Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

anladiginda cok gec oluyo ama hayata yeniden baslamaya takat kalmaz

Yeni gelişme arkadaşlar : eşimin telefonu benim üzerime .zaten o kıza attığı SMS sayılarını da hesap dokumu olarak almıştım.en son SMS leri kendi mailime arşiv olarak göndermeyi ayarladım.esimin bundan bugün haberi oldu.farketti..ve bana dedi ki beni takip etmen beni rahatsız ediyor.hatti kapat kendime yeni hat alacağım dedi .deli oldum ne diyorsunuz bu duruma

Eşim haklı mı ? Telefonu benim üzerime takip edebiliyorum diye sıkılıyor.vir fikir verin şuan sağlıklı dusunemiyorum

Eşim haklı mı ? Telefonu benim üzerime takip edebiliyorum diye sıkılıyor.vir fikir verin şuan sağlıklı dusunemiyorum
Yani şahsi düşüncem böyle takip ederek ömür geçmez. Ya sindirmeli ve affetmelisiniz ya da bitirmelisiniz. Çok huzursuz olduğunuz izlenimini alıyorum.

Zamanında konuşmuştuk. Affetmek affermemek değil problem affederseniz tamamen bu düşünce duygudan kurtulmalı şüphe duymamalısınız diye. Sonra insan geçirdiği zamana vah tüh diyor çünkü başta olmayan şey sonra oluyor iş ayrılığa varıyor diye. Siz kendinizi hazır hissetmeden affettiniz. E o da erkek milleti değil mi nasılsa affettiniz diye yavaş yavaş zeytinyağı olup su üstüne çıkacak.

Ama şu var . Bana dedi ki guvenmen için herşeyi yapacağım beni bırakma ne dersen yapacağım dedi.buna dayanarak affettim.simdi telefonu bana kapattirmak istemesi hali ile bende şüphe uyandirdi.olay üzerinden çok geçmedi.hani güvendirmek için herşeyi yapacaktı .ne oldu.ben haksız mıyım suphelebmekte

Şüphe duymamalisiniz demisisniz..aylarca haberim olmadan mesajlasmislar..aynı şeyin haberim olmadan tekrarlanacagini nereden bileceğim ki .önlem olarak telefonuna baktım.madem o da güvenmem için herşeyi yapacaktı neden istemiyor bakmami..bana telefonuma her gün bakalirsin demişti.simdi neden rahatsız okdu

Buna nasıl dayanıyorsunuz? Akılda birçok şüphe eşinizin yaptığı birçok saçmalık ya şimdi her şeyi kenara koyalım. Bir erkek eşi dışında bir bayanla neden sürekli mesajlaşıyor bunu hiç sordunuz mu eşinize ya mesela benimde erkek arkadaşlarım var ama ben onlarla samimi olmama rağmen sürekli arayıp sormuyorum çünkü bu mantıksız 1 yıldır tanıyor ve sürekli konuşuyor valla iyi sabır ben dayanamazdım bir yol bulmalısınız bu böyle olamaz eşinizle daha ciddi konuşun ya da gidin o kızla konuşun

Nasıl dayaniyorum şöyle ki : eşim bana bu olaydan önceki davranışlarına nazaran daha sıcak davranıyor,daha sık soyluyor sevdiğini ,her gün mesaj atıyor bana yani daha yakın oldu bana.ve 10 yıllık güzel geçmişimiz var.hatti kapatmami istediğinde ona olan güvenimin tekrar sarsilacagini çok ağır bir dille söyledikten sonra tamam kapatma dedi,spora gitmeyeceğim dedi.kisacasi beni kaybetmenin korkusu içinde buluyorum onu.dayanma sebebim o.bana uzak davransa idi çoktan gitmiştim..bazikari eşine çok güveniyorsun demiş ben olsam boşardım demis,fakat ben de böyle davranan adamı yakın davranan adamı kafamdaki şüphelerle yaşıyorum işte.oyle tuhaf birşey ki evet bir kızla bu kadar samimi olması mesajlasmasi yanlış ama içeriği bilmiyorum.belki de bu nedenle ya eşim doğru diyorsa ya sadece iş arkadaşı samimiyeti ise diye de gelgitler yasiyorum.umarim unuturum artik

kusura bakma ama bence asiri sicak davranmasida okadar pozitif birsey degil belkide durumu cakmaman icin ve daha fazla bu konuyu üstelememen icin asiri sicak davraniyordur.
bizzat kendim yasadim.

Bu mu eşinizin size “köpek olmuş” hali? Siz adama rest çekeceğinize utanmadan adam size rest çekiyor.
Bilinen sonu ertelemekten başka birşey değil yaptığınız, ayrıca bu işin sonunda muhtemelen eşiniz sizden boşanmak isteyecek ve bir de “senin yüzünden” diyerek suçlu ilan edileceksiniz...

Sürekli takip edilmekten kim olsa sıkılmaz mi acaba haklı mi

Sürekli takip edilmekten kim olsa sıkılmaz mi acaba haklı mi
Yahu siz bile adama hak verip kendinizi suçluyorsunuz, takip edeceksiniz tabi, yaşanan şeyler normal şeyler miydi düşünsenize? Adam basbaya sadakatsizlik yaptı, kendini bundan sonrası için size ispat etmesi gerekirken tam tersi sıkılıyorum bunalıyorum muhabbeti yapıyor. Kocanız tüm erkekler gb gayet manipülasyon yapıyor siz de çok güzel oyuna geliyorsunuz.

S
kusura bakma ama bence asiri sicak davranmasida okadar pozitif birsey degil belkide durumu cakmaman icin ve daha fazla bu konuyu üstelememen icin asiri sicak davraniyordur.
bizzat kendim yasadim.
Size özel mesaj atmak istedim ama olmadı .özelden yazabilir misiniz kısaca ne yasadiniz ona göre önlemler alayim

Eşim dioki aynı şeyi sen yapsa idin ben sana sorardım sen de sadece iş arkadaşım aramızda birşey yok deseydin,sana givenirdim dedi

Daha önce de yazmıştım.
Kızı, müdürü ilk arayıp veryansın edip boşanacağınızı söylediğinizde sizi,düzenini,alıştığı hayatı kaybetmekten, çevrenin duyup rezil olmaktan, evlatlarının düzenini bozmaktan korktu. Bir daha yineliyorum. Eğer kara sevdaya tutulmadıysa hiçbir erkek boşanmak istemez.
Şimdi ise kızla görüşmesine sınırlama geldi, görüşememeye başladı. Kızı özlemeye başladı kızın yokluğu eşinize koymaya başladı ve engellendiği için içinden size öfke duymaya başladı. Öfkesini belli etmesi mümkün değil ortalığın yeniden sakinleşmesi için size ekstra ilgi gösteriyor sizi sakinleştirmeye çalışıyor ve eski rahat dönemlerine bir an önce dönmek istiyor. Hem boşanmayı göze alamıyor hem de şuan kızla konuşamadığı ve görüşemediği için zorlanıyor çünkü o kızla da bir bağ kurmuş alışkanlık olmuş. Tutku bağı, aşk bağı, arkadaşlık, vs. (Sadece arkadaşlık bağı olması mümkün değil yüzde yüz çekim var zaten)
Belki yeni yeni farkediyor o kıza olan hislerini , en masumu da bu zaten (engellendikçe anlıyor) belki de çoktan itiraf edildi birbirilerine öncesinde orasını kesin bilemeyiz.

Şu durumda ayrı hat istemesi zaten skandal. Evet hiç kimse takip edilmek istemez ama şuan onun önceliği bundan bunalmak değil eşini, eşinin güvenini kazanmak olmalı. Böyle yaptığında aksine senin güvenini sarsmaya devam edeceğini bile bile bunu yapıyorsa emin ol o kızla görüşemediği için şuan içi yanmaya başladığındandır. Net!

Bu durumda resti çekip evden göndermeli/evi terketmeli davayı açmalıydınız bana kalırsa. Hiçbir şey sizin gördüğünüz kadar masum değil bu olayda.

Ama siz boşanmak istemiyorsunuz. Doğru. Söylemek kolay, yapılması gereken ortadayken bile Boşanmak kolay değil.

Bu durumda safa yatacaksınız. Peki tamam. Sana güvenmeyi seçiyorum. Bu senin son şansın. Tek bir şüpheli olayda ne beni ne çocuklarını böyle rahat göremeyeceksin, bu dağıttığın ailenin acısını bir önür yaşayacaksın. Bunu bilerek davran bundan sonra. Hattını alacaksan al. Sen bilirsin deyip rahat bırakacaksınız. Bu dönemde özgüvenli, şen şakrak, cilveli, baştan çıkarıcı olacak ama aşırı sevgi gösterisinde de bulunmayacak, sevgi sözcükleri söylemeyecek, sevginizle bunaltmayacaksınız. Çıkıp gezecek, eve geç gelecek, ekstra süslenecek, telefonunuza şifre koyacak, mesajlaşıp konuşurken kimle olduğunu söylemeyeceksiniz. Kendinize sürekli bakacaksınız kendinizi düşünecek bencil, özgüvenli, cilveli bir kadın olacaksınız. Minnetsiz davranacak, onsuz çok rahat yaşayabileceğinizi hissettireceksiniz. Belki o zaman kocanızı o kadından kurtarabilir ve yeniden kendinize aşık edebilirsiniz. Çok zor bütün bunları başarmak ama imkansız değil.

Bir daha yineliyorum. Ben olsam koyardım kapıya. Beyfendi bunaldınız mı yaptıklarınızdan sonra. Öyle mi? Hadi ipini saldım ne b.k yersen ye. İstersen on hat çıkar kendine der ona, onu çıkardığım tepemden nasıl yere indirilirmiş gösterirdim. (Demesi kolay yapması zor olabilir:))

TesekkTeşek yorum için.esim hattı kapatma tamam dedi.cunku üzerine gittim.yine ayrilik muhabbeti falan.yine bensiz yapamayacagini söyledi falan.o kızı özlüyor ise bu adamın benle işi ne ,ya da neden yakın davranıyor onu tutan ne ?yorumlarinizi bekliyorum

Siz şunu anlamıyorsunuz. Sürekli o zaman neden benim yanımda neden yalvarıyor diyorsunuz. Beni seviyorsa ona ilgi duymuyor, ona ilgi duyuyorsa benden vazgeçerdi gibi basit bir denklem yaratıyorsunuz kafanızda. Böyle bir denklem yok. Bu gözler çok iki kişiden de vazgeçemiyorum diyen gördü. Biz kadınlar bile iki kişi arasında kalmıyor muyuz bazen?
Siz onun yol arkadaşı, eşi, dostu, çocuklarının anası, sevdiği birisiniz. 10 yıldır sizinle aynı yatağı paylaşmış.
O kız ise onun dingin hayatında içinde kıpırtılar, heyecanlar yaratan yasak elma. Farklı vücut farklı ten farklı ses. Ve bu kızda eşinizi çeken arzulatan şeyler var. Şimdi hat olayını bertaraf etmişsiniz ama yine baş kaldıracak yine beni sıkma cümleleri başlayacak. O kızı özlüyor çünkü. Aynı iş yerinde kolay olmayacak. İnşallah vazgeçer. Ama aynı iş yerinde kız pusuda adamın boşluğa düşeceği anlar olacaktır. İnşallah vazgeçer ne diyeyim.

Umarım unutursunuz ve umarım düşündünüz gibi bir şey yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…