Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Aynen ya. Sanki cocuk kandirmis. Kaptirmamis ama kocayi aferim iyi tutsun elinden kandiri verirler mazallah.

Hala kontrol ediyor ya. Iste midenin bunu kaldirmasi icin kadinlar kendilerini bütün sucu diger kadina yikarak avutular. Baska kadina o... demek kendi kocisine o.. demekten daha kolay.

Orospucuk sizin esinizi mi kandirmis tuh ya.
Ikisi yemedi mi bu halti sen niye bosayip tepe taklak etmedin kocanin hayatini ?
Kadin yapmistir kadin koca saf hosuna gitmis orospu onu kandirmis garibim ya.
Seker mi verdi de kandirdi acaba.

Orası öyle tabii ama kadının bir tane değilmiş sonradan öğrendim. Evliliği iyi gitmedikçe başka adamlara sarmış. Msjları alenen yazmak istemedim. Msjlar da belliydi. Zaten yazdım da erkeklerin hoşuna gidiyo. Hepsi aynı dedim. Kadınlar yapar demedim ki ben. İyi okuyun. Sadece bikaç msjdı buluşma falan olayına gitmemiş diye ikna oldum boşamadım.

Merhaba herkese şimdiden teşekkürler okuduğunuz için.esimle 10 yıllık evliyiz.hemen hemen hiç tartismayiz.sakin ve saygılıyiz birbirimize.esim iyi biridir yuvasına düşkün.ozel bir şirkette calisiyor.calistigi yerde çok bayan var.10 yıldır hiçbirini kiskanmadim.cunki eşime guvenirim.esim de mesafelidir.face şifresini bile bilirim telini gizlemez. Ama ben teknoloji ye uzak biriyim.instagrami varmış.face i hiç kullanmaz .geçen hafta face ine girdim.face üzerinden Instagram a tikladim.o anda iş yerinden bir kız ile mesajlasiyorlardi.esim iş yeri dışında bir bankaya gitmişti.kiz da o an işyerinde idi.kiz ona o kıza espriler iş dışında konusmalar..oglumlu konuşmalar falan ..eşimin mesaisi 6 da bitiyor.6 dan sonra devam etmeler esprilerine ve hep eşim atıyordu mesajları 2 saat ara ile.bunlar işyerinde spora gidiyirlar sonra kahvaltı yapiyorlar.kiza şöyle yazdı.ninem pazartesi bana yumurta getirme yine gelemicem bankada isim bitmedi diyor.o da diyor ki bunu neye borçluyuz.o da sevindin mi seni gidi hınzır diyor.bildiginjz espri yapıyorlardi.esim işten geldi markete gitti.markette kızla yazışmaya devam etti.aksam burnundan getirdim 3 gün boyunca hemde.yeminler etti sadece seni seviyorum dedi.o iş arkadaşım dedi.ama sen ilk defa bir kızla böyle sakalsiyorsun dedigimde.tamam itiraf ediyorum bu kızla daha samimiyim ama sadece arkadaş olarak dedi.kiz bir yıldır o işyerinde eşim ise 10 yıldır.neyse çok ağır laflar ettim falan.sonra cocuklarim hatrina ve onu sevdiğim için baristim onla .bir hafta sonra gece saat 10 buçukta kız buna mesaj attı.mesaj yine esprilerle dolu idi.esim ise hasta olduğu için erken yatmıştı.sabah hesabını sordum neden gecenin bir yarısı atiyor diye.nevar bunda ne yazdı sanki ne farkeder gece gündüz diye savunmaya geçti.sonra şifrelerini degisti artık beni takip etmeye hakkın yok beni sinirlendirdin dedi.daha önce de gece mesajlasmislar kendi itiraf etti ama masumca imiş hiç kötü niyetli değilmiş .kafayı yiycem
Evli adamın sakalasacagi gecenin bir yarisi mesaj atacağı kız arkadssi olamaz ve bekar normal bir kiz evli adamla o saatte mesajlasiyorsa kusura bakmasın kimse bildiğin araniyordur

Kocaniz "o.. aklimi caldi" dedi sizde onun sözleriyle burda devam ediyorsunuz. Kadin o... evli erkek daha büyük o... cünkü sizinle evli olan o. Siz kadin mutsuz oldu diye sevinin,ama digeri hala evinizde

Ya tabiki o kadar basit değil hiçbişey. Bikaç mesajlaşmaya yuvamı yıkmadım. Pişman olmasa hala bişeyler görsem devam ettirselerdi tabiki de devam etmezdim evliliğime

Şu an saçmalıyosunuz bence. Hiç aldatıldınız mı?

Size göre sacmaliyorum,olabilir. Sorun yok. Size tek dedigim kadina o... diyorsunuz ya evli erkeklerle yazistigi icin. Sizin esinizde ayni derecede o... cünkü evli haliyle bu duruma firsat veren o. Kötü kötü kadin romani yazip sonunda hala güvenmediginizi kontrol ederek zaten kendiniz de yaziyorsunuz. Ve hayir. Bildigim kadariyla aldatilmadim. Aldatilirim belki ilerde kim bilir. Neyin garantisi var ki hayatta ölümden baska. Oda zaten esit

Size göre sacmaliyorum,olabilir. Sorun yok. Size tek dedigim kadina o... diyorsunuz ya evli erkeklerle yazistigi icin. Sizin esinizde ayni derecede o... cünkü evli haliyle bu duruma firsat veren o. Kötü kötü kadin romani yazip sonunda hala güvenmediginizi kontrol ederek zaten kendiniz de yaziyorsunuz. Ve hayir. Bildigim kadariyla aldatilmadim. Aldatilirim belki ilerde kim bilir. Neyin garantisi var ki hayatta ölümden baska. Oda zaten esit

Yok zaten ben kadın yaptı o...dur demiyorum. Erkeğin o...su daha beterdir. detaylı bilmediğiniz için önyargılı konuşuyosunuz sadece. Ben de bi kadınım. Yaşamadan anlayamazsınız ben ikisine de hakaret ettim. O kadar detaylı anlatamam malum. Ben eşime çektirdim. Allah da o kadına. Ama akıllandı. Kontrol etme olayı da diyorum ya inşallah yaşamazsınız ama yaşamadan anlayamazsınız atlatmak kolay olmuyor. Siz en güzelini yaparsınız en ufak şeyde boşarsınız.

Yok zaten ben kadın yaptı o...dur demiyorum. Erkeğin o...su daha beterdir. detaylı bilmediğiniz için önyargılı konuşuyosunuz sadece. Ben de bi kadınım. Yaşamadan anlayamazsınız ben ikisine de hakaret ettim. O kadar detaylı anlatamam malum. Ben eşime çektirdim. Allah da o kadına. Ama akıllandı. Kontrol etme olayı da diyorum ya inşallah yaşamazsınız ama yaşamadan anlayamazsınız atlatmak kolay olmuyor. Siz en güzelini yaparsınız en ufak şeyde boşarsınız.
Yasamayan bilmiyor gerçekten de bir de suvar ki ortada çocuk var.es pişman değilse zaten bosanirsin.ayrica kadın kadar erkek de suçludur .kadına o ..pu derken erkek de yaptı o da o..pu

Toplumun verdiği psikolojik baskı bu işte .erkek yapınca elinin kiri ne yapsın erkek işte aklı kaymış .aslında eşini seviyor ama karşıdaki o..pu gibiymis.bunlari empoze eden kusura bakmayın da bizim kültürümüz.kadin da nefis yok mu o da yapar.erkek de bir o kadar suçlu.pisman olmayan adamı zaten ağzınla kuş tutsa n tutamazsin evinde.cocugu olmayan da anlayamaz .ben bugün oldu hala bosanalim diyorum ama çocukları düşününce sonlarını ...korkunç kabus gibi

Yasamayan bilmiyor gerçekten de bir de suvar ki ortada çocuk var.es pişman değilse zaten bosanirsin.ayrica kadın kadar erkek de suçludur .kadına o ..pu derken erkek de yaptı o da o..pu

Tabiki de öyle. Arkadaşlar hemen beni yargılamaya koyuldu. İkisi de evli ikisi de o... Buna itirazım zaten yok ki. Ama ortada ciddi birşey yoksa yazışmadan ibaretse adam pişmansa görüşmüyorsa boşanmak çözüm değil 3 çocukla. Ama alenen kızı koruyorsa seni önemsemiyorsa yapılacak pek bişey yok. Aslında demek istediğim şuydu benim eşim kızı korumadı. Ama korursa kaptırmıştır demektir. Şu an durum nedir senin?

3 haftadır ailemin yanındayım memlekette.3 yaşında kızım erkek kardeşine baba diyor.dusunun o anki acimi çocuğu olan anlar.bosaninca baba özlemi eksikliği onların psikolojisini nasıl etkileyecek.yoksa boşanmak kolay ki.zatrn karşıdaki adam da çocuğuna üzülüyor ondan pisman

Toplumun verdiği psikolojik baskı bu işte .erkek yapınca elinin kiri ne yapsın erkek işte aklı kaymış .aslında eşini seviyor ama karşıdaki o..pu gibiymis.bunlari empoze eden kusura bakmayın da bizim kültürümüz.kadin da nefis yok mu o da yapar.erkek de bir o kadar suçlu.pisman olmayan adamı zaten ağzınla kuş tutsa n tutamazsin evinde.cocugu olmayan da anlayamaz .ben bugün oldu hala bosanalim diyorum ama çocukları düşününce sonlarını ...korkunç kabus gibi

Evet ben de buna hak veriyorum. Zaten kadın yapar kadın kandırır demedim. Kanmasaydı aklını kullansaydı ben evliyim deseydi tabiki de. Ona hiçbi itirazım yok zaten. Başka kadın yaptı kocam masum deyip kendimi de avutmuyorum. Eşim o... kandırdı deyince sen daha büyük o...sun da dedim. Konu o değil. Eşim korumadı kadını demek istemiştim.

Tabiki de öyle. Arkadaşlar hemen beni yargılamaya koyuldu. İkisi de evli ikisi de o... Buna itirazım zaten yok ki. Ama ortada ciddi birşey yoksa yazışmadan ibaretse adam pişmansa görüşmüyorsa boşanmak çözüm değil 3 çocukla. Ama alenen kızı koruyorsa seni önemsemiyorsa yapılacak pek bişey yok. Aslında demek istediğim şuydu benim eşim kızı korumadı. Ama korursa kaptırmıştır demektir. Şu an durum nedir senin?
Eşim senin eşin gibi karşıdaki kadına o..pu demiyor .biz sadece iş arkadaşı idik aldatmadım diyor sizin olayinizla benimki farklı sanırım.ben askimlar balimlar görsem mesajlarda büyük konusmayayim ama boşardım

Eşim senin eşin gibi karşıdaki kadına o..pu demiyor .biz sadece iş arkadaşı idik aldatmadım diyor sizin olayinizla benimki farklı sanırım.ben askimlar balimlar görsem mesajlarda büyük konusmayayim ama boşardım
En başından beri diyorum ya ispat edemiyorum diye.o yüzden benim kafam karışık adam pişman ve ispat edeceğim kelimeler yok.bu durumda adama iftira mi atıyorum diyorum bazen.tamam yaptığı yanlış o ayrı da.o nedenle uzadı bu konu benim için.yatakta görsem aşkım laflarını okusam şuan boşanmış ve ikisini cümle aleme rezil etmiştim bile ki rezil ettim şuan bile

flörtleşme denir buna. birbirlerinin sohbetinden hoşlanıyorlar sanırım daha ileri boyuta da taşıyabilirler.bir de keşke hemen harekete geçmeseydiniz takibe devam etseydiniz.şimdi edemeyeceksiniz ve güveniniz de sarsıldı.

flörtleşme denir buna. birbirlerinin sohbetinden hoşlanıyorlar sanırım daha ileri boyuta da taşıyabilirler.bir de keşke hemen harekete geçmeseydiniz takibe devam etseydiniz.şimdi edemeyeceksiniz ve güveniniz de sarsıldı.
Şu açıdan da bak.harekete geçmese idim herşey için geç mi olurdu ?belki de harekete gecmem eşimi düştüğü bataklıktan kurtardı .bazen böyle düşünüyorum

3 haftadır ailemin yanındayım memlekette.3 yaşında kızım erkek kardeşine baba diyor.dusunun o anki acimi çocuğu olan anlar.bosaninca baba özlemi eksikliği onların psikolojisini nasıl etkileyecek.yoksa boşanmak kolay ki.zatrn karşıdaki adam da çocuğuna üzülüyor ondan pisman

Keşke herkes evladını, evliliğini düşünüp hataya düşmese. Malesef çocuklara oluyor olan. Benim annemle babam ben çok ufakken ayrılmışlar. Ama kadın düşünemez ki herşeyi. Siz annesiniz o da baba. Onun da sizin kadar düşünmesi lazım. Bu noktada vicdan devreye giriyo sanırım. Peki birşey yapmıyor mu şu an? Yni kendini affettirmek için..

X