Eşimin Instagram hesabında karşılaştığım şey

Benim de tanıdığım biri var, kadını 1,5 senedir aldatiyormuş eşi, üstelik eşinin de tanıdığı bir kadınla.. Neyse kadın adamı evden attı, boşanma davası açıldı ama sonra kadın vazgeçti ayrilmaktan ve kocasını 2.defa (daha önceki yıllarda da aldatmış ) affetti ki eminim bilmediğimiz gecelik ilişkileri de vardır adamın. Neyse kocasıyla şimdi "görünürde" iyi ama öbür kadın kötü oldu. Ben de bunu anlamıyorum okey o kadin zaten karaktersiz ama senin kocan ondan daha karaktersiz, onu affedip tekrar telefonun "aşkım" diye kaydettin, bir tek kadin mi tu ka ka oldu. İkisi birlikte yemedi mi bu haltı. Yani bu kadınların aptallığını gerçekten anlayamıyorum.İki kadın kötü oldu, birbirlerine girdiler, adam safi melek sıyrıldı aradan,şaka gibi

Tabiki kadında adamda karaktersiz ama ben böyle herşey kadının suçu gibi davranan kadınları anlamıyorum. Adamın içinde var demekki o kadın olmasa başkasıyla yine yapar yapacağını.

Arattigi Instagram hesabı bende uzun süre açıktı onun haberi olmadan, ama herhangi bir konuşmaya felan Sahit olmadım. Fakat sadece ilgisini cekmis olması dahi beni geriyor,ona ilgi gösteren ger kadina karşı böyle hassas mi olacak yani. Bu arada eşimin Instagram hesabı aktif değil şu an kapatti
O komşunun telefon numarasını aratın eşinizin telefonundan, belki başka bir isimle kaydetmiştir. Eşinin instagram hesabını takibe alın sonra kadının instagramınını eşinizin instagram hesabından engelleyip silin. Kendi google hesabınızı eşinin telefonunda aç ve açık bırak. Bu şekilde kendi google hesabınızdan eşinin konumunu takip etmeye başla.

Merhaba hanımlar, 4 senelik evliyim, 26 yasindaym sorunlu bir evliligim oldu bazi sorunları aştık eşimin hatalarını fark etmesi ile (aldatma değildi). Konuya gelecek olursak komşumuz vardı bekar benle yaşıt evli erkeklerle konuştuğunu felan da gördüm kaç kez. Ama benim eşimi de bir kaç kez sordu konu eşime gelince uzatirdi vs. Yani eşimin dikkatini çekmek için yaptığına emin oldugum bir kaç şeyiyle karsilastm. Mesela biz misafirlikten döner dönmez gece 12 gibi beni aradı daha evin kapısından yeni girmiştik açmadım sonra mesaj attım meğersem kurutma makinası için aramıs duş almış. İşte dikkatini mi çekti eşimin veya eşimin zaten dikkati uzerinde miydi bilmiyorum ama konu o kızdan açılmisti bir kere eşim aaaa ben onu nişanlı sanıyordum vs demişti. Eşim normalde tepkisizdir birşeylere kolay tepki vermez. İşte tasinacagimiz gün internet fisimiz onlardaydi tutturmuş ben gidip alırım oradan vs diye yani sinirlendim bozuldum. Bunları unuttum gitti sorun etmedim pek, ama gecenlerde eşimle aramiz bozuktu baktım Instagram hesabını açmış kendi baş harfimi yazdım benim hesap çıkmadı ben ekli değildim zaten uzun zaman önce aramız bozukken takipten çıkmıştı beni bende onu sonra kapatmıştı, ve yeni acmisti hesabını zaten 1 haftadır ama yine ekli değildim çünkü bozuktu yine aramız. Öyle denk geldi işte ama kızın Bas harfini yazar yazmaz onun hesabı çıktı ki kizin hesabı da sahte, yani kendi adiyla değil. Eşimin onun hesabını bulması için benim hesabimdan onun ismini aramıs olmqsi gerekirdi. Bilmiyorum ben mi fazla abarttım ama aklıma geldikçe moralim bozuluyor. Neden onun ismini bu kadar aratmis ki iletişim olmamışsa dahi. Bu arada ben kızın karaktersiz olduğunu öğrendiğim zamandan beri onunla arkadaşlığımı bitirmiştim zaten
Var bir şeyler. Eşine çaktırmadan takip et, gözünü dört aç.

gecenin 12 sinde fön mak icin aramak nedir ya. siz neden terslemediniz bu kaşari? bazi kizlarin evli adamlara karsi zaafi oldugu dogru. esiniz de aratmis belli ki..hic bir sey demeyin bekleyin, takip edin gizlice

Tartisinca instadan silinmek falan nedir ya koskoca insanlarsiniz ustelik evlisiniz ayni evde dururken sosyal medyadan silmek falan sacmalik
Cevresel faktorlerden once kendi evliliginizi bi ele alin bence

Merhaba hanımlar, 4 senelik evliyim, 26 yasindaym sorunlu bir evliligim oldu bazi sorunları aştık eşimin hatalarını fark etmesi ile (aldatma değildi). Konuya gelecek olursak komşumuz vardı bekar benle yaşıt evli erkeklerle konuştuğunu felan da gördüm kaç kez. Ama benim eşimi de bir kaç kez sordu konu eşime gelince uzatirdi vs. Yani eşimin dikkatini çekmek için yaptığına emin oldugum bir kaç şeyiyle karsilastm. Mesela biz misafirlikten döner dönmez gece 12 gibi beni aradı daha evin kapısından yeni girmiştik açmadım sonra mesaj attım meğersem kurutma makinası için aramıs duş almış. İşte dikkatini mi çekti eşimin veya eşimin zaten dikkati uzerinde miydi bilmiyorum ama konu o kızdan açılmisti bir kere eşim aaaa ben onu nişanlı sanıyordum vs demişti. Eşim normalde tepkisizdir birşeylere kolay tepki vermez. İşte tasinacagimiz gün internet fisimiz onlardaydi tutturmuş ben gidip alırım oradan vs diye yani sinirlendim bozuldum. Bunları unuttum gitti sorun etmedim pek, ama gecenlerde eşimle aramiz bozuktu baktım Instagram hesabını açmış kendi baş harfimi yazdım benim hesap çıkmadı ben ekli değildim zaten uzun zaman önce aramız bozukken takipten çıkmıştı beni bende onu sonra kapatmıştı, ve yeni acmisti hesabını zaten 1 haftadır ama yine ekli değildim çünkü bozuktu yine aramız. Öyle denk geldi işte ama kızın Bas harfini yazar yazmaz onun hesabı çıktı ki kizin hesabı da sahte, yani kendi adiyla değil. Eşimin onun hesabını bulması için benim hesabimdan onun ismini aramıs olmqsi gerekirdi. Bilmiyorum ben mi fazla abarttım ama aklıma geldikçe moralim bozuluyor. Neden onun ismini bu kadar aratmis ki iletişim olmamışsa dahi. Bu arada ben kızın karaktersiz olduğunu öğrendiğim zamandan beri onunla arkadaşlığımı bitirmiştim zaten
Kadın hisseder diyorum

X