Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

İlk başta seni kaybetmekten korktu. Şimdi de o kızla muhabbetlerini o kızı özlüyor ve sen bunu engellediğin için içgüdüsel sana öfkelenmeye başladı. Valla şu söylediklerinden anlıyorum ki eşin diğer tarafa kaymaya başlamış yine. Erken affetmişsiniz ilk etapta zaten. Yok işini seviyormuş da bilmem ne. Tamam işini seviyordur ama sizden çok seviyor demek ki işini(!)
Hadi işini sevmesini anlamaya çalışalım ama o kızla aynı spor salonuna gidicemleri, boşanırsan boşanları pek hayra alamet değil. Bu evliliğin sonu pek iyi görünmüyor gözüme. Bence o kızın ailesine telefon dökümlerini falan atın benim kocamla günde 20 mesaj ne konuşuyor sizin kızınız, devam ederse bütün sülalesi duyacak diye babasına anlatın. Kocanızın pişkinliğine pes. Affedip yanında kalarak kendi gururunuzu da eşinizin gözünde azalttunız. İlk andaki tepkinizi gösterdiğiniz kadar saygısı yok şuan size. Ne diyeyim. Ben olsam bir dk durmam artık. Sizin de hakkınızda hayırlı olsun. Affetmek zor. Affedecekseniz de iyi yönetmeniz gerekiyor(du) bu durumu. En başta hemen yumuşayarak yapmışsınız hatayı.

Aldatma olayı var belli. Niye benle sorusunu çok sormuşsun. Düzen, 3 çocuk, alışkanlık, nafaka derdi, tazminat sorunu, malları ayırma, aileler girecek araya vs. Her şey olabilir nedeni. Bence kendini kandırma ve sorunu kendinde arama. Sessizce takipte kal, elbet çıkar kokusu tekrar.

Siz eşinizin ebeveyni değilsiniz. Doğruyu yanlışı kendi akıl edebilecek yaşta sanıyorum. Eşiniz her şeyin farkında. Çok iyi niyetli yaklaşıyorsunuz eşinize.
Siz aynı şeyleri yapsanız eşinizin tepkisi ne olurdu sordunuz mu?

O kadın magdur olursa ilk çalacağı kapı konu sahibinin kocası olur.
Iki ağlar , sızlar koca da kanatlarını açar.
Evet o zaman kız mağduru oynayacak. Haklısınız. Ama böyle de kuvvetle muhtemel ayrılmayacaklar aynı iş yerinde, aynı spor salonunda vs.
Adam karısının susmayacağını yakıp kavuracağını görmeli, böyle de ekmeklerine yağ sürülüyor. Olacağı varsa olur ama kız da rezil olur huzurları olmaz. Ben benim huzurumu bozanın huzurunu bozardım. Kıllarını kıpırdatmamışlar ki bu kadar şey yapıp aynı iş yerinde çalış ortalık süt liman devam etsinler hayatlarına. Bu mudur? Zaten süt liman oldukça ortam adam ve o kadın hormonlarının(!) peşinden gidecek.

İlk başta seni kaybetmekten korktu. Şimdi de o kızla muhabbetlerini o kızı özlüyor ve sen bunu engellediğin için içgüdüsel sana öfkelenmeye başladı. Valla şu söylediklerinden anlıyorum ki eşin diğer tarafa kaymaya başlamış yine. Erken affetmişsiniz ilk etapta zaten. Yok işini seviyormuş da bilmem ne. Tamam işini seviyordur ama sizden çok seviyor demek ki işini(!)
Hadi işini sevmesini anlamaya çalışalım ama o kızla aynı spor salonuna gidicemleri, boşanırsan boşanları pek hayra alamet değil. Bu evliliğin sonu pek iyi görünmüyor gözüme. Bence o kızın ailesine telefon dökümlerini falan atın benim kocamla günde 20 mesaj ne konuşuyor sizin kızınız, devam ederse bütün sülalesi duyacak diye babasına anlatın. Kocanızın pişkinliğine pes. Affedip yanında kalarak kendi gururunuzu da eşinizin gözünde azalttunız. İlk andaki tepkinizi gösterdiğiniz kadar saygısı yok şuan size. Ne diyeyim. Ben olsam bir dk durmam artık. Sizin de hakkınızda hayırlı olsun. Affetmek zor. Affedecekseniz de iyi yönetmeniz gerekiyor(du) bu durumu. En başta hemen yumuşayarak yapmışsınız hatayı.
Kafam allak bullak..Esim o kızla aynı spor salonuna gideceğim demedi.o sabah gidiyor ben öğlen arası gideceğim,yani göremeyeceğiz birbirimizi diyor...affedip gururunuzu cignetmissiniz demissiniz de ,affetmese idim bosanacaktim ne yapabilirdim ki başka.affetmedim deyip her gün hır gür olunca da çocuklar psikolojik olarak etkilenirdi..şuan ufak da olsa işaretler arıyorum karar vermek için.son olarak spora gitme dediğim halde gideceğim demesi oldu oysa başta söz vermişti gitmem diye..ona göre salonda kızı görmüyormuş...müdürüne yine söylerim spora gidiyorlar birlikte derim dedim.bu seferde eğer böyle birşey yaparsan sonuçlarına katlanırsın dedi.galiba hata yaptım..çocuk mu bu müdürüne şikayet ediyorum,ne kadar aptalca konustum.haklı iken haksız yapıyorum kendimi

Evet o zaman kız mağduru oynayacak. Haklısınız. Ama böyle de kuvvetle muhtemel ayrılmayacaklar aynı iş yerinde, aynı spor salonunda vs.
Adam karısının susmayacağını yakıp kavuracağını görmeli, böyle de ekmeklerine yağ sürülüyor. Olacağı varsa olur ama kız da rezil olur huzurları olmaz. Ben benim huzurumu bozanın huzurunu bozardım. Kıllarını kıpırdatmamışlar ki bu kadar şey yapıp aynı iş yerinde çalış ortalık süt liman devam etsinler hayatlarına. Bu mudur? Zaten süt liman oldukça ortam adam ve o kadın hormonlarının(!) peşinden gidecek.
Kıza en son lafım o işi bırak olmuştu. O da şöyle dedi ,beni kovmadiklari sürece gitmem demişti.ben de görürsün artıracağım seni deyince ,kovarlarsa giderim dedi

Kıza en son lafım o işi bırak olmuştu. O da şöyle dedi ,beni kovmadiklari sürece gitmem demişti.ben de görürsün artıracağım seni deyince ,kovarlarsa giderim dedi
Yani sen.kimsin beni artırıyorsun ne yaptimda attiriyorsun falan diyebilirdi

Nereden biliyorsunuz kızın aynı salona sabah gideceğini? Sürekli takip mi edeceksiniz. Başka salona gitsin bari siz de gidin arada eşinizin gittiği spor salonuna.

Ya boşanacaksınız.

Boşanmak istemiyorsanız ya kan kusup kızılcık şerbeti içip kocanıza affettiğinizi bir daha olduğunda asla ve asla affetmeyeceğinizi, olaylara sünger çektiğinizi ama o kızla arkadaşlığını bile asla affetmeyeceğinizi söyleyip eşinize cilve yapacak, memnun edecek, mutlu edeceksiniz ve sessizce belli etmeden takio edeceksiniz. (Çok çok zor)

Ya da buz gibi davranıp yemeğini çamaşırını yapmayıp bir süre gözlemlicem seni bana dokunamazsın çocuklarım için şans veriyorum deyip size dokunmasına izin vermeyecek suratına bakmayacak onun tepkilerine göre (sizi kazanmaya çalışacak mı) yolunuza bakacaksınız.

Başka yol yok bu durumda. Adam da resti çekmiş. İşimden ayrılamam demiş.

Nereden biliyorsunuz kızın aynı salona sabah gideceğini? Sürekli takip mi edeceksiniz. Başka salona gitsin bari siz de gidin arada eşinizin gittiği spor salonuna.

Ya boşanacaksınız.

Boşanmak istemiyorsanız ya kan kusup kızılcık şerbeti içip kocanıza affettiğinizi bir daha olduğunda asla ve asla affetmeyeceğinizi, olaylara sünger çektiğinizi ama o kızla arkadaşlığını bile asla affetmeyeceğinizi söyleyip eşinize cilve yapacak, memnun edecek, mutlu edeceksiniz ve sessizce belli etmeden takio edeceksiniz. (Çok çok zor)

Ya da buz gibi davranıp yemeğini çamaşırını yapmayıp bir süre gözlemlicem seni bana dokunamazsın çocuklarım için şans veriyorum deyip size dokunmasına izin vermeyecek suratına bakmayacak onun tepkilerine göre (sizi kazanmaya çalışacak mı) yolunuza bakacaksınız.

Başka yol yok bu durumda. Adam da resti çekmiş. İşimden ayrılamam demiş.
Yorumlarını beğeniyorum içten buluyorum birkaç defa okuyorum .teşekkür ler akit ayirdigin için

Yorumlarını beğeniyorum içten buluyorum birkaç defa okuyorum .teşekkür ler akit ayirdigin için
Sadece hem ayrılmayı göze alamayan hem de durmadan kavga eden kadın olmayın. Bu size hep kaybettirir. Boşanmayacaksanız ya kocanızı kendinize yeniden aşık edin, tutkulu olun ya da susun konuşmayın hiç. Hatta bir süre üzgün görünüp susun sonra affettiğinizi söyleyip diğer moda geçin.
İnşallah her ne olursa hakınızda hayırlısı olur.

Ben böyle yapmayı da düşündüm.fakat böyle yaparsam eşim nasıl olsa amacım aldatma değil diyerek devam eder sonu aldatmak olur kendi bile.bu bataklığın içine düştüğünü farketmez diye korkuyorum
Öyle şey olur mu? Sizin en büyük hatanız eşinizi iradesiz zannetmek. Ne yapıyorsa bilinçli yapıyor bu adam. 16 yaşındaki genç kız değil, 3 çocuk babası adam bu. Bataklığa düştüğünü niye fark etmesin? Her şeyin farkında ama işine nasıl gelirse öyle davranıyor.

Madem devam ediyorlar neden.bosanalim deyince kabul etmedi.ağladı köpek gibi yalvardi.köpeğin olacağım dedi

Merhaba. Bu cümleye takıldım. Köpeğiniz olacaksa o zaman o lanet spor salonuna gitmeyecek o kadar . Hala nasıl bu kadar piskince davranır? Erkek kadın ayri olmayan spor salonlarının bir kısmı ( hepsi demiyorum zamanında ben de gittim) afedersiniz ama milletin birbirini izlediği yerlerden biri maalesef.
Şehirde başka spor salonu mu yokmuş ? Bir kaç kuruş beleş gelecek diye sizi huzursuz etmeye deger mi?
Çok iyi niyetlisiniz. Ama dünya maalesef insanın bu iyi niyetini kendi pisliğine alet ediyor. :KK43:

Eşimin öğlenleri spora gitmek istemesi ısrarla ...bu da beni şüphelendiriyor.3 gündür güzellikle gitme dediğim halde ikna.edemedim.o kız sabah gidiyor ben öğlen gidicem diyor.ben de bu sabah dedim ki hani güvenmen için herşeyi yapacagim demistin,spora gitmeyecegim demistin o.olaydan sonra..neden ısrarla gitmek istiyorsun dediğimde ise ,çünkü o.kızla konuşmuyorum,onu öğlen gormicem orada,şüphelenmek senin sorunun diyor.fazla mi.üzerine gidiyorum

Ay hayır tabii ki ne münasebet piskince "gidecem ben senin sorunun " der! Oyle mi al sana spor salonu diyip alıp kafasını surteceksin duvara diyor şeytan.

O kadar yorum yaptık demek ki mantıksız yorumlarmış bizim yorumlar hoşunuza gitmedi demek ki :)))) neyse mantıklı yorumlarla başbaşa bırakayım ben sizi.. mutluluklar..

O kadar yorum yaptık demek ki mantıksız yorumlarmış bizim yorumlar hoşunuza gitmedi demek ki :)))) neyse mantıklı yorumlarla başbaşa bırakayım ben sizi.. mutluluklar..

Siz bu konuda baya emek harcamissiniz yorumlarinizi okudum insanlık adına teşekkür ederim öncelikle :KK200:

Konu sahibi arkadaşımız baya gergin. Yazdıklarından çok net belli. Bir de çok iyi niyetli, gereksiz. Bir ara ben de öyleydim de mezun olduktan ve evlendikten sonra yufka yuregimi ezip taştan bir kalp çıkarttım ortaya malesef. . Yoksa yasayamayacaktim. Hüsnü zan denilen şey aptallık benim için artik çoğu zaman..
Konu sahibimiz de sürekli gel git içinde. 3 tane evladı var. 10 sene... dile kolay. Eşi bu güzel kalbi hak etmiyor anlattığı kadarıyla ama. :110:

Ah öyle şey mi.olur.sizin yorumunuza hep.karşılık da verdim.zaten demekki önemliymis : ) teşekkür ederim okudugun için.sizin de yorumunuzu defalarca okudum dikkate aldım ki

Ben o kızla duygusal birşey yaşamadım.sen anormal davranıyorsun.senin yüzünden emek verdiğim.isimden mi ayrıl cam diye de ekledi

Spora gitmesin bari. Aynı durumda kendisi olsa, o sizin öğlen arasında da olsa spora gitmenize sesini çıkartmaz mıymış bir sorun. Sizi bu kadar üzdükten sonra biraz olsun fedakarlık yapmalıydı.

Hatta şunu da yapma potansiyeli var.eşimi bu.kızın is arakadaşım olduğuna.ikna.ettim,zaten amacım aldatmak da değildi.<333 e kızın da muhabbeti hoş,esim de affetti deyip.o.kızla tekrar konuşma ihtimali yüksek.bunlar eşimde gozlemlediklerim çünkü eşim hala yanlış yapmadığını düşünüyor ona.göre aldatmak yatmak sevgilim aşkım demek

Aynı şeyleri siz yaparsanız aldatmış olmayacakmışsınız yani, öyle mi?

Siz bu konuda baya emek harcamissiniz yorumlarinizi okudum insanlık adına teşekkür ederim öncelikle :KK200:

Konu sahibi arkadaşımız baya gergin. Yazdıklarından çok net belli. Bir de çok iyi niyetli, gereksiz. Bir ara ben de öyleydim de mezun olduktan ve evlendikten sonra yufka yuregimi ezip taştan bir kalp çıkarttım ortaya malesef. . Yoksa yasayamayacaktim. Hüsnü zan denilen şey aptallık benim için artik çoğu zaman..
Konu sahibimiz de sürekli gel git içinde. 3 tane evladı var. 10 sene... dile kolay. Eşi bu güzel kalbi hak etmiyor anlattığı kadarıyla ama. :110:
Canım evet konunun en başından bu yana yorum yapıyorum sanırım o yüzden şaşırdım öyle bir teşekkür görünce orda. Ama tabi olabilir sanırım demek ki daha mantıklı gelmiştir diğer arkadaşın yorumları.. ben teşekkür ederim çok naziksin :)

X