Eşimin whatsap engel tarihi

Niye o huzursuzluk bizim içimize düşmüyor ?

Kucaktan kucağa hoplayan kadın (!) tü kaka ama kucağında türlü çeşitli kadın hoplatmış adam sütten çıkmış ak kaşık, evin direği gözün bebeği
Bunun bi de 50 yaşında herifle sevgili olup burda 40 yaşında kadınlara teyze diyenleri var çok seviyorum.

D degisikbirsena tahminimce birazdan uyelik iptali yaparsin ama bana senden bir abla tavsiyesi

Kadin ya da erkek eski sevgilisi icin or*** idi, pez*** idi gibi kötü kelimeler kullaniyor, kisacasi eski sevgilisini kotuluyorsa net tiyniyetsizdir. Karsi taraf iyi ya da kotu yasanmisligi olan insana saygisi olmayanin kimseye saygisi olmaz.

Allah mutluluğunuzu bozmasın ama bosanirsaniz muhtemelen senin arkandan da takintili, deli, belki yine yollu gibi kelimeler kullanacak demek oluyor.

Kisacasi kime sirtini dayadigina dikkat et.

Ben şuna takıldım, evli bir adama yazan kadın suçlu değil mi onu anlamadım. Feminist olcam diye bu tarz birşeyi normalleştirmek nedir?
Evli olan adama bu niyetle yazmak zaten etik değil. Evli olan taraf, sadakat bağı olan ve uçkuruna sahip çıkması gereken taraftır. Kocayı içten içe aklamak veya daha az suçlu görmek için, olay nedir ne değildir netleştirmeden; kendini kucaktan kucağa gezmedik diye betimlerken, hemcinsini zaten af buyurun yollu(!) diye yaftalamak normalleştirilmemeli esas.

Son düzenleme:
Kızı zaten konuştuğu adam kalmamış diye gömerek kocanı affettin bile kocana yazmış kocan engellemiş susup yutcan yazım tarzından belli kurcalama görmezden gel geç

Evli değilim bilmiyorum. Ama benim tanıdığım bir kız var, kız baya sexi falan bununda farkında ama, sevfiliisi olan erkeğede yürüyor evliye de . Hatta sevgilisi olduğunu bile bile bir çocukla yattı, şuan o çocukla sevgili. Başka kadınlara da orosbu diyebiliyor. 28 yaşlarında, cahilde değil. Bazı kadınlar da çok acımasız bence.

Burda anlamadığınız nokta anlattığınız konularda sadakat yükümlülüğünün erkekte olduğu. Hayatta karşımıza her türlü insan çıkabilir. Biz bir insana sadakat sözü verdiysek ve bunu tutmadıysak bunun suçunu üçüncü şahıslara yükleyemeyiz. Üçüncü şahıs burda konu açsa ona kızarız ayrı mesele ama bu yine niye yuva yıkıyorsun, evli insanla oluyorsun diye değil kendini neden metres konumuna sokuyorsun, değerini düşürüyorsun diye olur benim açımdan. Kimse kimsenin ilişkisini düşünmez, düşünmek zorunda da değil.

Amannnnn kim ne yapsın senin yamuk kocanı.

Kıza çamur atmak yerine kendi eşine bak.
Doğru duran erkeği kimse eklemez.

Sorun şu biz sevgiliyken de bu kız eşime yazmıştı erkek sonuçta son dönemde dönem haberleri gördükçe herşeyi düşünür oldum şahsen konuşma geçmiş mi diye merak ediyorum
Erkek sonuçta diyorsunuz. Siz bile eşinize toz kondurmuyorsunuz ama kıza sallıyorsunuz. Hanım hanım size sadakat sözü veren eşiniz o kadın veya kadınlar değil.

Yorumlara çok güldüm gerçekten diyeceklerim denmiş o yüzden o kısımları geçiyorum
Sen anladığım kadarıyla geçen sene engellediyse benle evliyken sevgiliykende konuşmuşlar demek istedin ve ondan üzüldün diye düşünüyorum yanlışsam düzelt ?
Ama engelleme tarihi diye bir şey yok bence karıştırıyorsun çünkü bende kaç kişiyi engelledim girip baktım hiç öyle engellediğim tarih vs çıkmıyor. Kendini boşuna üzme ama tabi şüpheci ol ben babama bile güvenmem bu aldatma vs konularında ama olay çıkartacak boşu boşuna da bir şeyde arama o gördüğün tarihin ekran resmini koy bir bakalım ne tarihi olduğunu (ama kırp kızın numarası vs olmasın sadece tarih kısmı kalsın)

Evli bir adama mesaj yazan kadın zaten yolludur, bütün mahalleyle flört etmesini belirtmesine gerek yokmuş ama o konuda haklısın. Sonrasında konu kocaya da gelir tabi ama burada koca kişisi üzerine düşeni yapıp engellemiş bravo enişteye. Erkekler genel olarak fırsatçı ama kocan iyi bence gönlünü ferah tut.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…