Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Ha bide ilk gordugumde çok sinirli vb idim ağzımdan elin o...su ile ne yazisiosun dedigimde doğru konuş demişti.
Ya canım seni sindirmiş bu adam yani sende haklısın tabi çocuklarınız var inanmak istemiyorsun illa diyorsun canım aşkım yazsın öyle giderim sonra pişman olurum. Ama eşin kıza laf söyletmiyor seninle tanıştırmıyor yazarsan seni boşarım kimseye bir şey ispat edemezsin diyor her şey çok açık ve net aslında ama sen eşini kaybetmek istemiyorsun hepsi bu aslında seninde için içini yiyor.

Elalemin kadini icin karisini nasil da tehdit ediyor. Pislik herif. Boyle asagilik erkeklerden o kadar midem bulaniyor ki. Aldatsin aldatmasin orda ici icini yiyen karisinin yuregini rahatlatacagi yerde su cumleyi eden adama ben adam demem.
Aynen arkadaşım sana katılıyorum başka kadın için eşine neler söylemiş yazıklar olsun ona..

Hiç bir erkek birlikte olmak istemeyeceği bir kızla yakın arkadaş olmak istemez. Freud (Freud amcaya katılıyorum)

Konu sahibi bize dönecek mi acaba?
Konu sahibi pasif hale gelmiş döneceğini sanmıyorum acaba burda yazılanlar onun kafasını karıştırıyor da ondan mı gitti ya da eşiyle baştan almak istediler her şeyi unutup o yüzden mi pasif yaptı kendini bilmiyorum.

Başka bir sorun yaşadığını aktif olur sonra çözer yine gider...

Aralarında bir şey olsa böyle konuşmalar olmaz huzur bozmaya değer mi

Yok artık diyecek birşey bulamıyorum

Bazı kızları da anlamıyorum benim aşırı samimi yıllardır tanidigim bir arkadaşım da olsa evlenmişse on buçuk da gidip mesaj atmam. Rahatsız etmem ve uygunuma da gitmez. Eşinizin tepkisi çok yersiz evli barkli adam arkadaşı da olsa gece vakti ne demeye konuşuyor. Sizin iş yerinden erkek arkadaşınız gece on da samimi mesaj atsam kocanız bir şey demeyecek mi kesin olay çıkarırdı. Açık açık söyleyin sevmiyorum böyle samimiyetleri diye. böyle bayan arkadaşı ile rahat konuşmak istiyordu ise evlenmeseydi. Evli adamlar da kadınlar da azıcık kendine dikkat etmeli ya. Akşam benim kendi babam iş yerinden bayanla mesajlassa bırak annemi ben bile rahatsız olurum

evlenmeden önce geçmişleri varmış..
Şuan kusasim geldi abladaki nasil bir midesizliktir. Beee o... kiz kardesinin eski sevgilisimim karisiyla kavga icmelerde ne isin var. Ne kadar onursuz gurursuzsun. Sen de evlisin. Hadi kardesin basta cahillik yapti konusmak istedi aldi cevabini dicem cahil kucuk.... o ayri bir firlama ki adamla birsey yasayip birde karisina hakaret edebiliyor. Allah iyilerle karsilastirsin mat ruj. Bu pisliklerden tez zamanda kurtul ruhun feraha kavussun insallah.

Burdaki korkum eşimin beni bırakması da değil.kac gubdur yemin ediyor.o kıza slm vermicem bile diye..korkum aptal yerine konmak,ayakta uyutulmak
Muhtemelem olan olmus artik ne duzeyde olduysa. Nasil yolunuza devam edeceksiniz bilmiyorum ama lutfen uzuuun bir sure mesafeli ve tavirli olun esinize karsi. Hemen affederseniz her tartismada eski olaylar patlak verecek. Iciniz sogumadi çunku

Aldatan tüm erkek ve kadinlardan nefret ediyorum. Benim de bir tanidigim var aldatilan. Esi sekreteriyle aldatmis klasik hikaye. Hatta esi kizi ilk ise aldiginda demis bu kiz temiz biri erkek kardesime düsünüyorum diye. Sonuc, erkek kardes hala bekar, kizi adam kendine almis üstüne de 3 cocuk. Kadin maddi imkansizliklarla 2 cocuk büyütüyor.

Merhaba mat_ruj konunu okumuştum. Davandan vazgeçme arkadaşım. Lütfen bizi de haberdar et durumdan. Yani öyle olsaydı eşin sana bu kadar yalvarır mıydı seni seviyorum geri dön diye bilemiyorum ki.. yani aklım almıyor.

fazla samimiyetin sonu bellidir

Eşin kıza ilgi duymuş bariz belli tabiki ama sınır da koymuş gibi görünüyor Erkekler genelde beğenildiğini farkedince ilgisiz kalamazlar.Biz eşlerimize çocuk doğurduktan sonra kutsallaşmış görünürüz oyüzden çocuktan önceki ilgi alaka neşe öncelik vermesi kıskanması gibi şeyler gün geçtikçe azalır.Azaldıkça da ilgi dış dünyaya kayar şuanki psikolojık boşluğunu bu şekilde flörtleşerek doldurmak onu dha rahat hissettiriyor.Üzerine giderseniz artacak kendi haline bırakırsanız akşam cıkmaları haftasonu eşler olmadan yapılan etkinlikler başlayacak.Böyle bir durumda telaş yapmadan sakince çocuktan bağımsız kaliteli zaman geçirmenizi öneririm.Buna imkanınız yoksa eşinizin arkadaşlarını evinize davet edip samimiyet kurmanız gerek bazı işler arkadan kolay çeviriliyor fakat gözünün içine bakınca değişiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…