Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Merhaba herkese şimdiden teşekkürler okuduğunuz için.esimle 10 yıllık evliyiz.hemen hemen hiç tartismayiz.sakin ve saygılıyiz birbirimize.esim iyi biridir yuvasına düşkün.ozel bir şirkette calisiyor.calistigi yerde çok bayan var.10 yıldır hiçbirini kiskanmadim.cunki eşime guvenirim.esim de mesafelidir.face şifresini bile bilirim telini gizlemez. Ama ben teknoloji ye uzak biriyim.instagrami varmış.face i hiç kullanmaz .geçen hafta face ine girdim.face üzerinden Instagram a tikladim.o anda iş yerinden bir kız ile mesajlasiyorlardi.esim iş yeri dışında bir bankaya gitmişti.kiz da o an işyerinde idi.kiz ona o kıza espriler iş dışında konusmalar..oglumlu konuşmalar falan ..eşimin mesaisi 6 da bitiyor.6 dan sonra devam etmeler esprilerine ve hep eşim atıyordu mesajları 2 saat ara ile.bunlar işyerinde spora gidiyirlar sonra kahvaltı yapiyorlar.kiza şöyle yazdı.ninem pazartesi bana yumurta getirme yine gelemicem bankada isim bitmedi diyor.o da diyor ki bunu neye borçluyuz.o da sevindin mi seni gidi hınzır diyor.bildiginjz espri yapıyorlardi.esim işten geldi markete gitti.markette kızla yazışmaya devam etti.aksam burnundan getirdim 3 gün boyunca hemde.yeminler etti sadece seni seviyorum dedi.o iş arkadaşım dedi.ama sen ilk defa bir kızla böyle sakalsiyorsun dedigimde.tamam itiraf ediyorum bu kızla daha samimiyim ama sadece arkadaş olarak dedi.kiz bir yıldır o işyerinde eşim ise 10 yıldır.neyse çok ağır laflar ettim falan.sonra cocuklarim hatrina ve onu sevdiğim için baristim onla .bir hafta sonra gece saat 10 buçukta kız buna mesaj attı.mesaj yine esprilerle dolu idi.esim ise hasta olduğu için erken yatmıştı.sabah hesabını sordum neden gecenin bir yarısı atiyor diye.nevar bunda ne yazdı sanki ne farkeder gece gündüz diye savunmaya geçti.sonra şifrelerini degisti artık beni takip etmeye hakkın yok beni sinirlendirdin dedi.daha önce de gece mesajlasmislar kendi itiraf etti ama masumca imiş hiç kötü niyetli değilmiş .kafayı yiycem
Canım herşey gayet açık ve net endişelenmede çok haklısın ama biraz sakin olmayı dene zamana bırak üstüne gitme uzaktan takip et hala devam ediyorsa daha ciddi konuşmalar yapmalısın bence.ayrıca ne var bunda diyen bayanlar herkes sizin kadar rahat değilmiş demekki.

Allah ıslah etsin boylelerini ...bekarlarin soyu tükendi sanki ...evli adamlarla kanka olmak kurlasmak nedir ya
Valla evli adamlarda da suçun büyüğü evde karısına iki çift laf edemez iş yerindeki bayanlara kibarlık göstergeleri.herkes sınırınırı çizdimi kimsede gelip laubali olmaz.tabi bu evli kadın erkek bekar kadın erkek içinde öyle.

Valla evli adamlarda da suçun büyüğü evde karısına iki çift laf edemez iş yerindeki bayanlara kibarlık göstergeleri.herkes sınırınırı çizdimi kimsede gelip laubali olmaz.tabi bu evli kadın erkek bekar kadın erkek içinde öyle.
Orası öyle ama bana göre bayan iki kat daha dikkat etmeli bekarken evli adamlarla hep mesafemi korumusumdur karşıdaki lavbali bile olsa ..adam rahat karşısındaki bekar bir bayan ama bayanın karşısındaki evli bir adam

evlenmeden önce geçmişleri varmış..
Nee nasıl olabilir bu pislikler ya. Nasıl öğrendiniz peki şuan beraberler mi
Çok üzüldüm ya madem bunu yapacaklardı sizi niye harcadılar niye çocuk yaptı evlendi yazıklar olsun o kızın ailesine çevresine de ifşa edin kocanız zatem rezil oldu

Nasıl olabiliyor ki bu ya önceden nerde tanışmışlar kız yaş olarak daha küçük gibi hatırlıyorum ah kafam karıştı
arkadaşlar bu benim konum değil. ama konu açmaya korkuyorum artık. ayrıca yaş konusuna gelince benim tahminimdi 23 24 filandır demem. halen yaşı kaç bilmiyorum. ama eşimin bulunduğu yerdeki görevi 5. yılını doldurdu. biz evleneli 3 sene oldu. aynı oturduğu bekarlık evine gelin geldim ben. yani biz evlenmeden önce o kız ablasına gelip gittikçe boyutunu bilemesem de bi geçmişleri varmış. ayrıldıkları dönemde eş kişisi benle tanışmış falan filan.. kızın ablası dava edildiklerini öğrenince aradı bana anlattı. birkaç aylık mesele değil dedi. evet hata bu yaptıkları ama kardeşim unutamadı onu. eşinde bir inat uğruna ayrıldı senle nişanlandı hemen dedi. şimdi de kafaları karıştı bu hataya düştüler dedi. kardeşini dava etmemem davayı geri çekmem için yalvardı falan. kabul etmedim tabi. eş kişisini yatakta yakalasan inkar eden bir psikolojide zaten ona bunları anlatıp bir daha hesap sormak dahi istemiyorum. ailesi geldi beni suçladılar. ven oğullarını bunaltmışım çok alınganmışım. oğullarının kıymetini bilmemişim... ağlattılar günün sonunda ya evet ben aldatılmayı hak eden biriyim ben bu aileye layık değilim hatalı olan benim psikolojinde buldum.

arkadaşlar bu benim konum değil. ama konu açmaya korkuyorum artık. ayrıca yaş konusuna gelince benim tahminimdi 23 24 filandır demem. halen yaşı kaç bilmiyorum. ama eşimin bulunduğu yerdeki görevi 5. yılını doldurdu. biz evleneli 3 sene oldu. aynı oturduğu bekarlık evine gelin geldim ben. yani biz evlenmeden önce o kız ablasına gelip gittikçe boyutunu bilemesem de bi geçmişleri varmış. ayrıldıkları dönemde eş kişisi benle tanışmış falan filan.. kızın ablası dava edildiklerini öğrenince aradı bana anlattı. birkaç aylık mesele değil dedi. evet hata bu yaptıkları ama kardeşim unutamadı onu. eşinde bir inat uğruna ayrıldı senle nişanlandı hemen dedi. şimdi de kafaları karıştı bu hataya düştüler dedi. kardeşini dava etmemem davayı geri çekmem için yalvardı falan. kabul etmedim tabi. eş kişisini yatakta yakalasan inkar eden bir psikolojide zaten ona bunları anlatıp bir daha hesap sormak dahi istemiyorum. ailesi geldi beni suçladılar. ven oğullarını bunaltmışım çok alınganmışım. oğullarının kıymetini bilmemişim... ağlattılar günün sonunda ya evet ben aldatılmayı hak eden biriyim ben bu aileye layık değilim hatalı olan benim psikolojinde buldum.
Ohh nasıl tutuşmuşlar kız tarafı. Eşinizde sıra
Allahlarından bulsunlar eve girdi çıktı eşiniz sizi kandırdı yazıklar olsun onlara insanlık kalmamış bunlarda

Sakın davadan vazgeçmeyin. Allah sabır versin size. Ben bile okuyunca hırslandım siz ne durumdasınız kimbilir.

Nasıl bir yüzsüzlük bir de dava etme diyor sanki daha iyi bir şeymiş gibi eskiden olması.
Bile isteye sizin evinize girmişler zaten en baştan ayarlamışler şimdi de dava mava var diye tutuşmuşlar.
Adama zaten diyecek bir şey bulamıyorum en rezili o zaten.
En baştan bu kız sizin evinize gidip gelmiş ve adam ağzını bile açmamış.
Ablasının bu anlattıkları doğru olmayabilir tabi ama doğruysa daha kötü olan bir durumu
marifetmiş gibi anlatmış birde.. Utanmadan sizden gizleyerek her şeyi üçü birden arkanızdan
iş çevirip sizi uyutuyor bir de kendilerine hakim olamamışlar diyor. Nasıl utanmaz rezil insaların içinde kalmışsınız aylarca..

Yazıklar olsun!demekki senden başka herkez biliyordu!Allah sabır versin,kaliteli,merhametli insanlarla tanışmayı nasip etsin.Sana cektirdiklerini misli ile tatsinlar.Yazdıklarını okumaya korkar oldum.Ah be güzelim, hiçbir şey içindeki yangını söndürmez .Yanındayım kalbim seninle:KK61:

Ne yazacağımı bilemedim. Yolunuz hep açık olsun sizin. Onlar da kötülük çöplüklerinde debelensinler.

Yazıklar olsun!demekki senden başka herkez biliyordu!Allah sabır versin,kaliteli,merhametli insanlarla tanışmayı nasip etsin.Sana cektirdiklerini misli ile tatsinlar.Yazdıklarını okumaya korkar oldum.Ah be güzelim, hiçbir şey içindeki yangını söndürmez .Yanındayım kalbim seninle:KK61:
ben artık hissizleltim sanki daha ne kadar canımı yakabilecekler bilemiyorum tşjler amin.

X