Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Hepsi.küçük en.küçük 3 yaşında .çalışıyorum.devam etmek zorundayım güzel yasanmisliklarimiz da var,pişmanlık da var fakat.düşündüğüm anlarda deli oluyorum

Hepsi.küçük en.küçük 3 yaşında .çalışıyorum.devam etmek zorundayım güzel yasanmisliklarimiz da var,pişmanlık da var fakat.düşündüğüm anlarda deli oluyorum
Boşanma zaten üç çocuk kimse kusura bakmasın tamam net bir aldatma yakalasan boşan ya da kötü giden bir evlilik üzerine bu olsa yine tamam ama şimdi boşanma. Konu yeri değil ama yaşları yakın üç çocuk zor oluyor mu? Benimkilerin arası 27 ay olacak. Çalışırken kim bakıyor çocuklara ?

Esim karıya kıza yürüyen biri değildi.zaten travma gecirmemin sebebi bu.10 yıllık.esim tanıyorum

Zor.olmaz mi çok zor.fedakarlık yapıp mesleğimden 6 yıl uzak kaldım kendim.baktım.Şimdi küçük olana bakıcı var.diğerlerini ilkokula büyüttüm.çalışıyorum.kolaylıklar dilerim

Madem seviyorlar biribirlerini ben ciddi manada boşanmak istedim neden kabul etmedi
Adam boşayıp birde nafakaydı şuydu buydu onlarla mı uğraşacak erkekler evliliklerini garanti görünce zaten dışarı bakıyorlar sen eşim yapmamıştır dememizi bekliyorsun kardeş ama kızın ne olduğu ortada onun gibi için yuva yıkmaz en azından erkekler öyle düşünüyor illa ilişki yaşadığı kişiyle evlenmelik görüşmüyorlar kullan at modelini benimsiyor erkekler

Diyorki elini tutup merhaba bile demedim.yanak yanağa selamlasmadim benim günahımı aliyorsun is arkadaşımla fazla samimi olmuşum o.kadar diyor...Sen beni boşasan o.kızla olmaz demişti daha önce de

Zor.olmaz mi çok zor.fedakarlık yapıp mesleğimden 6 yıl uzak kaldım kendim.baktım.Şimdi küçük olana bakıcı var.diğerlerini ilkokula büyüttüm.çalışıyorum.kolaylıklar dilerim
Teşekkür ederim bende 2 yıldır ücretsiz izindeydim şimdi işe başlayamadan tekrar ücretsiz izin alıcam bende 4-5 yıl kadar işimden uzak kalıcam. Çok üzülüyorum bu duruma. Araları böyle benim gibi az mı yani 2 yaş olan var mı?

Evet meslekten ayrı kalmak üzüyor fakat annenin kendi bakması.daha iyi.doğru olanı.yapıyorsunuz.bakıcıya verince en.azından akılları başında olacak.herşeyi anlatacaklar.bir buçuk yaş avr ilk.ikinin arasında

Eşime kız nasıl davranıyor şuan.trip atıyor mu yada hesap sordu mu sana kendisine küfür ettim diyorum.hiç görmüyorum yüzüne bile bakmıyorum.hiç bir davranış sergilemiyor diyor.bu da ilginç ya...ha bir de sabahları bu kızla işyerinin spor salonuna.gidiyorlardı.bu ona o buna kahvaltı taşıyordu.olaydan sonra spora girmeyeceksin dedim.tamam dedi...Şimdi de diyor ki ramazandan sonra spora gidicem.o.kız sabah gidiyor ben öğlen arası gidicem diyor.izin vermiyorum desem de ikna edemiyorum.ne diyorsunuz bu konuya...bana güvenmek zorundasın dio

Esim yediğine içtiğine kıyafetine dikkat eden birisi .spora gitmesi tuhafıma gitmiyor ama o kız da öğlen giderse

Evet kesinlikle öyle zaten şimdi ikisini bırakıp hiç başlayamam çalışmaya. Araları az olana tek başınıza mı baktınız yoksa yardımcı bayan var mıydı? Bu arada çocuklar çok zor büyüyor ben sizi anlıyorum yuvanı dağıtma kolay değil sakin kalmaya çalış. Çocuklar daha küçük. Zamanla çözülür her şey.

Küçük için de 2 yıl izin aldım.3. yıl bakıcı vardi.izin aldığım için kendimle gurur duydum.psikolojileri sağlıklı.okula giderken kesinlikle okul fobisi yasamadilar,bana bağımlı olmadılar istediklerini ben verdim çünkü tatmin oldular.ayrıca gözüm arkada kalıp ise gitmedim.Şimdi rahat rahat mesleğimi yapıyorum keisnlikle izin alın

Ya of bu adam tam ikna ediyor sonra bana güvenmek zorundasın demiyor mu o kısma takılıyorum ben. Sonra bir de elini bile sıkmadım tokalaşmadım bile demesi de beni tedirgin ediyor öyle derler ya genelde. Söylemek istemiyorum ama çok canımı sıkıyor konuşmaları. Tamam de gitsin bırak sal ipini karşına çıkmasını bekle. Ben olsam öyle yaparım . En ufak bir yanlışını görürsen de affetme .

En ufak hatada tek kelime etmeden giderim.kimseye muhtaç değilim

Evet izin alıcam zaten benim ücretsiz iznim bitene kadar büyük 4.5 yaşını geçecek küçükte 2 yaşını geçecek. Büyüğü de çalıştığım kurumun kreşi var oraya vericem odamdan baktığımda kreşi görüyorum miniğe de bakıcı bakacak bir kaç yıl artık.

Telefonu benim üzerime.kendi de biliyor ki kime mesaj atsa konuşsa hesap özeti alıp bakacagimi biliyor.instagram face hepsini kapattı.kızın telini sildi.tek twitter açık .onun da şifresini bildiğimi biliyor.telini.kontrol ettiğimi biliyor.öğrenebileceğim hiçbirşey yok.artık

Bir yıl da memuriyet izni.var alırsan.3 yaşını da gecer

En ufak hatada tek kelime etmeden giderim.kimseye muhtaç değilim
Aynen o yüzden ona güvenmiyormuş gibi davranma. Bırak gitsin spora. Bu olayı unutmuş gibi yap o kızı unutmuş gibi yap. Sorma bile o gelecek mi gidecek mi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…