Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Adamı yakalamasanız aldatacaktı değil zaten aldatıldınız. Sonuçta sizi aldatmayı istemiş, düşünmüş, konuşmuş. BOŞANAMAMIŞSINIZ. Kadına hakaret edip eşinizle olunca kuyruğu dik tutmuş olmadınız söyleyeyim. Cesareti olmayan herkes gibi kabul ettiniz sadece. Kadın düşükse eşiniz daha düşük biriymiş. Bunu da kabul edin.

Aynı durumun benzerini yaşadım ama ben sevgiliydim. Adam flört ediyordu ve yakaladım. Direkt çıkardım hayatımdan. Bir cümlesini bile duymadım daha sonra. Yaşadınız mı diye sorduğunuz için yazdım. Maalesef evlilik ve sevgililik bir değil. Ortada çocuk var. Gözü kapalı yürüyemiyorsunuz. Buna da bir şey demiyorum. Kadın şöyle böyle demeden önce suçu kendi kocalarınızda arayın. Ben karşı tarafa hiçbir hakarette bulunmadım bu olaylarda. O da çok istekli idi oysa. Asıl sorun sevgilimdeydi zira ihaneti isteyen oydu. Beni küçük düşüren sevgilimdi karşı taraf değil. Bu çizgiyi anlamıyorsunuz.

Konu sahibi sizin durumunuzda da aldatma var. O görüşmeler planlı yapılmış. Konuşmalar vs. bildiğiniz flört. Aşkım demedi diye saçma bir tartışmaya girmişsiniz. Çocuk için düzen için devam etmek istiyorsanız edin. Kavga, tartışma ile sürdürüp daha fazla ailenize zarar vermeyin. Sizin eşiniz de son derece düşük biri ayrıca iyi bir baba olsa çocuklarının yanina flörtünü sokmazdı söyleyeyim.[/QUOT
Yanlış anlaşılma oldu yine .ben yazdım flört varı konuşma olduğunu zaten.ben demesem siz nereden bileceksiniz.askim demedi aldatma olmadı demiyorum ki,öyle bir kelime de suçlu ben olmayacaktim.simdi boşanmaya kalkıyorum suçlu benim neymiş çocuklar mahvolirmus ailem baskı yapıyor bana.cicugum olmasa aşkım demese de bosanirim ki

Bu algı için dedim. Sanki siz şu anda mahvolmadınız. Adam bu haltları yiyip bir de masum oldu iyi mi! Siz suçlu oldunuz.. O 3 tane çocuğu babaları niye düşünmedi? Annesin, kadınsın sus diye bekleniyor. İçiniz bu adamı alıyor mu şu an? Yanında huzurlu ve mutlu musunuz? Geçmişi silecek ve güvenecek misiniz? Siz bir dönüp kendinize sorun. Siz iyi olacaksınız ki çocuklar da iyi olsun. Yoksa evdeki tatsızlığı öyle güzel hissediyorlar ki inanın bu daha kötü. Zira aileye olan inanç sarsılıyor. Bakın burada kaç tane kadın vardır aile dramı olan. Evlenmekten ailesi yüzünden korkan niceleri var. Ben annem iyi olsun isterdim. Psikolojisi yerinde olsun. Burada suçlu olan kesinlikle siz değilsiniz. Zaten onlar her şeyi size anlatmış. İleride de hatirlarlar ve hatanın kimde olduğunu bilirler. Siz kendi isteğinizi düşünün şu an için. Aileleri sokmayın. Ne yaşadığınızı siz bilirsiniz onlar değil.

Yahu siz niye suçlu olasınız? Sanki siz sevgili yapmışsınız konumuna sokuyorsunuz kendinizi. Zaten evlilik 2 kişi arasındadır, siz ve eşiniz. Geri kalana durumu bildirirsiniz, icazet almazsınız.

Ailem diyorki bu adam iyi adam zamanında sana iyi davrandı.cocuklarina düşkün insan hata yapamaz mı. Belkide evliliğin daha iyinolacak boşanmak için acele etme.bir kaç yıl sonra yine aynı duygulara sahip olursan boşan yada aynı şeyi yaparsa hemen boşan.ama yapamaz o hatasını anladı pişman oldu.bu bir aldatma degil bir hata.belki bir boşluk anında konuştu.onemli olan sana bundan sonraki davranışları diyorlar.ben ailemin yanına geldim.bir hafta sonra eşim gelecek bakalım kopma olacak mı aramızda .buna tahammül edemez isem ailemi de dinlemeyeceğim. Boşanacağım.

Bu algı için dedim. Sanki siz şu anda mahvolmadınız. Adam bu haltları yiyip bir de masum oldu iyi mi! Siz suçlu oldunuz.. O 3 tane çocuğu babaları niye düşünmedi? Annesin, kadınsın sus diye bekleniyor. İçiniz bu adamı alıyor mu şu an? Yanında huzurlu ve mutlu musunuz? Geçmişi silecek ve güvenecek misiniz? Siz bir dönüp kendinize sorun. Siz iyi olacaksınız ki çocuklar da iyi olsun. Yoksa evdeki tatsızlığı öyle güzel hissediyorlar ki inanın bu daha kötü. Zira aileye olan inanç sarsılıyor. Bakın burada kaç tane kadın vardır aile dramı olan. Evlenmekten ailesi yüzünden korkan niceleri var. Ben annem iyi olsun isterdim. Psikolojisi yerinde olsun. Burada suçlu olan kesinlikle siz değilsiniz. Zaten onlar her şeyi size anlatmış. İleride de hatirlarlar ve hatanın kimde olduğunu bilirler. Siz kendi isteğinizi düşünün şu an için. Aileleri sokmayın. Ne yaşadığınızı siz bilirsiniz onlar değil.
Ne yaptım ki bosaniyorsun diyor.zaten 3 aydır mahvettin beni yeterince cezami çektim diyor eşim.mudurumu aradin iş arkadaşımi aradın.o kıza da saydirdin bana hakaret ettin.3 aydır.yeterince cezami çektim.eger bosanirsan bu çocukları mahvedecek kişi sen olacaksın ben değil çünkü ben bu evliliği kurtarmak için elimden geleni yapıyorum sen yapmıyorsun diyor .neticede ben kimse ile yatmadım kızın elini bile tutmadım samimi konuştum hata yaptım ama sen bunların kat ve katını bana yaptın diyor esim

Ne yaptım ki bosaniyorsun diyor.zaten 3 aydır mahvettin beni yeterince cezami çektim diyor eşim.mudurumu aradin iş arkadaşımi aradın.o kıza da saydirdin bana hakaret ettin.3 aydır.yeterince cezami çektim.eger bosanirsan bu çocukları mahvedecek kişi sen olacaksın ben değil çünkü ben bu evliliği kurtarmak için elimden geleni yapıyorum sen yapmıyorsun diyor .neticede ben kimse ile yatmadım kızın elini bile tutmadım samimi konuştum hata yaptım ama sen bunların kat ve katını bana yaptın diyor esim
Bence konunuzu kapattirin. Ve icinizden ne geliyor ne geciyorsa o sekil de davranin.

Bu laflarla size psikolojik baskı yapıyor işte. Arkadaşa da katılıyorum ayrıca eşiniz değil miydi kızla buluşurken çocuğu yanına alan,arabada fısır fısır konuşup kahkahalar atan... sizr böyle demesine nasıl izin verirsiniz. Ayrıca ailenizi şu konuda desteklemiyorum ki bi daha yaparsa ayrılırsın derken bir daha aynı şeyi yapsa sizdeki yıkımı düşünemiyorum ben. Eşiniz şu an böyle yapa yapa kendi üstündeki yükü size atıyor. Lütfen artık kararınızı verin ve kafanızı karıştırmayın. Affedecekseniz bu konuyu hortlatmayın içinizde sürekli.

Madem samimi ve sadece arkadaşı getirsin sizinle tanistirsin bakalım. Hiç masum değil bana göre . Evli barklı çocuk sahibi adama yakışmayan hareketler

Ne Yapabilirsin ki adamın hayatının içine ettim ki elaleme isyerindekilere ailesine rezil ettim.ya bosanacaktim,yada böyle rezil ederek acısını cijaracaktim.cunku çocuk var ortada.adam niye bosanmaktan korkuyor onun için de zor çocuklarını o da dusunuyor

çocuklarını düşünen adam zaten baştan o toplara girmez. istediğin kadar rezil et, sonuçta yüz yüze bakıyorsun. ben sana boşan/boşanma diyemem ama kendini kandırma. sen yapsan emin ol kocan iki gün içinde soluğu mahkemede alırdı şiddet, darp hatta öldürme ihtimali de var.

Merhaba herkese şimdiden teşekkürler okuduğunuz için.esimle 10 yıllık evliyiz.hemen hemen hiç tartismayiz.sakin ve saygılıyiz birbirimize.esim iyi biridir yuvasına düşkün.ozel bir şirkette calisiyor.calistigi yerde çok bayan var.10 yıldır hiçbirini kiskanmadim.cunki eşime guvenirim.esim de mesafelidir.face şifresini bile bilirim telini gizlemez. Ama ben teknoloji ye uzak biriyim.instagrami varmış.face i hiç kullanmaz .geçen hafta face ine girdim.face üzerinden Instagram a tikladim.o anda iş yerinden bir kız ile mesajlasiyorlardi.esim iş yeri dışında bir bankaya gitmişti.kiz da o an işyerinde idi.kiz ona o kıza espriler iş dışında konusmalar..oglumlu konuşmalar falan ..eşimin mesaisi 6 da bitiyor.6 dan sonra devam etmeler esprilerine ve hep eşim atıyordu mesajları 2 saat ara ile.bunlar işyerinde spora gidiyirlar sonra kahvaltı yapiyorlar.kiza şöyle yazdı.ninem pazartesi bana yumurta getirme yine gelemicem bankada isim bitmedi diyor.o da diyor ki bunu neye borçluyuz.o da sevindin mi seni gidi hınzır diyor.bildiginjz espri yapıyorlardi.esim işten geldi markete gitti.markette kızla yazışmaya devam etti.aksam burnundan getirdim 3 gün boyunca hemde.yeminler etti sadece seni seviyorum dedi.o iş arkadaşım dedi.ama sen ilk defa bir kızla böyle sakalsiyorsun dedigimde.tamam itiraf ediyorum bu kızla daha samimiyim ama sadece arkadaş olarak dedi.kiz bir yıldır o işyerinde eşim ise 10 yıldır.neyse çok ağır laflar ettim falan.sonra cocuklarim hatrina ve onu sevdiğim için baristim onla .bir hafta sonra gece saat 10 buçukta kız buna mesaj attı.mesaj yine esprilerle dolu idi.esim ise hasta olduğu için erken yatmıştı.sabah hesabını sordum neden gecenin bir yarısı atiyor diye.nevar bunda ne yazdı sanki ne farkeder gece gündüz diye savunmaya geçti.sonra şifrelerini degisti artık beni takip etmeye hakkın yok beni sinirlendirdin dedi.daha önce de gece mesajlasmislar kendi itiraf etti ama masumca imiş hiç kötü niyetli değilmiş .kafayı yiycem
Bu takip konularinda doktora yattim resmen sana yardimci olabilirim esiniz ne isler karistirdigini ögrenmek istersen tabi her ihtimale karşi hazirsan yardimci olurum esin kimi arayip kaç dk konuşmuş kime mesaj yazmiş whatsapta kimlerle konuşmuş hepisini o işteyken takip edebilirsin

Hayir bence aklinda yokken sen soktun adamin aklina... esimle arami iyi tutardim sonra süslwnip püslenip is yerinde bi ziyaret ederdim :)

Merhaba herkese şimdiden teşekkürler okuduğunuz için.esimle 10 yıllık evliyiz.hemen hemen hiç tartismayiz.sakin ve saygılıyiz birbirimize.esim iyi biridir yuvasına düşkün.ozel bir şirkette calisiyor.calistigi yerde çok bayan var.10 yıldır hiçbirini kiskanmadim.cunki eşime guvenirim.esim de mesafelidir.face şifresini bile bilirim telini gizlemez. Ama ben teknoloji ye uzak biriyim.instagrami varmış.face i hiç kullanmaz .geçen hafta face ine girdim.face üzerinden Instagram a tikladim.o anda iş yerinden bir kız ile mesajlasiyorlardi.esim iş yeri dışında bir bankaya gitmişti.kiz da o an işyerinde idi.kiz ona o kıza espriler iş dışında konusmalar..oglumlu konuşmalar falan ..eşimin mesaisi 6 da bitiyor.6 dan sonra devam etmeler esprilerine ve hep eşim atıyordu mesajları 2 saat ara ile.bunlar işyerinde spora gidiyirlar sonra kahvaltı yapiyorlar.kiza şöyle yazdı.ninem pazartesi bana yumurta getirme yine gelemicem bankada isim bitmedi diyor.o da diyor ki bunu neye borçluyuz.o da sevindin mi seni gidi hınzır diyor.bildiginjz espri yapıyorlardi.esim işten geldi markete gitti.markette kızla yazışmaya devam etti.aksam burnundan getirdim 3 gün boyunca hemde.yeminler etti sadece seni seviyorum dedi.o iş arkadaşım dedi.ama sen ilk defa bir kızla böyle sakalsiyorsun dedigimde.tamam itiraf ediyorum bu kızla daha samimiyim ama sadece arkadaş olarak dedi.kiz bir yıldır o işyerinde eşim ise 10 yıldır.neyse çok ağır laflar ettim falan.sonra cocuklarim hatrina ve onu sevdiğim için baristim onla .bir hafta sonra gece saat 10 buçukta kız buna mesaj attı.mesaj yine esprilerle dolu idi.esim ise hasta olduğu için erken yatmıştı.sabah hesabını sordum neden gecenin bir yarısı atiyor diye.nevar bunda ne yazdı sanki ne farkeder gece gündüz diye savunmaya geçti.sonra şifrelerini degisti artık beni takip etmeye hakkın yok beni sinirlendirdin dedi.daha önce de gece mesajlasmislar kendi itiraf etti ama masumca imiş hiç kötü niyetli değilmiş .kafayı yiycem
Ne olursa olsun gerı adım atmayın.ya sınırlerım bozuldu konunuzu okuyunca.siz yapsanız nolurdu bı dusunun bakalım.ona gore koyun tavrınızı.ben telı kırıp ewden kowmustum.o kadını da arayıp agzıma gelenı soylerdım.ewlı bu adam ne bu samımıyet senın yaotıgına .... Derler dşye. Kımse kusura bakmasın hıc de seviyelı falan olamma bu durumlarda.oh ya ne guzel dunya.sen sakalaş mesajlaş takıl yarın bı gun de bukusurlar.bulusmalar sıklaşır.sonra aaaa tek gecelıktı bılmem ne.haddini bildirin eşinize.

Bu takip konularinda doktora yattim resmen sana yardimci olabilirim esiniz ne isler karistirdigini ögrenmek istersen tabi her ihtimale karşi hazirsan yardimci olurum esin kimi arayip kaç dk konuşmuş kime mesaj yazmiş whatsapta kimlerle konuşmuş hepisini o işteyken takip edebilirsin
nasılllllllllllll belki bigün lazım olur ?

Ben de merak ediyorum nasil yapabiliriz acaba

kıızzz henüz olmayan sevgilim için ya da eşim için bilmek istiyorum ben de.. aydınlat bizi please :hamarat:

Merhaba arkadaşlar kusura bakmayin daha yeni görüyorum yazilarinizi ben hanimefendinin bütün yorumlarini okumadiğım için bakmak isterse diye yazmiştim ama maşallah oda azimli herşeyi ortaya dökmüş tebrik ediyorum kendisini

Arkadaşlar zor birşey degil aslinda eskiden casus programi vardi o program sayesinde tüm konuşmasi aramasi mesajlari hatta biriyle konuşmuyorken bile ortamdaki sesleri duyabiliyor kamerasini izleyebiliyordunuz ama artik o program ücretlendirildi bircoguda yasaklandi aama o programi kullanamiyoruz diyede takibi birakmiyoruz eşinize nekadar güvenirseniz güvenin ama asla takipleri elden birakmayin öncelikle telefonunuza avea online işlemler eşim aveali vdfone ve turkcell icinde var ayni uygulamalar ben avea üzerinden anlatayim telefonunuza avea online işlemleri yükledikten sonra gece eşiniz uyurken telefonundan yildiz952kare yaparak arama tuşuna basiniz oradangelen şifreyi programdaki şifre bölümüne numara bölümünede eşinizin numarasini yaziniz sisteme giriş yapmiş olacaksiniz ve sürekli şifre almadan girmek icin ...dahafazlasina tiklayip giriş tercihlerinden resimli parola ile girişi seçip oradan resim seçip gün içerisinde eşinizi takip edebilirsiniz arama mesaj kayitlari icin kullanilarim güncel tutarda o aya ait ücret yazar ona tiklayip hangi aya bakma istiyorsaniz o aya tiklamaniz yeterli olacaktir kolay gelsin şimdiden

Arkadaşlar zor birşey degil aslinda eskiden casus programi vardi o program sayesinde tüm konuşmasi aramasi mesajlari hatta biriyle konuşmuyorken bile ortamdaki sesleri duyabiliyor kamerasini izleyebiliyordunuz ama artik o program ücretlendirildi bircoguda yasaklandi aama o programi kullanamiyoruz diyede takibi birakmiyoruz eşinize nekadar güvenirseniz güvenin ama asla takipleri elden birakmayin öncelikle telefonunuza avea online işlemler eşim aveali vdfone ve turkcell icinde var ayni uygulamalar ben avea üzerinden anlatayim telefonunuza avea online işlemleri yükledikten sonra gece eşiniz uyurken telefonundan yildiz952kare yaparak arama tuşuna basiniz oradangelen şifreyi programdaki şifre bölümüne numara bölümünede eşinizin numarasini yaziniz sisteme giriş yapmiş olacaksiniz ve sürekli şifre almadan girmek icin ...dahafazlasina tiklayip giriş tercihlerinden resimli parola ile girişi seçip oradan resim seçip gün içerisinde eşinizi takip edebilirsiniz arama mesaj kayitlari icin kullanilarim güncel tutarda o aya ait ücret yazar ona tiklayip hangi aya bakma istiyorsaniz o aya tiklamaniz yeterli olacaktir kolay gelsin şimdiden
Bende bisey sanmistim bunu bilmeyen yokki.peki baska bi telefon kullaniyorsa napicaz.benimki cok sukur oyle seyler yapmiyor ama yapanlar icin soyluyorum

X