Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Ben bunları yapsam gidip eşimin müdürüyle konuşsam eğer ortada bir şey yoksa eşim beni boşar sanırım haksız ithamda bulunduğum için. Sonra o kızın yerinde olsam bana haksız yere bunları söyleyen birine haddini bildiririm asla o sözlere müsade etmem.. sanki bir şeylerin üstü kapatılmaya çalışılmış el birliği ile.

Hem fikirim sizinle ve aynı zamanda şuna inanıyorum ki bir şeyler yaşanmış ve üzeri örtülmüş,
Umalım ki O örtü bir daha açılmasın.

Sizin bu yorumunuz içimi sızlattı.Evet o.kızın tepkisiz olması gevşek davranması bana göre de masum olmadığını gösteriyor.fakat eşimin boşanmak istememesi pişmanlığı ne olacak.neyin üstü kapatılmaya çalışılıyor.off yine tuhaf oldum

Ben bu travmayı hala atlatamadı m eşimin yanında isem hala ,ilk olarak pişmanlıklarını gördüm .ikinci olarak da 3 çocuğum var.esim hala seni aldatmadım,samimi olmam hata idi ben de senin yerinde olsam yanlış anlarım diyor.duygusal olarak hiçbirşey hissetmedim o.kıza o da bana hissetmedi dio

Birşeyler yaşanmış ise ben bu adamı niye affettim.Yine travma halindeyim

Ben sizin yazdıklarınızdan bunu anladım,
Siz abarttım hırsla sinirle diyorsanız yanlış anlamış olabilirim.
Ama bildiğin flört tavırları bunlar.
Eğer tarafsız bakabilseydiniz belki hak verirdiniz bana

Sizi üzmek için söylemedim özür dilerim. Sadece kendimi onun yerine koydum yani ortada bir şey yoksa böyle bir şey asla yok kendinize gelin siz kim oluyorsunuz da benimle böyle konuşuyorsunuz derim. Siz demez misiniz? Ayrıca evli bir erkekle haftasonları gizli gizli buluşmam akşamları mesajlaşmam. İnan iş yerimdeki oda arkadaşımla çok samimiyiz ama akşam mesaj atılacaksa bir şey söylenecekse eşine mesaj atarım. Bence siz zamana bırakın. Yapmanız gereken Şuan bu. O kadınla ilgili eşinizle kesinlikle konuşmayın.. şüpheleriniz bitmiş gibi olsun ama bitmesin. Gizli gizli izleyin. Belli etmeyin hiçbir şeyi.

Madem seviyorlar biribirlerini ben ciddi manada boşanmak istedim neden kabul etmedi

Bir üyede demiş kafayı yiyecek bir şey göremedim diye.Daha ne olacak ? Adam elin karısına hesap veriyor.. Bilmiyorum canım kocanla arandaki ilişki boyutunu ? Neden ayrılmak istememiştir biliyor musun onunla gönül eğlendiriyor, vakit geçiriyor, gülüşüyor ciddi bir şey yok ama sen çanta da kekliksin.Evinin hanımı, çocuğunun anasısın onun beyni böyle düşünüyor.

Canım üç çocuğunuz var kolay mı öyle ayrılmak.. ayrılsa o kız ona üç çocukla gelecek mi yani.. asla öyle bir şey olmaz. Bu olayın üzerini kapatmış gibi yap.

Aslına.bakarsan gerçek.hislerim bu.ben cebindeyim zaten onunla ise eglenmekten hoşlandı.bunu bir kadın yapsa namussuz olur

Canım üç çocuğunuz var kolay mı öyle ayrılmak.. ayrılsa o kız ona üç çocukla gelecek mi yani.. asla öyle bir şey olmaz. Bu olayın üzerini kapatmış gibi yap.
Eşimi seviyorum da ayni zamanda ama aklıma geliyor ara ara.onunla cilveli yazışmaları deli ediyor beni

Bır seyı kabullenmelısınız oyle ya da boyle bır samınıyetlık olmuş arkadaşlık vs.. Aklınızda heran duşundugunuz bu olayı ya bir sekılde atlatacak guveneceksınızz ya da kokundan halledeceksınız.. Hayatınız bu şekilde devam ederse sonuc zaten hır gur ve boşanma olur..

Aslına.bakarsan gerçek.hislerim bu.ben cebindeyim zaten onunla ise eglenmekten hoşlandı.bunu bir kadın yapsa namussuz olur

Burası Türkiye.Evdeki hanım çanta da keklik dışarıdaki eğlence..Baktığın zaman o kadını da aşağılamaktır bu yani neresinden bakarsan bak kadına değer verilmiyor.

Eşimi seviyorum da ayni zamanda ama aklıma geliyor ara ara.onunla cilveli yazışmaları deli ediyor beni
Canım bizde böyle yazdık seni üzdük tekrar hatırlattık. Unut bu olayı onun gözünde. Evde tartışma sakın çıkmasın bu yüzden sessiz kal bu olayla ilgili. Tekrar bir yanlışını görürsen o zaman bakarsın duruma. Çocukların kaç yaşlarındalar sen çalışıyor musun?

Çok temiz aldatilmissin, herşey kılıfına uygun ..nasıl olsa sosyal medyayla bir işin yok diye hangi alanda yoksan ordan rahat rahat yürümüş kıza .sen azicik hesap sorup rahatını bozunca da kükremiş ki sindirsin. Ay bunların köküne cakicam kibriti ..

Ya off yine kim konuyu hortlatip beni tuzağa düşürdü

Bu olay yaşanmış kapanmış bitmiş gözüyle bak artık. Siz aranızda tatlıya bağlamışsınız. Şimdi üç çocukla boşanırsan ilerde pişman olursun çünkü sadece arkadaştık diyor yani şu aşamada boşanmak olmaz. İlerde bakarsın duruma ama gizlice takipte kal.

Ne günahına gireceksin bildiğin seni eşe yürüyor rezil ettiğin iyi olmuş herkesin kocasına sarkmasın korksun elalemin kocasına şaka yapacağına gitsin kendine koca bulsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…