Eşimin Instagram hesabında karşılaştığım şey

Ama ben zaten yedi yirmi dört kadın pesinde bu adam demedim. Birinden ilgi görünce düsüyor dedim. Süreçte ne yaptığı önemli kendisi kovalamıyordur ama gelincede bir aklına düsüyor keske düsmese
Galiba, aslında bende mi hata yaptım acaba mesela bazen o kızdan bahsederdim eşimin ilgisini cekecegi aklımın ucundan dahi geçmemişti. Üstüne de deprem olduğu gece mesela biz disardaydik kızda vardı eşim beni almaya gelince kızın ona baktığını ben bile fark ettim. Birşeyden bahsedersen birinin aklıma düşer derler ya

Evet hemen o çıktı, ya çok kötü oluyorum aklıma geldikçe
Eğer siz kendi hesabınızdan o hesaba baktıysanız, eşinizin instagramını kendi telefonunuzdan açtıysanız; o aratmasa bile sizden kaynaklı çıkıyor ilk aramalarda. Tabi kendi telefonunuzdan mı girdiniz onu bilmiyorum. Fake hesabımdan biliyorum ben Eşinizin telefonundan baktıysanız iş başka.

Heh iyi bari kapatsın. Ama iş orda bitmiyor sadece, dışarıda gözlerine de sahip çıkmalı mesela. Dua edin onun için.. Aklıma başka bir şey gelmedi, bir hataya düşmemesi için dua edin.. Sizin yapabileceğiniz başka bir şey de yok gibi zaten, eşinizin dikkat etmesi gereken şeyler bunlar

Onun telefondan bakmıştım ben

Evet bunu kimse için yapmayın bir ders olmus olsun sizede. Tabiki bilemezdiniz kimsenin aklına gelmez de malesef bazı erkekler böyleler işte

Sadece kız karaktersiz demi. Eşiniz melek maşallah.

Hiç hoş bi durum değil. Eşinizin instagramından o kızı engelleyin ve takip edin engel kalkacak mı bakalım. Ona göre sesinizi çıkartırsınız. Ha bi de eşinizle takipleşin

Zaten üzücü olan da takibe alacak kadar güvenmediğiniz bir adamla evli olmanız değil mi..!

Bu adam seni hasta eder....Karaktersiz gider baska biri gelir..Önemli olan adamın dağ olması sadakatli olması...Hırsız-polis mi oynayacaksınız ömür boyu..O kaçacak senden korkacak sen yakalama savaşı vereceksin..Böyle hayat mı paylaşılır ya...

Otur bir gün sen böyle böyle bir insansın hayatımı bana ne zaman kazık atacaksın diye bekleyemem...Git özgür ol..Benimde yakamı bırak derdim ben olsaydım..

Bunu nasıl yaptınız ya :O Bu kadarı yorucu olmuyor mu? Bu kadar güvenmiyorsanız evli kalmanın manası ne, kusura bakmayın ama çok saçma.

Bir kere tartışma esnasında sinir aninda söyledim başta inkâr etti sonra bana bende sende eski sevgilinin numarasını görmüştüm dedi. Yani ben kaydetmedim yedeklenmisse bilmiyorum dedim
Ohaaa evdeki herşeyi önce kafasında kırar sonra da kapıya koyardım. Diyelim ki eski sevgilinizin numarası kayıtlı sizde (kayıtlı olmasıda ayrı bir sıkıntı da ) eee neyin misillemesini yapmış? Madem görmüş niye sizinle yüzleşmemişde sinsice içine atıp şimdi misilleme ayağına yüzünüze vurmuş? Hayır bir diğer sıkıntıda farkettiğinizi bilse fake hesapta açabilir. Günahını almak istemem ama bence ortada bir iletişim var eşinle komsun arasında

Sadece kız karaktersiz demi. Eşiniz melek maşallah.
Benim de tanıdığım biri var, kadını 1,5 senedir aldatiyormuş eşi, üstelik eşinin de tanıdığı bir kadınla.. Neyse kadın adamı evden attı, boşanma davası açıldı ama sonra kadın vazgeçti ayrilmaktan ve kocasını 2.defa (daha önceki yıllarda da aldatmış ) affetti ki eminim bilmediğimiz gecelik ilişkileri de vardır adamın. Neyse kocasıyla şimdi "görünürde" iyi ama öbür kadın kötü oldu. Ben de bunu anlamıyorum okey o kadin zaten karaktersiz ama senin kocan ondan daha karaktersiz, onu affedip tekrar telefonun "aşkım" diye kaydettin, bir tek kadin mi tu ka ka oldu. İkisi birlikte yemedi mi bu haltı. Yani bu kadınların aptallığını gerçekten anlayamıyorum.İki kadın kötü oldu, birbirlerine girdiler, adam safi melek sıyrıldı aradan,şaka gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…