Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Ben böyle durumlarda birebir aynı şeyi yapmayı öneriyorum. Aşkım düşündüm sen haklısın, ben geri kafalılık ettim, tabii ki senin arkadaşların olabilir, ben takip etmekten sıkıldım böyle yaşanmıyor bundan sonra benim de erkek kankalarım olacak, gitmek istediğin yere gitmekte özgürsün de

Gidemediğinizi ya da bitiremediğinizi görünce “bana güvenmek zorundasın” der tabii...
Şu an devam kararı aldınız: ya bu olanları içinize sindirip yola devam edeceksiniz ama gizliden takipte kalarak ya sürekli aklınıza getirip hayatı kendinize zehir edeceksiniz ya da gideceksiniz yeni bir hayat kurmak için.

Başka spor salonuna gitsin madem bu kadar sağlıklı yaşama gönül vermiş?!
Sizin için gerçekten dua ediyorum çünkü buradaki arkadaşların da yazdığı gibi manzara dışarıdan bakınca çok net.

Kanıt bence aşkım canım demek.bak burda bile bazı kadinlar bunda nevar yazmış kime neyi inandircam
ele bisey ispatlamak zorundamisin.mutsuzsun huzursuzsun bu konudan dolayi ve esin sana bu durumu yanlis anlamaya sebebiyet verdigi icin pisman uzgun binlerce ozur dileyip herseyi bicak gibi kesip atmasi gerekirken.sana dort elle sarilmasi gerekirken kime neyi ispatlamanin derdindesn.tek ispat icindeki acaba ve huzursuzlugun.bi koca karisina bu huzursuzlugu yasatiyorsa bu evlilik evlilik degildr zaten.eski esimi bende boyke takip durumundaydim.bi halt yediginden degil ya karsisina kim cikarsa laubali siritir konusurdu kadin is arkadaslariylada tabi.bildigm halde kestirmeye calismalarim aklima geliyoda oyle cok pismanimki.ilk gordum anada tekmeyi basmadim gurursuzluk ettim.bizim yapmamasini istedigim sey zaten onun gorevi ama nedense dahada simarip goklere cikip bin katini yapiyolar.evliliklere cok yazk.uzuldm sizin adiniza

Böyle adamlar aldatilmayi o kadar hakediyor ki sen bana ilgi gosterme git elalemin kadiniyla fingirde..kadinlar hayatlarindan fedakarlik etsin cocuk dogursun erkekler keyfine baksin.adelete bak..

Böyle adamlar aldatilmayi o kadar hakediyor ki sen bana ilgi gosterme git elalemin kadiniyla fingirde..kadinlar hayatlarindan fedakarlik etsin cocuk dogursun erkekler keyfine baksin.adelete bak..
aslinda dogru bire bes yapcaksin ama ne farkimiz kalir o zaman.kendimize saygimiz kalmaz o yuzden en iyisi sessizligini koruyup bosanmak.bosandikdan sonra kim ne istiyosa yasasn

Evet peşine dustukce kendilerini birşey sanıyorlar.hatta kendilerine aşırı bağımlı olduğumuzu onsuz yapamayacagimizi duaunuyorlar..bu benim için bir surec,belki zamanla peşine düşmemem gerektigini anlayacagim.hayat acilarlabogretiyir bazinsykebaz,bakış acin değişebiliyor

Telden yazdığım için harflerde ve noktalama isaretlerinde hata yapıyorum.pek sinir bozucu oluyor,kendi yazdıklarıma baktım da : )

Onlara göre fingirdemediler.gordun mu duydun mu hayir.ne var ki bunda iş arkadaşı idi o...erkeklerin düşüncesi bu..kendimi sorguluyorum günahını mi aliyorum diye,okadar net soyluyor fingirdemedim sen abartiyorsun diye

Eşim kavga ettikten sonra ,tamam gitmeyeceğim spor salonuna dedi.ama şunu da ekledi.o kız orda olsa bile birşey olmayacaktı çünkü ben kendimden eminim.cunku biz sadece arkadaştık.gonlum rahat seni aldatmadım.ama neyse hadi git desem gidecek : )

Kendimi sorgular oldum .acaba günahını mi aldım,abarttim mi hasta miyim ,kıskanç miyim dedim.cunku o kadar net ve ciddi açıklama yapıyor ki

Ben bir erkekle boyle konussam sen bunun adini ne koyardin diye sordunuz mu.Suçlarini kabul etmek istemiyorlar.Erkeklerin hosuna gidiyor farkli kadin tarafindan begenilmek bence.

Tabiki bunu sordum .defalarca sordum hem de..ya sustu cevap vermedi ya da şöyle dedi : önce sana sorardım sen birşey yok aramızda desen inanirdim .bu kadar mı guvensizsin 10 yıllık evliyiz be dedi

: ) Dün ben de aynısını yapacagim.biri ile samimi olacağım dedim.tel elimde dolaştım.pesime dustu, telefonlarımı kurcaladi.hayaline bile tahammül edemedi
Bence caktirmadan yapin bunu isyerine gidin psikolojik baski yapin .calistigim yerde bir bayan vardi bekar ama nasil sirnasik ama sadece bir erkege kanka modu uyuz oluyorum bole durumlara

Bence caktirmadan yapin bunu isyerine gidin psikolojik baski yapin .calistigim yerde bir bayan vardi bekar ama nasil sirnasik ama sadece bir erkege kanka modu uyuz oluyorum bole durumlara
Bu baskı sence eşime mi olur kıza mi ? Kız güldü bana ya..belki de hoşuna gitti aa megersem eşi benden hoşlanmis dedi belkide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…