Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Teşekkürler

Cok guzel analiz yapmissiniz, baska ne denilebilirki tesbitleriniz cok dogru.

Sizi aldattigi gun gibi ortada. Aldatmamis olsa dedigi gibi sizden ayrilmaktan bu kadar korksa ilk bisanacagim restini cektiginiz gun istifasini imzalar verirdi. Ama siz bunu kabul etmek istemiyorsunuz. Aldattigi net daha fazla delil falan aramaya calisip kendi ruh sagliginizi bozmayin. Boşanmak mi istiyorsunuz affetmek mi onu dusunun bence.

2gün sonra mesajları okumuş gibi zarf atsanız hani aranızda bir şey yoktu kandırdın beni falan deseniz acaba ne diyecek ortaya çıkar

kafayı yiyecek bir şey var bence. Hiç de rahatlamayın eşiniz bal gibi yaızşıyor. Sevgili değillerse bile olmaya ramak kalmış. Benim eşim böyle mesajlaşacak biri bana kafayı yicek bişe yok dicek rahatlıcam öyle mi. Ben o adamın emdiği sütü burnundan getiririm kadının da saçı başı elimde kalır yemin ederim yaparım bunu. Zaten eşimde iyi bilir her yere manşet yaparım hiç de düşünmem cocuğumun babası işsiz kalmasın rezil olmasın die adam göz göre göre elin kadınlarıyla fingirdeşsin ay abartıyorsun cınım desinler oldu daha neler

Bence sanki size bir zarf gelmiş gibi yapın ve eşinize ya sen gerçekleri şu an anlat varsa bişey söyle ya da bu zarftan bilmediğim bişey çıkarsa ortalığı yangın yerine çeviririm deyin.
Ya da bunun gibi bişey artık
Ama tabi bunu aldatma varsa ve ayrılacaksanız yapın. Affedecekseniz bu olaylara girmeyin derim.

Güvenin bittiği yerde sevgide saygıda biter malesef..ya bunda sonraki yıllarını bir adamdan sürekli şüphe duyarak gecirecek ve kendi mutsuzlugunda boğulacaksın yada onu hayatından çıkarıp yoluna bakacaksın ..seçim senin..

Seçim yapmak kolay mı sanıyorsunuz benim yaşadıklarımı bsadece geriden okuyorsunuz.okudugunuz için de teşekkür bederim.benim olmaz dediklerimi siz tahmin ettiniz doğru da çıktı.ben konduramadigimdan dusunemedim.neden birakamiyor.karsimda annesinin üzerine yemin edip aldatmadım diyen bir adam,beni kaybetmekten çok korkan bir adam,güzel 10 yıl ,3 çocuk var,herşey daha güzel olacak diyen bir adam,artik o kızla bir kelime dahi konusmadigina ölmüş annesinin üzerine yemin eden bir adam var...onun karşında ise ya aldattı ise,ya o kıza yoğun duygular hissediyor çocuklarını mahvetmemek için bırakıp gitmiyor diye düşünen ben varım.ya ileriki aylarda ortalık durultuktan sonra tekrar konusurlarsa diye dusdüşünüyo bazen.kiz eşimi görmezden geliyormuş.kiz beni düşünse beni görmezden gelir mi diyor.ben onu istesem sen beni bosayacakken kabul ederdim diyor.hata yaptım kabul ediyorum fazla samimi oldum diyor.kesin kararını ver ya boşa beni ya da bu konu gündeme gelmesin diyor.konuyu gündeme getirmedim aslında .hattı kapat yeni hat alacağım telime casus yazılım yüklemişsin rahatsız oldum deyince eskiler geldi aklıma yoksa acmiyordum konuyu

Her an konuyu gündeme getirmiyorum fakat biraz ilgi göstermese bana ,tamam o kızı dusunuyor benle ise zorluyor diye düşünüyorum böyle paranoyak oldum

SMS leri görmem imkansizmis bugün ogrendim.boyutu hiçbir zaman ogrenemeyecegim .öğrensem kesin karar verirdim.artik Allah biliyor...her gün her an bu konu ile yasamiyorum tabiki çocuklarim öğrencilerim var.sorumluluklarim fazla.ama eşimin biraz uzaklasmasindan bile killanir oldum.belki zamanla gecer.aldatma amacı olmasa da o kızla sohbetten hoşlandığı iki iki dört.kadikoye gitmeleri bundan haberimin olmaması mesela bu...neymiş sen killanirdin diye söylemedim sana dio.hey Allah'ım ya kabus gibi.bundan 2 ay öncesine kadar biri bana eşin bunu yapmış dese inanmayacakken ben bunu yaşadım okadar güvendim anlayin

Her an konuyu gündeme getirmiyorum fakat biraz ilgi göstermese bana ,tamam o kızı dusunuyor benle ise zorluyor diye düşünüyorum böyle paranoyak oldum

Hanım efendi zor bir süreç geçirdiniz geçiriyorsunuz dualarimiz sizinle. 3 evlat, bir de sanırım çalışıyorsunuz mübarek günlerde bir de bu olaylar... psikolojik destek almanızı tavsiye ediyorum. Belki de bogazinizdan lokma dahi geçmiyor sinir stresten ne zamandır. 3 evladınız var sağlıklı olmak zorundasınız o melekler için.
Ayrıca internet geçmişimizi vs silin eşiniz telefonu kurcaliyorsa burayı fark etmesin.

Müdürü ile konuştuktan sonra eve geldi.ayaklarima kapandı.elime yüzüme bukastirdim affet dedi.simdi bu geldi aklıma.bu ne ya elime yüzüme bukastirdim da ne .bak yine sinir oldum

B
Burayi önceden farketti.onlar sana akıl veriyor dedi.bir ara banli idim belki eşim yaptı bunu.

Psikyatriste gittim.travma sonrası stres bozukluğu var dedi.ilac verdi.ramazandan dolayı içmiyorum.ramazandan sonra başka Dr a yine gidcem.esim ben de gidcem ben de mahvoldum diyor.ozaman kendimi suçlu hissediyorum acaba günahını mi aliyorum

Ne zamana kadar böyle devam edebileceksiniz... çok zor çok. Sizin acilen bi karar verip istisnasız o yolda ilerlemeniz lazım.

Müdürü ile konuştuktan sonra eve geldi.ayaklarima kapandı.elime yüzüme bukastirdim affet dedi.simdi bu geldi aklıma.bu ne ya elime yüzüme bukastirdim da ne .bak yine sinir oldum
Daha öncede yazmıştım sana
Flört ediyorlardı sen farkedince ilerlemedi
Daha bir çok ayrıntı gelecek aklına
Hepsine takılacaksın
Eğer devam edeceksen evliliğine
Unutmalısın
Kafanda tekrar tekrar düşünmemelisin
Eşinin pişmanlığı şuanki mutsuz halleri boşanma korkusu yaşamasından
Flört ederken durumun farkında değildi
Sonrasında yaşadıklarınız tokat oldu ona
Yuvasını kaybedeceğini fark etti bunu kaldıramayacağını anladı başka birşey değil
Ayrı ayrı psikiyatrist yerine evlilik terapistine gidin
Tabi önce tam durumu ortaya koyup bunu kabullenip devam etmelisiniz

Sizi anlamadıgımı düşünmeyin sakın..tabiki anlıyorum .net kadar içiniz yanıyor.pişmanlıklar duyuyor git geller yaşıyorsunuz biliyorum.herkesin bir yarası var emin olun buna..sadece bir daha istesende güvenemiyeceksin diyorum hep aklına bu olay gelecek
Rabbim yardımcın olsun..

Teşekkürler...amin..zaman herşeyi gosterecek.aslinda olay sıcak hâlâ

Aslında çift terapisi alabilirsiniz. Bu ikinize de iyi gelir. Sizin göremediğiniz noktaları psikolog gorur hem. Bu kadar dusunmenize gerek de kalmaz. Ayri ayri da aliyorlar sizi.
Yılların hatırına birbirinize bunu yapmalısınız. 3 evladiniz var ve bu evlilik devam edecekse de bitecekse de(inşallah mubarek gunde dua ediyorum ki bitmez ikiniz de mutlu olursunuz) bu terapiye ihtiyaciniz olabilir.
Insan bu.. beşer de şaşar da. Sanırım sizin için önemli olan ziyade şey sizinle oynanmamasi aptal yerine koyulmadiginizdan emin olmak istiyorsunuz.

Eşinize bunu belirtin. O da sanırım bu terapi olayını seve seve kabul edecektir.

Doktor size guzel taktikler verecektir. Sürekli temcit pilavı gibi bu olayın pisip pisip geleceğini hiç sanmıyorum. Muhtemelen ikiniz de eğitimli insanlarsiniz. Bu evlilik medeni bir şekilde bunu hak etmeli. Birbirinize sayginizi kaybetmeyin. Yarın evlatlarınız mezun olacak evlenecek ve ayri dahi olsanız birleseceksiniz. Ailesi dugununde dahi bir araya gelmeyen bir evlat olarak ben çok sıkıntı çektim belirtmek isterim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…