Eşimin whatsap engel tarihi

degisikbirsena

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2024
13
-44
25
Merhaba 3 yıldır evliyiz 7 senedir tanışıyoruz eşimin hayatında benden önce aynı mahallede oturduğumuz bir kızla geçmişi olmuştu sevgili olduktan sonra öğrendim kızın mahallede konuşmadığı adam kalmamış öyle biri dün gece içimi huzursuzluk kapladı eşim uyurken whatsapptan engellediği kişilere bakayım dedim bu kızın numarası çıktı telefonu henüz bir senedir almıştı ve profiline girince de 2023 Ekim ayında engellediği yazıyordu ne yapmam lazım henüz kimseye bişey belli etmedim ss alıp kendime attıktan sonra ondan sildim haberi yok ama bu olayın doğruluğunu nasıl öğrenebilirim mantıklı davranmak istiyorum lütfen bana yardımcı olun

Bilemiyorum geçmişte konuşmuşlardı sonradan öğrendim kendisi yazdı dedi diye fazla üzerinde durmadım engelledim şimdi böyle birleyi görünce şüphelenmeye başladım

Kız zaten esinle eski sevgili. Kızın mahallede konuşmadığı kimse kalmamış olması ne alaka?
Kızın konuşacağı kişi evli olmuş olmamış çok fazla umrunda olacağını sanmıyorum geçmişte de eşime çok istek atıp yazmıştı güvenmiyorum şahsen

Bu olay beni kuşkulandırdı sadece güveniyorum aslında
Bu olayın kuşkulandıracağı bir şey yok. Güvenseniz ya da güvenmekte haklı olsanız ya böyle bir şey yaşanmaz (bilinçli kaydedildiyse), ya da vardır bir açıklaması dersiniz.
Kocanızın güven veremeyişini ve verecek gibi olmayışını, başka kadınlara çamur atıp hedef göstererek aklamayın.
Mahallede konuşmadığı kimse kalmamış demek. Hmm. Siz nasıl evlendiniz ilk selamlaştığınızla falan mı?

Engellenenlerde tarih olduğunu da ilk kez sizden duyuyorum. engelleme tarihi yazmaz.

Kusura bakmayın ama ülkenin gündeminde bir yön kirli olay yaşanıyorlen ne erkeklere ne de kadınların hepsine güvenemem hassas olan kim olsa bunu düşünür geçmişte de sürekli istek atıp mesaj atmaya devam eden birine asla güvenmem zaten eşime gelirsek ailemiz tanıştırdı biz öyle her gördüğümüz kişinin kucağına atlayan biri ne olduk nede evli insanlara yazıp istek atmaya devam ettik çok şükür ! Demek istediğim şey çamur atmak değil görünen köy kılavuz istemez hanımefendi yardımcı olacağınız konulara cevap verin bence canınız sıkılır gibi her konuya salça olmayın

Her konuya salça mı ahahahahah ilk defa bir konuda bir şey anormal geldi çünkü anormal.

Üslup ve zihniyet felaket cidden. Kucağa atlamak falan. İstek atmaya devam etmesi için ilk istek atıldığı zaman engellememiş olması lazım kocanızın. Diyorum ki, asıl diyorum, sadakat yükümlülüğü yanınızdakinde diyorum, açın gözlerinizi de kadına yüklemeyin suçu kabahati diyorum.

Ha eşime de güvenmiyorum insanoğlu derseniz tamam haklısınız.

Yahu ben zaten başta da belirttim neyi anlamıyorsunuz sadece o kıza suç atsam buraya bu konu için yazıp yardım ister miydim biraz mantıklı düşünün hemen kadın dayanışmasına geçiyorsunuz ama kadına çamur atma gibi birşey söz konusu değil kadın zaten geçmişte de bir çok istek atıp mesaj atmıştı ben eşimde de hata buluyorum bu konuda hassas biri olmasam yazmam eğer aldatma mevzusu var ise ona göre yol izleyeceğim demem o ki böyle birşey varsa iki kişide suçludur bana haber vermesi gerekirdi en azından yaşanmışsa birşey ben gizli iş yapılmasını doğru bulmuyorum şahsen ayrıca bende kadınım küçük kızım var ne diye milletin kızına karısına laf atayım dediğim gibi aynı mahallede ve okullarda okuduk tanıyorum anladınız mı hanımefendi zaten gergin bir gün yaşıyorum siz yardımcı olacağınıza algı yaratıyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…