Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Ailem diyorki bu adam iyi adam zamanında sana iyi davrandı.cocuklarina düşkün insan hata yapamaz mı. Belkide evliliğin daha iyinolacak boşanmak için acele etme.bir kaç yıl sonra yine aynı duygulara sahip olursan boşan yada aynı şeyi yaparsa hemen boşan.ama yapamaz o hatasını anladı pişman oldu.bu bir aldatma degil bir hata.belki bir boşluk anında konuştu.onemli olan sana bundan sonraki davranışları diyorlar.ben ailemin yanına geldim.bir hafta sonra eşim gelecek bakalım kopma olacak mı aramızda .buna tahammül edemez isem ailemi de dinlemeyeceğim. Boşanacağım.

Merhaba, sizin profilinizden konuya yazdıklarınızın tamamını okudum ve pek aktif olmamama rağmen, yazmak için girdim.

Aklı başında, sağlıklı düşünen, gururlu ve iyi bir eş olduğunuzu düşünüyorum. Yaşadığınız hayal kırıklığını ve güvensizliği de anlıyorum, çok zor olmalı. Fevri çıkışlarınız, belki de kendinizinden beklemediğiniz davranışlarınız (kadını, müdürü aramak, takip konusunda takıntılı hale gelmek) için kendinizi suçlamayı ya da kötü hissetmeyi bırakın. Eşiniz sizi hayal kırıklığına uğrattı ve bu travmatik bir deneyim. Farkındalığınız yüksek ve oldukça sağduyulu davranıyorsunuz.

Eşinizin mutlu bir evlilik içerisinde böyle bir hata yapması çok üzücü ama eşiniz bir insan. Hayat boyu beraberlik hedeflediğiniz kişinin farklı alanlarda da farklı hataları olmuştur. Kimse mükemmel değil. Size karşı bir hadsizliği, olay öncesinde ve sonrasında büyük bir saygısızlığı yok.

Benim sevgilim (5.5 yıldır beraberiz ve birlikte yaşıyoruz), benzer seviyede bir macerası yaşayıp, öğrenme şansım olmamasına rağmen, bana bunu söylemişti ilişkimizin 2. yılında. Çok düşünüp, çok zorlanmıştım ama sizin gibi zamana bırakmaya karar verdim. Şu anda iyi ki böyle bir şey yaşamışız diyorum. Çünkü erkek arkadaşım konunun ciddiyetini ve maliyetini ufak hasarla öğrendi.

Ben kıskanç ve takipçi bir insan değilim, olaydan sonra bir süre kendime gelemesem de hala da değilim. Bence evliliğinize ve eşinize bir şans daha verin. Hayat uzun. Hayatı paylaşmak zor. İnanın eşiniz de sizi salak yerine koyduğunu düşünmüyordur. Pişmanlığına bakılırsa, çok üzgün. Ha diyelim ki değil? Anladığınız anda arkanıza bakmazsınız.

Konuşmak isterseniz, mesaj da atabilirsiniz.

Arkadaşlar zor birşey degil aslinda eskiden casus programi vardi o program sayesinde tüm konuşmasi aramasi mesajlari hatta biriyle konuşmuyorken bile ortamdaki sesleri duyabiliyor kamerasini izleyebiliyordunuz ama artik o program ücretlendirildi bircoguda yasaklandi aama o programi kullanamiyoruz diyede takibi birakmiyoruz eşinize nekadar güvenirseniz güvenin ama asla takipleri elden birakmayin öncelikle telefonunuza avea online işlemler eşim aveali vdfone ve turkcell icinde var ayni uygulamalar ben avea üzerinden anlatayim telefonunuza avea online işlemleri yükledikten sonra gece eşiniz uyurken telefonundan yildiz952kare yaparak arama tuşuna basiniz oradangelen şifreyi programdaki şifre bölümüne numara bölümünede eşinizin numarasini yaziniz sisteme giriş yapmiş olacaksiniz ve sürekli şifre almadan girmek icin ...dahafazlasina tiklayip giriş tercihlerinden resimli parola ile girişi seçip oradan resim seçip gün içerisinde eşinizi takip edebilirsiniz arama mesaj kayitlari icin kullanilarim güncel tutarda o aya ait ücret yazar ona tiklayip hangi aya bakma istiyorsaniz o aya tiklamaniz yeterli olacaktir kolay gelsin şimdiden
bunu biliyoruz bacım eskidi bu numaralar başka numaran varsa söyle:KK12::KK48:

Çare çok canim Maddi durumun iyi ise casus programi satin alabilirsin ozaman kocan nerde kiminle. Ne konuşuyor görebilirsin duyabilirsin

Arkadaşlar çok abartmiyomusunuz eğer bı insan aldatmaya niyetlenmisse siz ne yapsanizda yapar kendinize güvenin ne casus gibi arastiriyorsunuz şu anda ülkemizde erkeklerin aldattığı oranda bayanlarda yapıyor eşiniz size böyle bişey yapsa hoş olur mu ne kadar sorunuza gider onu düşünün eğer gidecekse gider zaten sizinle olduğu zamanı kaliteli gecirsin duymak istiyorsanız da istemesenizde duyuyorsunuz zaten

Son du
Son durum nedir acaba ? E etm81 son durum depresyondan kurtulamadım.dr bu kez depresyon teşhisi koydu.unutulmuyor.aratidikca altından birşey çıkıyor çıktıkça dayanılmaz oluyor.sms atma saatlerini de gördüm akşam 9 dan gece bire kadar...ve çocuklarım .çocuklar bahane mi diyorum bazen mantıken düşünürsek bahane değil boşanmaya.giden benden gitti son durum bu lanet olsun

Belki aldatma yok ama iş yerindeki bir kızla böyle mesajlasmasi da hoş değil .sonu nereye gider o da meçhul.ama senin kavga cikarman yasaklaman bir fayda sağlar mi o nu da sanmam.ancak size sıkıntı verir.en iyisi bu kızı tanıyıp ordan birşeyler yapmak ne bileyim

Merhaba herkese şimdiden teşekkürler okuduğunuz için.esimle 10 yıllık evliyiz.hemen hemen hiç tartismayiz.sakin ve saygılıyiz birbirimize.esim iyi biridir yuvasına düşkün.ozel bir şirkette calisiyor.calistigi yerde çok bayan var.10 yıldır hiçbirini kiskanmadim.cunki eşime guvenirim.esim de mesafelidir.face şifresini bile bilirim telini gizlemez. Ama ben teknoloji ye uzak biriyim.instagrami varmış.face i hiç kullanmaz .geçen hafta face ine girdim.face üzerinden Instagram a tikladim.o anda iş yerinden bir kız ile mesajlasiyorlardi.esim iş yeri dışında bir bankaya gitmişti.kiz da o an işyerinde idi.kiz ona o kıza espriler iş dışında konusmalar..oglumlu konuşmalar falan ..eşimin mesaisi 6 da bitiyor.6 dan sonra devam etmeler esprilerine ve hep eşim atıyordu mesajları 2 saat ara ile.bunlar işyerinde spora gidiyirlar sonra kahvaltı yapiyorlar.kiza şöyle yazdı.ninem pazartesi bana yumurta getirme yine gelemicem bankada isim bitmedi diyor.o da diyor ki bunu neye borçluyuz.o da sevindin mi seni gidi hınzır diyor.bildiginjz espri yapıyorlardi.esim işten geldi markete gitti.markette kızla yazışmaya devam etti.aksam burnundan getirdim 3 gün boyunca hemde.yeminler etti sadece seni seviyorum dedi.o iş arkadaşım dedi.ama sen ilk defa bir kızla böyle sakalsiyorsun dedigimde.tamam itiraf ediyorum bu kızla daha samimiyim ama sadece arkadaş olarak dedi.kiz bir yıldır o işyerinde eşim ise 10 yıldır.neyse çok ağır laflar ettim falan.sonra cocuklarim hatrina ve onu sevdiğim için baristim onla .bir hafta sonra gece saat 10 buçukta kız buna mesaj attı.mesaj yine esprilerle dolu idi.esim ise hasta olduğu için erken yatmıştı.sabah hesabını sordum neden gecenin bir yarısı atiyor diye.nevar bunda ne yazdı sanki ne farkeder gece gündüz diye savunmaya geçti.sonra şifrelerini degisti artık beni takip etmeye hakkın yok beni sinirlendirdin dedi.daha önce de gece mesajlasmislar kendi itiraf etti ama masumca imiş hiç kötü niyetli değilmiş .kafayı yiycem
Bunun adı flörtleşmek tatlım Aşlah yardımcın olsun ama ne olur burada dolup dolup yanlış adımlar atma öfkene hakim ol. Burada okuduğum kadarıyla çoğu evlilikte bir kez olsun bu durum oluyor. Eşin şimdi senin inadına bile devam eder. Tatlı dille bunun yanlış olduğunu sen yapsan mutlu olup olmayacağını sor

Nasılsınız kendinizi toparlayabildiniz mi biraz da olsa. Her şeyden önemlisi sizin psikolojinizin, sağlığınızın iyi olması inanın gerisi boş. Kimse için değmez. Hayat çok kısa ve inanın sağlık bir giderse geri gelmiyor. Sizi anlıyorum sürekli içinize oturmuş bir taşla yaşıyorsunuz ya da yaşayacaksınız ama karşı tarafın umurunda olduğunu sanmıyorum.
Boşanın demek bana düşmez ancak bu şekilde bir ömür geçirebilmeniz zor gibi. İnşallah bir gün gelir mutluluk peşinizi hiç bırakmaz..

Masumiyet gitmiş canım..samimi arkadaslik ilgiye dönmüş gibi.
Kız 2 gün yazmazsa neredesin ozledim boyutuna gelmiş ki gece yarısı hiçbir masum kadin baska bir kadının kocasina yazmaz.

Masumiyet gitmiş canım..samimi arkadaslik ilgiye dönmüş gibi.
Kız 2 gün yazmazsa neredesin ozledim boyutuna gelmiş ki gece yarısı hiçbir masum kadin baska bir kadının kocasina yazmaz.
Ya bu eski bir konu ben sonunu bilen var mı diye merak edip hortlattım

X