Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Ha bide ilk gordugumde çok sinirli vb idim ağzımdan elin o...su ile ne yazisiosun dedigimde doğru konuş demişti.
Ya canım seni sindirmiş bu adam yani sende haklısın tabi çocuklarınız var inanmak istemiyorsun illa diyorsun canım aşkım yazsın öyle giderim sonra pişman olurum. Ama eşin kıza laf söyletmiyor seninle tanıştırmıyor yazarsan seni boşarım kimseye bir şey ispat edemezsin diyor her şey çok açık ve net aslında ama sen eşini kaybetmek istemiyorsun hepsi bu aslında seninde için içini yiyor.

Elalemin kadini icin karisini nasil da tehdit ediyor. Pislik herif. Boyle asagilik erkeklerden o kadar midem bulaniyor ki. Aldatsin aldatmasin orda ici icini yiyen karisinin yuregini rahatlatacagi yerde su cumleyi eden adama ben adam demem.
Aynen arkadaşım sana katılıyorum başka kadın için eşine neler söylemiş yazıklar olsun ona..

Merhaba herkese şimdiden teşekkürler okuduğunuz için.esimle 10 yıllık evliyiz.hemen hemen hiç tartismayiz.sakin ve saygılıyiz birbirimize.esim iyi biridir yuvasına düşkün.ozel bir şirkette calisiyor.calistigi yerde çok bayan var.10 yıldır hiçbirini kiskanmadim.cunki eşime guvenirim.esim de mesafelidir.face şifresini bile bilirim telini gizlemez. Ama ben teknoloji ye uzak biriyim.instagrami varmış.face i hiç kullanmaz .geçen hafta face ine girdim.face üzerinden Instagram a tikladim.o anda iş yerinden bir kız ile mesajlasiyorlardi.esim iş yeri dışında bir bankaya gitmişti.kiz da o an işyerinde idi.kiz ona o kıza espriler iş dışında konusmalar..oglumlu konuşmalar falan ..eşimin mesaisi 6 da bitiyor.6 dan sonra devam etmeler esprilerine ve hep eşim atıyordu mesajları 2 saat ara ile.bunlar işyerinde spora gidiyirlar sonra kahvaltı yapiyorlar.kiza şöyle yazdı.ninem pazartesi bana yumurta getirme yine gelemicem bankada isim bitmedi diyor.o da diyor ki bunu neye borçluyuz.o da sevindin mi seni gidi hınzır diyor.bildiginjz espri yapıyorlardi.esim işten geldi markete gitti.markette kızla yazışmaya devam etti.aksam burnundan getirdim 3 gün boyunca hemde.yeminler etti sadece seni seviyorum dedi.o iş arkadaşım dedi.ama sen ilk defa bir kızla böyle sakalsiyorsun dedigimde.tamam itiraf ediyorum bu kızla daha samimiyim ama sadece arkadaş olarak dedi.kiz bir yıldır o işyerinde eşim ise 10 yıldır.neyse çok ağır laflar ettim falan.sonra cocuklarim hatrina ve onu sevdiğim için baristim onla .bir hafta sonra gece saat 10 buçukta kız buna mesaj attı.mesaj yine esprilerle dolu idi.esim ise hasta olduğu için erken yatmıştı.sabah hesabını sordum neden gecenin bir yarısı atiyor diye.nevar bunda ne yazdı sanki ne farkeder gece gündüz diye savunmaya geçti.sonra şifrelerini degisti artık beni takip etmeye hakkın yok beni sinirlendirdin dedi.daha önce de gece mesajlasmislar kendi itiraf etti ama masumca imiş hiç kötü niyetli değilmiş .kafayı yiycem

Hiç bir erkek birlikte olmak istemeyeceği bir kızla yakın arkadaş olmak istemez. Freud (Freud amcaya katılıyorum)

Konu sahibi bize dönecek mi acaba?
Konu sahibi pasif hale gelmiş döneceğini sanmıyorum acaba burda yazılanlar onun kafasını karıştırıyor da ondan mı gitti ya da eşiyle baştan almak istediler her şeyi unutup o yüzden mi pasif yaptı kendini bilmiyorum.

Konu sahibi pasif hale gelmiş döneceğini sanmıyorum acaba burda yazılanlar onun kafasını karıştırıyor da ondan mı gitti ya da eşiyle baştan almak istediler her şeyi unutup o yüzden mi pasif yaptı kendini bilmiyorum.
Başka bir sorun yaşadığını aktif olur sonra çözer yine gider...

Aralarında bir şey olsa böyle konuşmalar olmaz huzur bozmaya değer mi

arkadaşlar bu benim konum değil. ama konu açmaya korkuyorum artık. ayrıca yaş konusuna gelince benim tahminimdi 23 24 filandır demem. halen yaşı kaç bilmiyorum. ama eşimin bulunduğu yerdeki görevi 5. yılını doldurdu. biz evleneli 3 sene oldu. aynı oturduğu bekarlık evine gelin geldim ben. yani biz evlenmeden önce o kız ablasına gelip gittikçe boyutunu bilemesem de bi geçmişleri varmış. ayrıldıkları dönemde eş kişisi benle tanışmış falan filan.. kızın ablası dava edildiklerini öğrenince aradı bana anlattı. birkaç aylık mesele değil dedi. evet hata bu yaptıkları ama kardeşim unutamadı onu. eşinde bir inat uğruna ayrıldı senle nişanlandı hemen dedi. şimdi de kafaları karıştı bu hataya düştüler dedi. kardeşini dava etmemem davayı geri çekmem için yalvardı falan. kabul etmedim tabi. eş kişisini yatakta yakalasan inkar eden bir psikolojide zaten ona bunları anlatıp bir daha hesap sormak dahi istemiyorum. ailesi geldi beni suçladılar. ven oğullarını bunaltmışım çok alınganmışım. oğullarının kıymetini bilmemişim... ağlattılar günün sonunda ya evet ben aldatılmayı hak eden biriyim ben bu aileye layık değilim hatalı olan benim psikolojinde buldum.
:oha:
Yok artık diyecek birşey bulamıyorum :KK57:

Bazı kızları da anlamıyorum benim aşırı samimi yıllardır tanidigim bir arkadaşım da olsa evlenmişse on buçuk da gidip mesaj atmam. Rahatsız etmem ve uygunuma da gitmez. Eşinizin tepkisi çok yersiz evli barkli adam arkadaşı da olsa gece vakti ne demeye konuşuyor. Sizin iş yerinden erkek arkadaşınız gece on da samimi mesaj atsam kocanız bir şey demeyecek mi kesin olay çıkarırdı. Açık açık söyleyin sevmiyorum böyle samimiyetleri diye. böyle bayan arkadaşı ile rahat konuşmak istiyordu ise evlenmeseydi. Evli adamlar da kadınlar da azıcık kendine dikkat etmeli ya. Akşam benim kendi babam iş yerinden bayanla mesajlassa bırak annemi ben bile rahatsız olurum

evlenmeden önce geçmişleri varmış..
Şuan kusasim geldi abladaki nasil bir midesizliktir. Beee o... kiz kardesinin eski sevgilisimim karisiyla kavga icmelerde ne isin var. Ne kadar onursuz gurursuzsun. Sen de evlisin. Hadi kardesin basta cahillik yapti konusmak istedi aldi cevabini dicem cahil kucuk.... o ayri bir firlama ki adamla birsey yasayip birde karisina hakaret edebiliyor. Allah iyilerle karsilastirsin mat ruj. Bu pisliklerden tez zamanda kurtul ruhun feraha kavussun insallah.

Burdaki korkum eşimin beni bırakması da değil.kac gubdur yemin ediyor.o kıza slm vermicem bile diye..korkum aptal yerine konmak,ayakta uyutulmak
Muhtemelem olan olmus artik ne duzeyde olduysa. Nasil yolunuza devam edeceksiniz bilmiyorum ama lutfen uzuuun bir sure mesafeli ve tavirli olun esinize karsi. Hemen affederseniz her tartismada eski olaylar patlak verecek. Iciniz sogumadi çunku

Aldatan tüm erkek ve kadinlardan nefret ediyorum. Benim de bir tanidigim var aldatilan. Esi sekreteriyle aldatmis klasik hikaye. Hatta esi kizi ilk ise aldiginda demis bu kiz temiz biri erkek kardesime düsünüyorum diye. Sonuc, erkek kardes hala bekar, kizi adam kendine almis üstüne de 3 cocuk. Kadin maddi imkansizliklarla 2 cocuk büyütüyor.

arkadaşlar bu benim konum değil. ama konu açmaya korkuyorum artık. ayrıca yaş konusuna gelince benim tahminimdi 23 24 filandır demem. halen yaşı kaç bilmiyorum. ama eşimin bulunduğu yerdeki görevi 5. yılını doldurdu. biz evleneli 3 sene oldu. aynı oturduğu bekarlık evine gelin geldim ben. yani biz evlenmeden önce o kız ablasına gelip gittikçe boyutunu bilemesem de bi geçmişleri varmış. ayrıldıkları dönemde eş kişisi benle tanışmış falan filan.. kızın ablası dava edildiklerini öğrenince aradı bana anlattı. birkaç aylık mesele değil dedi. evet hata bu yaptıkları ama kardeşim unutamadı onu. eşinde bir inat uğruna ayrıldı senle nişanlandı hemen dedi. şimdi de kafaları karıştı bu hataya düştüler dedi. kardeşini dava etmemem davayı geri çekmem için yalvardı falan. kabul etmedim tabi. eş kişisini yatakta yakalasan inkar eden bir psikolojide zaten ona bunları anlatıp bir daha hesap sormak dahi istemiyorum. ailesi geldi beni suçladılar. ven oğullarını bunaltmışım çok alınganmışım. oğullarının kıymetini bilmemişim... ağlattılar günün sonunda ya evet ben aldatılmayı hak eden biriyim ben bu aileye layık değilim hatalı olan benim psikolojinde buldum.
Merhaba mat_ruj konunu okumuştum. Davandan vazgeçme arkadaşım. Lütfen bizi de haberdar et durumdan. Yani öyle olsaydı eşin sana bu kadar yalvarır mıydı seni seviyorum geri dön diye bilemiyorum ki.. yani aklım almıyor.

Merhaba herkese şimdiden teşekkürler okuduğunuz için.esimle 10 yıllık evliyiz.hemen hemen hiç tartismayiz.sakin ve saygılıyiz birbirimize.esim iyi biridir yuvasına düşkün.ozel bir şirkette calisiyor.calistigi yerde çok bayan var.10 yıldır hiçbirini kiskanmadim.cunki eşime guvenirim.esim de mesafelidir.face şifresini bile bilirim telini gizlemez. Ama ben teknoloji ye uzak biriyim.instagrami varmış.face i hiç kullanmaz .geçen hafta face ine girdim.face üzerinden Instagram a tikladim.o anda iş yerinden bir kız ile mesajlasiyorlardi.esim iş yeri dışında bir bankaya gitmişti.kiz da o an işyerinde idi.kiz ona o kıza espriler iş dışında konusmalar..oglumlu konuşmalar falan ..eşimin mesaisi 6 da bitiyor.6 dan sonra devam etmeler esprilerine ve hep eşim atıyordu mesajları 2 saat ara ile.bunlar işyerinde spora gidiyirlar sonra kahvaltı yapiyorlar.kiza şöyle yazdı.ninem pazartesi bana yumurta getirme yine gelemicem bankada isim bitmedi diyor.o da diyor ki bunu neye borçluyuz.o da sevindin mi seni gidi hınzır diyor.bildiginjz espri yapıyorlardi.esim işten geldi markete gitti.markette kızla yazışmaya devam etti.aksam burnundan getirdim 3 gün boyunca hemde.yeminler etti sadece seni seviyorum dedi.o iş arkadaşım dedi.ama sen ilk defa bir kızla böyle sakalsiyorsun dedigimde.tamam itiraf ediyorum bu kızla daha samimiyim ama sadece arkadaş olarak dedi.kiz bir yıldır o işyerinde eşim ise 10 yıldır.neyse çok ağır laflar ettim falan.sonra cocuklarim hatrina ve onu sevdiğim için baristim onla .bir hafta sonra gece saat 10 buçukta kız buna mesaj attı.mesaj yine esprilerle dolu idi.esim ise hasta olduğu için erken yatmıştı.sabah hesabını sordum neden gecenin bir yarısı atiyor diye.nevar bunda ne yazdı sanki ne farkeder gece gündüz diye savunmaya geçti.sonra şifrelerini degisti artık beni takip etmeye hakkın yok beni sinirlendirdin dedi.daha önce de gece mesajlasmislar kendi itiraf etti ama masumca imiş hiç kötü niyetli değilmiş .kafayı yiycem
fazla samimiyetin sonu bellidir

Eşin kıza ilgi duymuş bariz belli tabiki ama sınır da koymuş gibi görünüyor Erkekler genelde beğenildiğini farkedince ilgisiz kalamazlar.Biz eşlerimize çocuk doğurduktan sonra kutsallaşmış görünürüz oyüzden çocuktan önceki ilgi alaka neşe öncelik vermesi kıskanması gibi şeyler gün geçtikçe azalır.Azaldıkça da ilgi dış dünyaya kayar şuanki psikolojık boşluğunu bu şekilde flörtleşerek doldurmak onu dha rahat hissettiriyor.Üzerine giderseniz artacak kendi haline bırakırsanız akşam cıkmaları haftasonu eşler olmadan yapılan etkinlikler başlayacak.Böyle bir durumda telaş yapmadan sakince çocuktan bağımsız kaliteli zaman geçirmenizi öneririm.Buna imkanınız yoksa eşinizin arkadaşlarını evinize davet edip samimiyet kurmanız gerek bazı işler arkadan kolay çeviriliyor fakat gözünün içine bakınca değişiyor.

X