Erkek İnfertilitesi Eşimin sperm sonuçları ve Varikosel Ameliyatı

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
yok canım sorun değil keşke yardımcı olabilsem ameliyattan once 7 milyondu ve kalıtelı olan içinde çok azdı sonrasındada bi değişiklik olmadı, o yuzden preeseed in etkiisine inanıyorum
nasl bir jelmiş o da canm baya etkiliymiş rahimi hazırlıyor mu napıyor spermlerin gitmesini mi sağlıyor

allahtan çok şükür benim değerlerim iyi cnm aynen bizimde psikolojimiz çok kötü yolda bi hamile görsem bi tatlı bebek görsem hemen ağlar oldum rabbim hepimize nasip eder inşalh hiç bunları yaşıcamız aklımıza gelmezdi.sende spğan kürü arkasına civan perçemi testere dişli aslanpençesini uygula bunları ibrahim saraçoğlu anlatıyor duymuşsundur zaten.biz bide eşimin testlerini 2 şer defa devlet hastanesinde ve özelde yaptırdık bi ay içinde ve hemen ameliyat olmuştu sizde zaman kaybetmeyin derim tarih bellimi
Aynrn canım hayır tarih belli değil henüz dr araştıyoruz ve iyi bi yer tez vakitte olmak lazım inş hakkımızda hayırlısı.

nasl bir jelmiş o da canm baya etkiliymiş rahimi hazırlıyor mu napıyor spermlerin gitmesini mi sağlıyor

etkili oldugu tecrube ile sabit ama nasıl bir etkisi var tam olarak bilmiyorum ama benim araştırdığımda spermi hızlandırıo olduguydu bide dediğin gibi içindeki bitkisel ozler rahmı hazır hale getiriıomus

biz zaten kimseye söylemedik herkes soruyo olmuyomu falan bn çalıştığım için işime yarıyo önce kariyer fln diye atlatıyoruz soruları iyiki burası var bende rahatlıyorum biraz aylardır sürekli her anım bunları düşünmekle geçiyor kafayı yicez bu gidişle heralde
canm jeli nerden almştn link atablr msn?

çk tşkler cnm.. almayı düşünüyorm şmdi

bence düşünme al :) denemekten zarar gelmez canım bide morali yuksek tutmk gerek ve inanmak gerek jel benim tüp bebekden once kullancağım son sey olcaktı ve 2 ay da her kullanısımda bu sefer olcak diye sakalaştık eşimle 2. ay oldu çok şükür , o yuzden düşüncede çok onemli

evet cnm ama bnm aradığımda fiyatı 99 tl flndı arttırmışlar demekki iyiki aramışım sende zaman kaybetme alacaksan bn doktorumu aradım öyle sipariş verdim
sen bi dene canm inşallah hamile kalırsan bende alayım. şuan nakit param yok malesef ama almayı düşünüyorum haberdar et

daha biz o aşamaya gelmedik cnm tüp bebekten önce aşılamayı düşünürüz siz aşılama yaptırdınızmı hiç bize doktorlar önce aşılamayı tavsiye ediyor
BİZİM AŞILAMAYLA OLMAYACAGINI SÖLEDİLER. SPERM SAYISI COK DÜŞÜK ONUNDA GECTIM İLERİ HAREKETLİ SPERM SAYISI YOK.BİDE YUMURTALARIN CATLAMA SORUNU VAR

sen bi dene canm inşallah hamile kalırsan bende alayım. şuan nakit param yok malesef ama almayı düşünüyorum haberdar et
bugün adetimin son günü pazartesi başlıcaz çalışmalara inşlh olur cnm orda taksit fln imkanlarıda var peşin alman şart değildi inşlh sizinde olur

X