Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Sizinle olmasının sebebi siz olmadığınızda şuanki her şeyin tepetaklak olacağı, çocuklarının düzeninin bozulması, sizi özleyeceğini sizsiz yapamayacağını düşünmesi kendini size mecbur hissetmesi, alışkanlıklar, elaleme rezil olmak..

Size hala iyi davranmasının sebebi sizi kaybetmek istememek.

Size ekstra iyi davranırken tatlı tatlı bana güvenmek zorundasın o zaten arkadaşımdı, kendime hat çıkarıcam, spora gitcem diyorsa sizi tekrar eski sakin halinize getirip sizi yumuşatıp; hem boşanmayı göze alamayıp hem de kızla tekrar görüşebilmek için size çok iyi davranıyordur. Aklınca yapabileceğini düşünüyor. Sağlıklı da düşünemiyor.

Sadece sizin güveninizi temin etmeye aranızı eski haline getirmeye çalışıyor olsaydı yok hat alcam yok spora gitcem demezdi.

Eşim dioki aynı şeyi sen yapsa idin ben sana sorardım sen de sadece iş arkadaşım aramızda birşey yok deseydin,sana givenirdim dedi
İşte buna gülerim. Eşinizin bu sözüne inandınız mı? Telefonu saklayınca çıldırdı dediniz.
Söylediği şey sizden yapmanızı istediği şey. Sizin bu şekilde davranmanızı isterdi/istiyor çünkü.

Erkekle kızın arkadasligina karşıyım helede espriler ileride alışkanlık yapıyor ve yavaş yavaş hoslanti bence eşini o kızdan sogut

Aslında hat alacağım demedi.ben sürekli telefonunu kurcalayip casus yazılım yukleyince hatta benim üzerime olunca o hattı kapat dedi.agliyor beni bırakma diyor.bu hareketleri beni kararsız bırakıyor yada kendimde hata aramama sebep oluyor,yoksa yasak elma olayını ben de dusunuyorum.ya dediği gibi ise, sözümü tutuyorum tutacagim o kızla asla konuşmayacağım bunları diyor

Eşinizin sözlerine erken kandığınızı unutmayın. Önce de yalvarıp sonra spora gideceğim, kendi adıma hat alacağım dedi (yukarıda öyle demedi demişsiniz şimdi de gerçi) bence kendinizi kandırmak size kolau geliyor gerçeklerle yüzleşmek istemiyorsunuz. Bunu sizi kırmak için söylemiyorum. Samimiyetimle söyliyorum farkına varın diye. Madem şu an yalvarıyor siz de şu andan itibaren hat ve spor konusunda geri adım atmayın ama şuandan itibaren sana kesin güveniyorum diyemem ama artık geçmişi affediyorum ne olduysa oldu şu saatten sonra hata kabul etmem konuşması yapıp artık eşinizi kendinize bağlamaya, tutkulu bir kadın olmaya çalışın. Şu ağladığı andan itibaren (tam üzgün olduğu anı yakalamışken) artık tartışmayı, surat asmayı ve bu konuyu açmayı bırakın. Bu konu kapandı sen de ben de açmayacağız deyin ve hayatınıza bakın. Şüphelerinizi, moralsizliklerinizi hissettirmeden bütün ilgisini kendi üzerinizde toplayın.

Eşim dioki aynı şeyi sen yapsa idin ben sana sorardım sen de sadece iş arkadaşım aramızda birşey yok deseydin,sana givenirdim dedi
Siz de inandınız mı buna?
Bir deneyin isterseniz? Artık sonu namus cinayeti mi olur şiddet mi olur Allah biliyor.
Kendi yediği haltı temize çıkarmak için sallayıp duruyor, siz de kocanızı temize çıkarmak için ondan fazla uğraştığınız için pek de çaba sarfetmesi gerekmiyor. Yukarda bir üye de yazmış, madem affettiniz bundan sonra ne halt edersen et ipini saldım deyip salın ve ilgilenmeyi bırakın. Yoksa korkarım önceki msjımda olduğu gb olacak sonunda tüm ihaleyi size kitleyip defolup gidecek.

Beni yanlış anşadınız şüphe duymanız normal ama işte affettikten sonra sürekli sorgulama güvensizlik şüphe duyunca o evlilik artık tat dökmüyor. E o da erkek yani iki güne duygusallıktan çıkıp üste çıkıyor nasılsa boşanmadı diye. Yoksa ben baştan kabul etmezdim şüphe ile duramaz kafayı yerdim affedecekseniz tam affedin dedim.

ah be canım lütfen ac gözünü. Ben de ayni şeyleri yaşadım. 3 yil önce başladı. İlk supheendigimde istersen yuzlestireyim yok dedi sen varsın dedi. 2 yıldır uzaklaşmaya başladı. Aramız kötüydü baya. Ve sonuç ne zamandır o kadınla birlikteymis. O da beni hep ikilemde bıraktı. Ne zaman boşanmaya kalksam gitme dedi kaldım. Ben de sordum kendime ya beni.istemese neden boşanmasın dedim. Ama öyle olmuyormuş. Hem onsuz hem bensiz yapamiyormus. Düzeni bozulacak çocuğunu göremeyecek yılların alışkanlığı var.
İnsalah sizin sonunuz böyle olmaz. Sen tedbiri elden bırakma takipte ol. İnşallah supehlerimiz yersiz olur da yuvan dagilmaz.

Konuyu takip ediyorum başından beri eşin asla masum değil üzgünüm ben olsam affedemezdim. çocuklar falan benim için bahane olmaz. Ama siz daha durumu kabullenmemişsiniz bile

Cnm sen eşine rest cekemiyormusun ben kızdım gerçekten erkeklere nekada sevgi gösterisi yaparsan bıkarlar tapma bırak bi arkadaşım dediği gibi kendin için yaşa yemek yapma çocukların ile avm ye git alışveriş yap bi gün eve sen geç gel havalı takıl pas verme pişman olacaksın o kızla msjlastigina ben bunu aldatma sayarım madem aile olamaycksin neden evlendin erkekliğini yerle bir ediyosun smdi senle.msjlasan kız bi başkasıyla da aynı şeyi yapicak derdim ve o kızla yüzleşirdim arardım s****dim ağzına afedersin ama sen sakın dvraniyosn ne var bunda demiş ya ozma tmm de bende iş arkdsn yada başka bi erikle genel konulardan konuşalım hoş mu de kıza sen yüz veriyosun de

Konunuza yorum yapmiycam,Allah bu olayin dogrusu ne ise karsiniza cikarsin sizide bu cikmazdan cikarsin ins.Rabbim yar ve yardimciniz olsun.Sadece cok iyi niyetli, fazla vicdanli,cokda naifsiniz demeye geldim.Cook iyi elektriginiz var.Taa buradan hissettim.

Teşekkürler okuyup zaman ayırdığınız için.amin inşallah bu olay beni yipratmadan bitse artık.allaha siginmaktan başka çare yok

Teşekkürler okuyup zaman ayırdığınız için.amin inşallah bu olay beni yipratmadan bitse artık.allaha siginmaktan başka çare yok
Allaha havale edin elbet.Zira kimin hakki kimde kalmistir.Allah iyi niyetinize vicdaniniza temiz kalbinize merhamet etsin ins.Ilk sayfaniza donup sona kadar okudum cok guzel yol gosteren yorumlar zaten yapilmis soylenmesi gereken herseyi anlatmislar. Tespitler cok iyi.Ben sadece bir kadin bir anne olarak size destek olmaya geldim.

Telden girdim ama tam yazamadım özür dilerim öncelikle..konuyu cok takip edemediğim dogrudur.sadece sizin yazdıklarınız dogrultusunda evet biraz abarttıgnızıı düsündüm.ama kacırdıgım birsey varsa bilemem .

A
Abartmis olmayı çok istiyorum.

SMS içeriklerini sadece savcılığa başvuran görebiliyor.o da öyle kolay değil savcı her isteyene vermiyor.bir arkadaşımın tanıdığı var savci.rica edecek bakalım görebilecek miyim.gordugumde ona göre de netkesecek kafamda birşeyler ..bunu dün eşime söyledim.masustan 2 gün sonra içerik gelecek bana dedim.oysa belli değil öğrenip öğreneceğim..eşim önce görürsen gör ben seni aldatmadım ki dedi.ardindan da inanılmaz endiselendi..beni bırakma çocuklarımıza yazık etme falan dedi.ve sürekli telefonunu kurcalamaya başladı gizlice.normalde telefonumu eline almaz.sabah uyandım telefonumu kurcaliyodu..endiseli

Allah kaninlara da erkeklere de biraz akil versin, vicdan versin artk ne diyim.Suan forumda bu tarz uc konu var yazik ya gercekten yazik.Evle cocuklarla is ile ilgilen bide boyle ahlaksizliklarla ugras.Allah size sabir dirayet dayanma gucu versin baska da nedir.

Demekki var bir şeyler mesajlarda ki tutuşmuş bu bile size fikir olabilir ayrıca yüzsüz yüzsüz o kadar olaydan sonra hala aynı spor salonuna gitmeleri hattı değiştir demek ne demek? Kız da spor saatini değiştirmiştir al sana görüşme fırsatı. İş yerinde de konuşurlar akşam da yemek yer yatar uyur sabah yine gider görüşürler düzenlerini kurmuşlardır

Bariz masajlarda bir şeyler var. Ama siz kabul etmek istemiyorsunuz bir kere. Abarttığınızı düşünecek sizinle aynı fikirde olacak insanlar bulmaya çalışıyorsunuz. Mesajlara ulaşabileceğinizi sanmıyorum. Zarf atmışsınız ve telaşını yalvarışını görmüşsünüz. Sizi aldattığı gerçeğiyle yüzleşin. Ben abarttım diyerek kendinizi kandırmayın. Gerçekle yüzleşin ve eğer affedecekseniz yine affedin. Yüzleşmedikçe daha da şüpheci olacaksınız zaten. Hala gerçekleri aramaya çalışıyor ve eşinizi sıkıştırıyorsunuz. Gerçek ortada zaten siz görmüyorsunuz. Kıza o hakaretleri ettiğinizde kız neden gülsün hiç düşündünüz mü? Bana bunları nasıl söylersin suçsuzum bile demedi değil mi kız?

Gerçekleri aramayı bırakın gerçekler ayan beyan ortada. Ya boşanın ya da affedip bu konuyu kapatın.
Son kez yazıyorum sanırım. Hakkınızda hayırlısı olur inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…