Erkek İnfertilitesi Eşimin sperm sonuçları ve Varikosel Ameliyatı

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Hiç stres yapma canımm benim geçen ay 4 yumoşum oldu...ama prolaktinim yüksekmiş işte herhalde ondan olmadı... Cumartesi test sonuşçarını göstermek için doktora gittik... Doktor eşime gayet iyi dedi...Bizde ee internetten araştırdık korktuk varikosel ameliyat falan dedim... Gerek yok dedi...Benim doktorum çok sıcak kanlı samimidir... Eşime sana bi vitamin türevi bişey yazıcam uçucaksın bende kullanıyorum dedi..:-)banada prolaktini düşürmek için dostinex verdi...Haftada 2 kere kullan bu ay hamile kalmazsan 2. ayda devam edicez dedi... Çok rahatlattı beni...Eşimle bir karar aldık asla doktorumuzla konuşmadan nette yazılanlara inanmıycaz... Bu ay double çalışıyoruz bizde :) eşime keçiboynuzu pekmezi de yediriyorum bitsin kürünü de yapıcam bende bal tarçın çörekotu ve incir kürünü de uyguluyorum :) Bakalım heyecanla yeni yılı bekliyoruz:cool:
bizede aynısını diyor doktor nette çok şey okuyanlarınki geç oluyo aslında hiç takmayın diyo bakalım bizde son gaz devam takviyelere inşlah olur bu hafta içi çok önemli olursa olur şu bikaç gün içinde

bizede aynısını diyor doktor nette çok şey okuyanlarınki geç oluyo aslında hiç takmayın diyo bakalım bizde son gaz devam takviyelere inşlah olur bu hafta içi çok önemli olursa olur şu bikaç gün içinde
Bizde dün akşam başladık çalışmalara artık:-) bizim daha dün 8. gündü ama erken başlayalım dedik bakalım doktorum cumartesi 13 te kontrole çağırdı...yüksek ihtimalle o gün çatlatma iğnesini de kendisi vurucak...Çünkü bana geçen ay 2 tane 5000 lik yazdı ama acildekiler 1 tanesini vurdular... senin bugünler yumurtlama günlerin mi ? Bat nezaman benim tam 30 aralık :)

Bizde dün akşam başladık çalışmalara artık:-) bizim daha dün 8. gündü ama erken başlayalım dedik bakalım doktorum cumartesi 13 te kontrole çağırdı...yüksek ihtimalle o gün çatlatma iğnesini de kendisi vurucak...Çünkü bana geçen ay 2 tane 5000 lik yazdı ama acildekiler 1 tanesini vurdular... senin bugünler yumurtlama günlerin mi ? Bat nezaman benim tam 30 aralık :)
en son 28 kasımda oldum muhtemelen 26 aralık falan günüm bana çatlama iğnesi hiç vermedi bugüne kadar bizde dün başladım bigün arayla devam zaten sol yumurtan çatlamak üzere dedi yani şu bi kaçgün içinde olduysa olmuştur yoksa diğer aya kalır ama kalmasın yaa sizinle aynı başlamışız inşalh sizinde bizimde olur takipedelim günlerimizi

kaç mm sölemedi mi canm. vede iğne olmadnmı
yok canım soldaki büyümüş çatlamak üzere sağdaki küçük dedi biz hiç iğne tedavisi olmadık bugüne kadar yine vermedi bende unutmuşum sormayı ya klomen veriyo ya ondanmı gerek görmüyobilmiyorum kaldı bu ay yani inşallah gerek kalmaz diğer ay bidaha

yok canım soldaki büyümüş çatlamak üzere sağdaki küçük dedi biz hiç iğne tedavisi olmadık bugüne kadar yine vermedi bende unutmuşum sormayı ya klomen veriyo ya ondanmı gerek görmüyobilmiyorum kaldı bu ay yani inşallah gerek kalmaz diğer ay bidaha
bende yeni geldim doktordan bir sağda bir solda iki yumurtam varmış. ama ben daha fazla gördüm orda o büyüklüklerde onlara bişey demedi. 13ünde kontrole gidiorum tekrar biri 11 mm biri 9 mm olmuş

bnmkide tam tersi söylüyo 2 yumurta varsa iğne şart dio çatlamayanlar kiste dönüşüyo diyo her doktor farklı işte bakalım bu ay inşallah olurrr ya..

bnmkide tam tersi söylüyo 2 yumurta varsa iğne şart dio çatlamayanlar kiste dönüşüyo diyo her doktor farklı işte bakalım bu ay inşallah olurrr ya..
çok şükür bugüne kadar daha hiç bi doktor kistin var falan demedi iğnede vermiyolar sağdaki küçük dedi soldaki çatlamak üzere ağrın varmı dedi benimde ara ara ağrım oluyo ama akıntım az öyle anlattıkları kadar gelmiyo bende acaba yine olmuyomu diyorum canım skldı

çok şükür bugüne kadar daha hiç bi doktor kistin var falan demedi iğnede vermiyolar sağdaki küçük dedi soldaki çatlamak üzere ağrın varmı dedi benimde ara ara ağrım oluyo ama akıntım az öyle anlattıkları kadar gelmiyo bende acaba yine olmuyomu diyorum canım skldı
canm sıkma cannı benmde ağrılarım oluyor ama o büyüme ağrısı. çatladığı zaman biraz daha fazla ağrı yapıormuş normale gre. akıntıdan bende anlamıyorum kafana takma. mesela bgnde vardı akıntm ama yumurtalarn çataldğı falan yok daha bellli olmaz yani canm. sen ilşkileri aksatma 2 günde bir

canm sıkma cannı benmde ağrılarım oluyor ama o büyüme ağrısı. çatladığı zaman biraz daha fazla ağrı yapıormuş normale gre. akıntıdan bende anlamıyorum kafana takma. mesela bgnde vardı akıntm ama yumurtalarn çataldğı falan yok daha bellli olmaz yani canm. sen ilşkileri aksatma 2 günde bir
pazartesi başladık cnm bu akşamda var jeli kulandım bugünde kullanırım bu akıntı mevzusu kafamı karıştırdı okadar ama daha bikere ilişki oldu belki ondanmı gelmiyodur işte kafam karıştı

pazartesi ve dün oldu cnm sabah kalktım yumurta akı gibi geldi bu yumurtanın çatladınımı gösteriyo anlamadım yoksa gebeliğemi işaret inşlh öyle olur

Biz Atakent Acıbademde yaptırdık eşim gayet memnun hiç ağrı sızı olmadı.Ameliyatı kesinlikle mikro cerrahi yöntemiyle yaptırın.Bu arada 3. derece çıktı diye üzülme varikosele en iyi cevap veren 3. derece varikosellermiş.
Ameliyat ücreti ne kadar acaba yeni uuyeyım ve heryerden yazıorum fıyat ne kadar bıze 1500 tl sylndı ve cok yuksek:KK43: smdıden tesekkurler

Slm kızlar benimde eşim varikosel ameliyat oldu 3 hafta önce.. Ne yapcagımı bilmiyorum ne içirmeliyim yardım edin

Slm kızlar benimde eşim varikosel ameliyat oldu 3 hafta önce.. Ne yapcagımı bilmiyorum ne içirmeliyim yardım edin
slm cnm geçmiş olsun bnm eşimde nisan ayında oldu gelişme var ama hala bebiş yok.biz sürekli keçi boynuzu soğuk pres olanını kullanıyoruz..çörek otu bal tarçın karışımı, taze sıkılmış havuç suyu, ceviz fln devam ediyoruz çalışmalara

Kızlar merhaba öncelikle Rabbim hepimize tez zamanda anne Olmayı nasip etsin. Benim sorum şu ben 14 aylık evliyim. 6 ay doğum kontrol hapıyla korundum. Sonra bıraktım 4 ay bekledim olmayınca doktora gittim bi sorun yok dedi yumurta oluşuyor çatlıyor. 1 hafta önce artık eşime test yaptık sayısı iyi çıktı ama canlılığı ve hareketi az doktorumuz ürolojiye yönlendirdi büyük ihtimal varikosel çıkıcak yarın gidicez. Benim sormak istediğim varikosel ameliyat-ı olanların şansı iyice bitiyor diyolar ameliyat olmayın diyolar ağızdan dolma bilgiler sizin düşüncrleriniz ne

Kızlar merhaba öncelikle Rabbim hepimize tez zamanda anne Olmayı nasip etsin. Benim sorum şu ben 14 aylık evliyim. 6 ay doğum kontrol hapıyla korundum. Sonra bıraktım 4 ay bekledim olmayınca doktora gittim bi sorun yok dedi yumurta oluşuyor çatlıyor. 1 hafta önce artık eşime test yaptık sayısı iyi çıktı ama canlılığı ve hareketi az doktorumuz ürolojiye yönlendirdi büyük ihtimal varikosel çıkıcak yarın gidicez. Benim sormak istediğim varikosel ameliyat-ı olanların şansı iyice bitiyor diyolar ameliyat olmayın diyolar ağızdan dolma bilgiler sizin düşüncrleriniz ne
sizede geçmiş olsun cnm bizde nisanda olduk ameliyatı biz 4-5 defa hem özelde hem devlette test yaptırdık ve iki tarafta ameliyat şart demişti ameliyat sonrası testlerimiz daha iyi doktor biraz daha normal yolla bekleyin olur diyo bekliyoruz

sizede geçmiş olsun cnm bizde nisanda olduk ameliyatı biz 4-5 defa hem özelde hem devlette test yaptırdık ve iki tarafta ameliyat şart demişti ameliyat sonrası testlerimiz daha iyi doktor biraz daha normal yolla bekleyin olur diyo bekliyoruz
Aaa çok sevindim canım inşallah normal yolla hemencecik olur. Daha varikosel demediler bize yarın gidicez ama sayımız 132 milyon hızlı ileri %1 yavaş ileri %34 hareketsiz %63. AMeliyat derselerde bu ay aşılama denemek istiyorum önce

X