Eşimin whatsap engel tarihi

Size ne diğer kadınlardan? Siz kocanıza güvenin. Belli ki güvenmiyorsunuz, didik didik ettiğinize göre güvenmediğiniz bir adamla evlenmişsiniz. O kızlar gidip kucağa öylece atlamıyor(!), karşılıklı rızayla yaşanıyor. Hemcinslerinize çamur atmak da işinize geliyor. Hani bir şey olmuşsa bile kıza ortalık malı yaftası yapıştırayım demişsiniz. Satır aralarını okuyabiliyoruz, saf değiliz.

Bu olay beni kuşkulandırdı sadece güveniyorum aslında
bence telefonu degistirdikten sonra gelmistir. doldurma kendini.
bak mesela ben 2017de rusca kursuna gitmistim. tee 7 sene olmus. ayrildiktan sonra iki kisi haric kimseyle iletisimim kalmadi hepsinin haliyle numarasini sildim.
7 sene once boyle çıktılar karsima.
sana kanit olsun diye attim:)
benim de mesela neredeyse bütün exlerin numarasi geri geldi. belki onlardan numarami silmeyen whatsappta resmimi gorunce "oo numarami geri eklemis. benden atak mi bekliyor" diye düşünmüştür bilmiyorum.
ama oluyor böyle seyler.
eger benim de yazmasindan rahatsiz olduğumu biri olsaydi hazir gormusken ben de engellerdim.
kendini doldurma, bir b.k varsa zaten ortaya çıkar

Teşekkür ederim umarım dediğiniz gibidir

Algı yaratan sizsiniz. Eşim eski sevgilisini engellemiş deseniz yeterliydi.
Siz kadın hakkında ileri geri konuşarak + puan aldığınız düşündünüz herhalde.
Kimsenin takdir etmesine ihtiyacım yok Şuan böyle birşeyle karşılaşan siz olsanız ve o kadını tanıyan biri olsanız böyle konuşmazsınız herkes kendi çerçevesinden bakıyor biraz daha algınızı genişletin lütfen

Algı yaratan sizsiniz. Eşim eski sevgilisini engellemiş deseniz yeterliydi.
Siz kadın hakkında ileri geri konuşarak + puan aldığınız düşündünüz herhalde.
Ayrıca böyle bir durum varsa sadece kadın değil eşimde suçludur onun için yazıp akıl almak istedim ama bakıyorum ki çoğu kişi kadına leke attığımı düşünüp saçma sapan konuşuyor siz böyle bir durumla karşılaşınca nasıl hissedersiniz merak ediyorum açıkçası

Engellemiş. Daha ötesi yok
Kafaya takmayın

Ben şuna takıldım, evli bir adama yazan kadın suçlu değil mi onu anlamadım. Feminist olcam diye bu tarz birşeyi normalleştirmek nedir?
Evli adama yazan kadın tabii suçludur. Ama eşin eski sevgilisine yollu zaten iması yapmak da suç. Evli adamın telefonunda ne işi var eski sevgilinin numarasının? Hem de gizli saklı. Mahallede konuşmadığı kalmamış kadın deniyor, o konuştuklarından biri de kocası. Adam flört edip sevgililik yaşıyor ama ayrılıp başkasıyla evlenince o biçim kadın deniyor. Kucağa atlamak vs ne avam tabirler. O kadın kocasının da kucağında gezmiş ama o adamı eş olarak almış.

Bi de konu sahibi ile eşini aileler tanıştırmış. Bu herifler bi orda bi burda gezip sonra ailelerine bana kız bul diyor. Biliyorlar tabi o beğendikleri kadınlar analarına bakmaz.

Ne kadar sahane bir uslubunuz var, her yerinizden buram buram edep akıyor, biz edepsizler cikalim basliktan.

Bu arada eski kiz arkadasini boyle rezil gibi anlatan bir adamla evli oldugun icin cok sanslisin, iki full taym edepli dusmussunuz birbirinize, Allah ayirmasin, soyle o asufteye de kociskocikilettandan uzak dursun, gidip mahalleye yol bence.

Sen değil ama kocan gayet kucaktan kucağa atlamış senin dediğin gibi bir sevgiliside vardı madem hevesini istediği gibi alıp sen gibi aile kızıyla evlenmiş ne güzel

Pardon ben bu yönden bakmadım hiç.

Algı yaratmayın tanımadığınız her kişiyi savunduğunuz zaman birşey elde etmiyorsunuz maalesef
iyi de eger dedigin doğruysa senin kocan niye mahallede adi cikan biriyle sevgili oldu? ya yelloz seviyor ya da kolay yataga girsin diye. bu daha iğrenç.
ayrica kadını mi araştırdım esin mi kotuledi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…