Erkek İnfertilitesi Eşimin sperm sonuçları ve Varikosel Ameliyatı

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
bugün adetimin son günü pazartesi başlıcaz çalışmalara inşlh olur cnm orda taksit fln imkanlarıda var peşin alman şart değildi inşlh sizinde olur
hangi ilacı verdi doktor canm? klomen mi serophene mi? kaçncı günündesn şuan başaldnmı ilaca

hangi ilacı verdi doktor canm? klomen mi serophene mi? kaçncı günündesn şuan başaldnmı ilaca
dün gitmiştim doktora klomen verdi dün başladım tabi yanında bitkisel kürlere devam ediyoruz.bugün son günüm pazarteside yumurtalığıma bakacak ilişki günü verecek jelide kullanırım bakalım artık olsun istiyruz sn ne durumdasın adetmisin

dün gitmiştim doktora klomen verdi dün başladım tabi yanında bitkisel kürlere devam ediyoruz.bugün son günüm pazarteside yumurtalığıma bakacak ilişki günü verecek jelide kullanırım bakalım artık olsun istiyruz sn ne durumdasın adetmisin
evt canm adetmn 2. gnündeym. yarn doktora gidicem.. serophene veriyor banada. adetin kaçıncı gnü başladğmı unttm 3. yda 4. gnüyü glba.. snrada ymurtamı takp edior. gecen ay 16. gün 18 mm olmştu çatlatma iğnesi vermişti

evt canm adetmn 2. gnündeym. yarn doktora gidicem.. serophene veriyor banada. adetin kaçıncı gnü başladğmı unttm 3. yda 4. gnüyü glba.. snrada ymurtamı takp edior. gecen ay 16. gün 18 mm olmştu çatlatma iğnesi vermişti
bgn çörekotu bal tarçın karışımına başlıcam bende deneyenlerin çoğu ilk ayda hamile kalmış birsürü yumurta oluşuyormuş. benm hep 1 tane oluşuyor..

biz hiç çatlama iğnesi yaptırmadık doktor bişe demedi ama sorayım gittiğimde.

bgn çörekotu bal tarçın karışımına başlıcam bende deneyenlerin çoğu ilk ayda hamile kalmış birsürü yumurta oluşuyormuş. benm hep 1 tane oluşuyor..
Evet ya benimde hep ya 1 tane yada hiç olmuyo eşimde de sorun olunca Allah yardımcımız olsun. Bu dediğin çörek otu bal tarçın karışımı nasıl oluyo ne zaman yeniliyo? Ve gerçekten işe yarıyomuymuş ?

Evet ya benimde hep ya 1 tane yada hiç olmuyo eşimde de sorun olunca Allah yardımcımız olsun. Bu dediğin çörek otu bal tarçın karışımı nasıl oluyo ne zaman yeniliyo? Ve gerçekten işe yarıyomuymuş ?
aynen cnm çok işe yarıyomuş o yzden ypıorum.. bak netten küre bal tarçın çörekotunu karışım yapıosun sabah ve akşam aç karna yiyorsun bir tatlı kaşığı. bgn başladm deniycem yumurta geliştiriyor ve çoğaltıyormys

Hadi bakalım inş. Ya sürekli dr kontrolüne gidiyosan benide haberdar edermisin gelişmelerden ? Bu arada bende başlayım. Zaten soğan kürüde yapıorum enson 28 eylülde adet oldum aralıktayız bende hala bişey yok 3 tanede test yaptım pazartesiye randevu aldım bakıcaz artık.

Hadi bakalım inş. Ya sürekli dr kontrolüne gidiyosan benide haberdar edermisin gelişmelerden ? Bu arada bende başlayım. Zaten soğan kürüde yapıorum enson 28 eylülde adet oldum aralıktayız bende hala bişey yok 3 tanede test yaptım pazartesiye randevu aldım bakıcaz artık.
canım sen soğan kürünün arkasına civanperçemi yada testere dişli aslan pençesini uygulasana adet görmen için zaten bebek tedavisindede uygulanıyo

Soğan kürünü yapınca hemen oluyodum bu sefer naz ediyo. Alırım canım yaparım ilaç içmekten iyidir :)

Soğan kürünü yapınca hemen oluyodum bu sefer naz ediyo. Alırım canım yaparım ilaç içmekten iyidir :)
yani ilaç kullanmaktan daha iyi hem fiyatlarıda uygun bende hayıt tohumunu kullanıyorum pazartesi yumurtalarıma bakılacak ilişki günü verilecek ne zaman bıraksam hayıt tohumunu bilemedim cnm

naptın cnm doktor ne dedi durum nasılmış

naptın cnm doktor ne dedi durum nasılmış
gittim canm yeni geldm. cuma günü seropheneye bşalıorum bu sefer günde 2 tane içicem. 10 aralıkta 10. günüm oluyo ve kontrole cağrdı bu ay erkengelişcek diğer ay günde bir kullandım 16. günde çatlatma iğnesi oldm. belkide 10. günde büyümüş olur iğneyide vurur gibi gelio bana

X