Eşimin memleketine gitmek istemiyorum lütfen yardım :(

Senede 6 gün eşiniz için katlanamayacağınız kadar kötü insanlar değillerdir herhalde. Zaten siz bir kere onları sevmeyip gıcık olmuşsunuz. O yüzden bu saatten sonra sevme ihtimaliniz yok. Senede 6 gün eşinizin hatırı için gidip gelinebilir.

Mecbur görüşüyorum eşim için. Başka yapacak biseyim yok ki.
kim öldü de gelmedi bunlar düğününüze
siz görüşürsünüz de eşinizin sağlam kızıp görüşmemesi lazım!
tabii kimin öldüğü detayı da önemli de

kp yumruk atınca tuhaf tuhaf bakmadınız mı yüzüne?
kaynınız öyle yapınca napıyorsun demediniz mi?

oğlum o işte çıkmazsa intihar ederim diyen kaynanaya kahkahayı bassaydınız
o kadar çocukmuş oğlu neden evlendirmiş

Konunuzu biliyorum, yeniden evlenmenize, hamileliginize o kadar sevindim ki bir yakinimin mutluluk haberini almis gibi mutlu oldum. O yuzden nacizane tavsiyem hic o konudan bahsedip enerjinizi kirletmeyin derim. Yasanmis, bitmis, kendinize kiymet vermeyi ogrenmissiniz. Allah bebeginizi saglikla kucaginiza almayi nasip etsin, mutlulugunuz katlanarak artsin insallah gerisini bosverin gitsin bence.

Ne tatlısınız Çok çok teşekkür ederim

En fazla 6 günmüş
bol bol la havle çekerek geçirirsiniz
zaten senede 1 kere ancak gidiyormuşsunuz

Yatak odamda bı baktım ablası uyuyordu. Kayınbabam durduk yere duvara vurdu mesela saçma sapan sebepsiz kendini denemiş

Kaynım saç kepegini yere döküp süpürge ile kafasını süpürdü sonra
Ne okudum ben ya tımarhane gibi

Ben halası olmayan mutlu azınlıktanım ya da annem görümcesi olmayan mutlu azınlıkta

Kaynım saç kepegini yere döküp süpürge ile kafasını süpürdü sonra.
Direkt kafasını süpürseymiş yere niye dökmüş madem acayip bir aile ama eşiniz o aileden çıktı yapacak bir şey yok hatır için sabredeceksiniz.

Anlattiginiz cogu sey tipik kv hareketleri bence asil takilmaniz gereken nokta dugune gelmemeleri.ölen kisi kimdi cok yakinsa neden dugun yaptiniz.uzaktan biriyse nasil gelmezler

Oğullarının düğününe gelmemeleri saçma değil mi? Buna rağmen hala görüşüyor musunuz?
Cenazenin yakınlık derecesi önemli. Çok yakın biriyse cenaze varken düğün yapmak da normal değil.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…