Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Eşim senin eşin gibi karşıdaki kadına o..pu demiyor .biz sadece iş arkadaşı idik aldatmadım diyor sizin olayinizla benimki farklı sanırım.ben askimlar balimlar görsem mesajlarda büyük konusmayayim ama boşardım

Hayır zaten kadın diyordu. Benim eşim dese ben de bir dakka durmazdım. Anladığım kadarıyla senin eşin de demiyor. Peki karşıdaki kadın ne diyor.?

Onlar da iş arkadaşıydı. Normal iş yazışmaları yaparken kadın birden yürüyo şimdi gene kızacaklar ama okuduğumu söylüyorum eşimi korumuyorum. Baya baya baştan çıkarmaya dönmüş en son mesajlar daha çok yeniydi dediğim gibi. Bir de kadın evli olduğundan öyle geç saatte tzmlar hftasonu karşılşöalar hiç yoktu. E etm81

Hayır zaten kadın diyordu. Benim eşim dese ben de bir dakka durmazdım. Anladığım kadarıyla senin eşin de demiyor. Peki karşıdaki kadın ne diyor.?
İki tarafta canım balım demiyordu.civik espiriler vardı.bence herşey karşılıklıdır.kadin diyorsa karşıdaki vermiştir o rahatlığı.

İki tarafta canım balım demiyordu.civik espiriler vardı.bence herşey karşılıklıdır.kadin diyorsa karşıdaki vermiştir o rahatlığı.

Heralde yani. Ben evliyim yazma bana de dimi ama yok. Bi de o da evli. Senin olayında kadın bekar ondan koruyor olabilir.

Heralde yani. Ben evliyim yazma bana de dimi ama yok. Bi de o da evli. Senin olayında kadın bekar ondan koruyor olabilir.
Bence ondan dolayı değil.sen canım kelimesini gormussun sucu kadına atıyor.kendini aklamak için.ben böyle birşey görüp ispat edemediğim için kadını da kendini de temize çıkarıyor sadece iş arkadaşıyiz diye

Bence ondan dolayı değil.sen canım kelimesini gormussun sucu kadına atıyor.kendini aklamak için.ben böyle birşey görüp ispat edemediğim için kadını da kendini de temize çıkarıyor sadece iş arkadaşıyiz diye

Doğru o da olabilir. Bu arada benim bu olayın üstünden 2 sene geçti. Yeni değil yani.

Şu kadar söylim eşim benden daha düşkün bana. Yani benim ona olduğumdan daha çok.

Son sayfalar beni şok etti. Aldatilan kadinlar kendilerini ama o kadina canim demedi ama o artik bana cok duskun yoksa bosardim deyip avutuyor. Cok ilgnc dogrusu bu kocalarinz bulunmaz hint kumasi mi neyini savunyosunuz

Kimse bulunmaz değil. Çocuklarımız var ve çok ufaklar. Konu sahibi de kanıt bulamadım ispat edemedim diyor. 3 çocuğu var onun da hepsi ufak. Boşanmak kolay. Bu arada eşim önce bölümünü değiştirdi, sonra da çalıştığı yerden ayrıldı. Bunu yazmayı unutmuşum. Aynı yerde çalışıyorlardı. E etm81 yaptığı hataları anladı. 2 sene geçtiği için bu kadar basit yazabiliyorum. Yoksa hiçbişey kolay değil. Konu sahibi sordu eşin kadına diyor muydu dedi aşkımlar canımlar diye sordu sadece. Demiyordu ama demesi de gerekmez herşey ortada zaten. Avutmak için değil. Hatalarını kabul etti. Dediklerini de yaptı işini bile değiştirdi. İki söze kanmadım. Benim ailem de düşkün eşime. Belki dünyanın en iyi insanı ve en iyi babası olabilir. Sözler verildi ve yapıldı. O kadar basit değil. Konu sahibine hemen boşan 3 çocuğuna hem anne hem baba olursun diyemiyorum ben kusura bakmayın.

Kimse bulunmaz değil. Çocuklarımız var ve çok ufaklar. Konu sahibi de kanıt bulamadım ispat edemedim diyor. 3 çocuğu var onun da hepsi ufak. Boşanmak kolay. Bu arada eşim önce bölümünü değiştirdi, sonra da çalıştığı yerden ayrıldı. Bunu yazmayı unutmuşum. Aynı yerde çalışıyorlardı. E etm81 yaptığı hataları anladı. 2 sene geçtiği için bu kadar basit yazabiliyorum. Yoksa hiçbişey kolay değil. Konu sahibi sordu eşin kadına diyor muydu dedi aşkımlar canımlar diye sordu sadece. Demiyordu ama demesi de gerekmez herşey ortada zaten. Avutmak için değil. Hatalarını kabul etti. Dediklerini de yaptı işini bile değiştirdi. İki söze kanmadım. Benim ailem de düşkün eşime. Belki dünyanın en iyi insanı ve en iyi babası olabilir. Sözler verildi ve yapıldı. O kadar basit değil. Konu sahibine hemen boşan 3 çocuğuna hem anne hem baba olursun diyemiyorum ben kusura bakmayın.

peki sen iş yerinden bir adamla böyle yazışsan eşin de aman 3 çocuk var yazık ya boşanmak kolay ama işte falan der miydi?
işte kadınlar böyle saçma gerekçelerle erkeklerin yedikleri haltları halının altına süpürdükçe adamlar yüz bulmaya devam edecek.

peki sen iş yerinden bir adamla böyle yazışsan eşin de aman 3 çocuk var yazık ya boşanmak kolay ama işte falan der miydi?
işte kadınlar böyle saçma gerekçelerle erkeklerin yedikleri haltları halının altına süpürdükçe adamlar yüz bulmaya devam edecek.

Ben öyle birşey yapmam büyük konuşmayayım. İnsanız herkes hata yapabilir şeytana uyabilir. Ama yapmam. O da affeder miydi orasını bilemem. Evli misiniz, çocuklarınız var mı ve aldatıldınız mı? Yaşamadan yorum yapmak kolay. Ama sakın kınamayın. Yaşamadan ölmezsiniz. Sadece bir kere olmuş sadece yazışmadan ibaret. Daha önce hiçbir yalanını görmemişim. Yaptım hata diyor kabul ediyor pişman ayaklarıma kapandı yalvardı kaç zaman. Bir şans daha istedi. Çocuklarımı düşünmese miydim? Hata ettim değil mi haklısınız. Daha önce de yazmıştım. Siz hemen boşanırsınız.

Konu sahibine de teşekkür ediyorum. Bana özelden yazıp özelden konuşalım deyip sonra da özel olanları konuya yazıp herkesin okumasını sağladığı için. Aldatmak için canım ya da aşkım gibi kelimelere gerek yok. Ay biz buluştuk yakınlaştık da ama canım demedik. Sen de benimle mi avutacaksın kendini? Ben affettim sen boşan ne diyim. Sana destek olmak için gelmiştim ama herkes kınamaya çok meraklıymış. Kalp kırmaya çok meraklıymış. Daha da yazmayacağım. Herkes yaşasın aynı durumu ve ben boşadım bana aferin sen yapamamışsın desin.

Şu açıdan da bak.harekete geçmese idim herşey için geç mi olurdu ?belki de harekete gecmem eşimi düştüğü bataklıktan kurtardı .bazen böyle düşünüyorum

Bunu yeni okudum. Ah niye kimse yürümemiş bu mesaja. Niye kimse savaş açmamış. Durun bu seferlik ben yapayım. Kadın düşürdü bataklığa değil mi haklısınız hep kadınlar yapar zaten. Bataklığa düşmüş görüyo musun.. tüh tüh. Başına silah dayanıp aylarca zorla mesajlaşmış kocan. Zorla her sabah birlikte kahvaltı etmiş. Zorla birlikte spor yapmışlar. Olaya bak ya. Kadın kadına destek olacağına köstek oluyor.

Bunu yeni okudum. Ah niye kimse yürümemiş bu mesaja. Niye kimse savaş açmamış. Durun bu seferlik ben yapayım. Kadın düşürdü bataklığa değil mi haklısınız hep kadınlar yapar zaten. Bataklığa düşmüş görüyo musun.. tüh tüh. Başına silah dayanıp aylarca zorla mesajlaşmış kocan. Zorla her sabah birlikte kahvaltı etmiş. Zorla birlikte spor yapmışlar. Olaya bak ya. Kadın kadına destek olacağına köstek oluyor.
Kadın değil tatlım erkek suçlu.yanlis anlaşılma oluyor.bastan dedim ya aynı oranda suçlular diye

Ne
Yapabilirsin ki adamın hayatının içine ettim ki elaleme isyerindekilere ailesine rezil ettim.ya bosanacaktim,yada böyle rezil ederek acısını cijaracaktim.cunku çocuk var ortada.adam niye bosanmaktan korkuyor onun için de zor çocuklarını o da dusunuyor

Konu sahibine de teşekkür ediyorum. Bana özelden yazıp özelden konuşalım deyip sonra da özel olanları konuya yazıp herkesin okumasını sağladığı için. Aldatmak için canım ya da aşkım gibi kelimelere gerek yok. Ay biz buluştuk yakınlaştık da ama canım demedik. Sen de benimle mi avutacaksın kendini? Ben affettim sen boşan ne diyim. Sana destek olmak için gelmiştim ama herkes kınamaya çok meraklıymış. Kalp kırmaya çok meraklıymış. Daha da yazmayacağım. Herkes yaşasın aynı durumu ve ben boşadım bana aferin sen yapamamışsın desin.
Çok özür diliyorum yanlış anlaşılma olduğunu düşünüyorum.vosanmak tabiki çözüm olmuyor hersaman çocuk olmasa herşey kolay olurdu ki.affedin kırdım

Benim de başımdan buna benzer bir olay geçti. Çok başında yakaladım. Tüm konuşmaları belgeledim falan. Sonra evden bir sebeple gönderdim yalandan. Dışardan şunu al vs gibi. Sonra aradım elimdekileri ona gönderdim. Zina davası açacağım, ikinizi de rezil edeceğim. İşinden olursun. Çevren kalmaz dedim. Kadına da Kocana söylicem dedim seni mahvedicem saçlarından sürüyeceğim işyerinde dedim. Birbirlerine düştüler. Kadın korktu eşim ikimizi de vurur dedi. Vursun çokta tın dedim. Kocama seni boşuyorum çocuğumu da alırım yüzünü göremezsin yaparım biliyosun dedim. Normalde de gözüm karadır. Erkekten daha akıllı davranmak lazım. Eşim cidden çok pişman oldu. O...u aklımı çeldi dedi. Kadın da korkağın tekiydii belki ondan şanslıydım bilemiyorum. Ama çok büyük ah etmiştim. Tepetaklak oldu o kadın. En sevdiğini kaybetti evliliği berbat falan filan.. hiç umrumda değil. ben el kadar yavrum elimde, kurdeşen döktüm acillerde yatmıştım. Ama asla kuyruğumu indirmedim. Gerçekten boşardım da. Beni kaybetmeye göze almış adamı affetmem niye psikolojimi bozayım ki.. Ama cidden çok pişman oldu. Allah arsız kadınlardan korusun. Eşlerimize akıl fikir versin. Baştan beri konuyu okuyorum ama adam cidden pişkin ya! Bu arada şimdi 2 çocuğum var. Beni aldatsın şu dakka boşanırım. Belki şanslıydım Allah çıkardı en başında karşıma. Flörtleşiyorlardı. Hatta kadın bariz aranıyordu. Eşimin de hoşuna gitmiş ruhu okşanmıştı. Her erkeğin hoşuna gider. Allah akıl fikir versin hepsine. Haa bir de kadına dedim ki madem o...puluk yapacaksın azcık cesaretin olsun. Yok kocam beni vurcak öhü öhü ağladı falan. bir damla gözümden yaş akıtmadım değmez ki. Hala gizliden kontrol ediyorum herşeyini ama çaktırmıyorum. Ölene dek unutamicam sanırım.

Adamı yakalamasanız aldatacaktı değil zaten aldatıldınız. Sonuçta sizi aldatmayı istemiş, düşünmüş, konuşmuş. BOŞANAMAMIŞSINIZ. Kadına hakaret edip eşinizle olunca kuyruğu dik tutmuş olmadınız söyleyeyim. Cesareti olmayan herkes gibi kabul ettiniz sadece. Kadın düşükse eşiniz daha düşük biriymiş. Bunu da kabul edin.

Aynı durumun benzerini yaşadım ama ben sevgiliydim. Adam flört ediyordu ve yakaladım. Direkt çıkardım hayatımdan. Bir cümlesini bile duymadım daha sonra. Yaşadınız mı diye sorduğunuz için yazdım. Maalesef evlilik ve sevgililik bir değil. Ortada çocuk var. Gözü kapalı yürüyemiyorsunuz. Buna da bir şey demiyorum. Kadın şöyle böyle demeden önce suçu kendi kocalarınızda arayın. Ben karşı tarafa hiçbir hakarette bulunmadım bu olaylarda. O da çok istekli idi oysa. Asıl sorun sevgilimdeydi zira ihaneti isteyen oydu. Beni küçük düşüren sevgilimdi karşı taraf değil. Bu çizgiyi anlamıyorsunuz.

Konu sahibi sizin durumunuzda da aldatma var. O görüşmeler planlı yapılmış. Konuşmalar vs. bildiğiniz flört. Aşkım demedi diye saçma bir tartışmaya girmişsiniz. Çocuk için düzen için devam etmek istiyorsanız edin. Kavga, tartışma ile sürdürüp daha fazla ailenize zarar vermeyin. Sizin eşiniz de son derece düşük biri ayrıca iyi bir baba olsa çocuklarının yanina flörtünü sokmazdı söyleyeyim.

X