Eşimin Instagram hesabında karşılaştığım şey

Tabiki kadında adamda karaktersiz ama ben böyle herşey kadının suçu gibi davranan kadınları anlamıyorum. Adamın içinde var demekki o kadın olmasa başkasıyla yine yapar yapacağını.

O komşunun telefon numarasını aratın eşinizin telefonundan, belki başka bir isimle kaydetmiştir. Eşinin instagram hesabını takibe alın sonra kadının instagramınını eşinizin instagram hesabından engelleyip silin. Kendi google hesabınızı eşinin telefonunda aç ve açık bırak. Bu şekilde kendi google hesabınızdan eşinin konumunu takip etmeye başla.

Var bir şeyler. Eşine çaktırmadan takip et, gözünü dört aç.

gecenin 12 sinde fön mak icin aramak nedir ya. siz neden terslemediniz bu kaşari? bazi kizlarin evli adamlara karsi zaafi oldugu dogru. esiniz de aratmis belli ki..hic bir sey demeyin bekleyin, takip edin gizlice

Tartisinca instadan silinmek falan nedir ya koskoca insanlarsiniz ustelik evlisiniz ayni evde dururken sosyal medyadan silmek falan sacmalik
Cevresel faktorlerden once kendi evliliginizi bi ele alin bence

Kadın hisseder diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…