Lekeler, Çiller Eşimin Güneş Lekesi Serüveni.Mutlu Son...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Siz kullandiniz mi bu kremi eczacı İrfan beyin kremini
Ben şu an kullanıyorum 9 gün oldu başlayalı olumlu sonuç alırsam insallin buraya yazacak şimdilik bir degideğişi yok mlkbyrm bu siteye yazmıştı onun yazdıklarına güvenerek aldım kullaniyorum

Ben şu an kullanıyorum 9 gün oldu başlayalı olumlu sonuç alırsam insallin buraya yazacak şimdilik bir degideğişi yok mlkbyrm bu siteye yazmıştı onun yazdıklarına güvenerek aldım kullaniyorum
Ben bazen hiç yikamiyorum sabaha kadar cildimde kalıyor şimdilik bu yan etkisini görmedim 45 dk tutun yıkayın demisti İrfan bey ama ben daha etkili olur diye yıkamadim bir kaç kez insallin yanlış yapmamisimdir da gider bu lekeler

Neden böyle birşey yapıyorsunuz anlam veremiyorum açıkcası. Ya problem olursa? İrfan bey sabaha kadar kaldığı taktirde iyi olacağını düşünse herhalde öyle söylerdi size. Bence 45 dakika bekleyip akabinde yıkayın ,riske girmeyin..

Bu arada belirtmeliyim ki eşim her gün 1000 mg c vitamini,3-5 damla lugol çözeltisi bir bardak suya,b pulus vitamini ,deve dikeni tohumu ekstresi ile üzüm çekirdeği ekstresi kullanıyor. Dönüşümlü olarak metilsülfometan ve çinko da kullanmakta.Ayrıca b 12 vitamini ve D vitamini ni ölçtürdü düşük çıkmış. Gün aşırı 5 adet ,sonrası her 15 günde bir ampul d vitamini ampul yarım bardak süte döküp içiyor. Her hafta olmak üzere toplam 5 ampul b12 vitamini ampul olarak kalçadan vurduruyor. Antioksidan destek yani. İçeriden de desteklemek lazım diyor kendisi. Netice itibariyle sağlık personeli. yakın zamanda woto gıda takviyeleri sitesindeki Canan karatay ın kullanılmasını önerdiği vitaminleri de alacak. Zira hiçbirşey kullanmayıp sadece canan karatay ın bahsettiği vitamini kullanarak ,şeker ve türevlerinden,glutenden uzak kalarak ortalama 2 yıl içerisinde lekeler de dahil bir çok hastalığından kurtulan insanlar var bildiğimiz. Bunlardan birisi ile hali hazırda görüşüyoruz. Surrenal stres sonucu vücudumuz tamamen allerjik durumda,mikrobiata bozulması sonucu geçirgen bağırsak sendromuna yakalanan insanların sayısı toplumun neredeyse %80 i oranında çoğu bunun farkında değil,ya haşimato ,ya anklozan spondilit,ya cilt problemi ile karşılaşınca fark ediliyor bu. Arkadaşlar düzenli ve yeterli omega 3 ve diğer vitaminleri almadan,yeterli iyot vücuda girmeden cilt lekesi de dahil hiç bir hastalıktan tam olarak şifa bulunamayacağını düşünüyoruz biz..

Mlkbyrm resimlere baktığımda eşinizin lekeleri gitmiş durumda neden bu kadar vitamin takviyeleri kullanıyorsunuz birde thulum lazer yaptırdıktan ne kadar sonra İrfan beyin kremine başladınız daha öncede sormuştum

Ben İrfan beyefendi sordum 1 saat bekletin yıkayın dedi bende artık öyle yapıyorum 10 günü gectg ama daha bir etkisini goremedi 2 aya tamamlacam artık

Yaklaşık 15 gün oldu kremi kullanalı ancak hiçbir gelişme yok.. lütfen burada umut tacirliği yapmayalım. Güvenip alıyoruz az değil 100 liralık krem ufacık bişi...

Yaklaşık 15 gün oldu kremi kullanalı ancak hiçbir gelişme yok.. lütfen burada umut tacirliği yapmayalım. Güvenip alıyoruz az değil 100 liralık krem ufacık bişi...
Ben de kullaniyorum.umutlanip umutlanmamak sizin elinizde.bayana umut taciri seklinde laf etmeniz hos olmamis.ben sabirli olmak istiyorum.15 gunu gecti umarim olumli sonuc verir.bende acilma var

Eğer reklamını yapıyorsa umut taciri derim. Viks krem gibi bir şey. Önce 10 gün dedi sonra 20 dedi. Bakalım 4 gün kaldı. Ya sabır çekmeye devam.

Eğer reklamını yapıyorsa umut taciri derim. Viks krem gibi bir şey. Önce 10 gün dedi sonra 20 dedi. Bakalım 4 gün kaldı. Ya sabır çekmeye devam.
Eger oyle birsey yapiliyorsa cok buyuk bir vebal.ben acilma hissediyorum.yaklasik 20 gun olcak.1 aay olsun acikca yazarim faydasinin olup olmadigini.hatta resimlerim9 de yuklerim.her yere de belirtirim.az pqrw degil

Eger oyle birsey yapiliyorsa cok buyuk bir vebal.ben acilma hissediyorum.yaklasik 20 gun olcak.1 aay olsun acikca yazarim faydasinin olup olmadigini.hatta resimlerim9 de yuklerim.her yere de belirtirim.az pqrw degil
İnşallah öyle değildir bende yazdıklarına güvenerek aldım hepimiz kullanalım bakalım 1 ay olunca sonuçları yazaliy lütfen

Hanımefendi,su i zan yapıyorsunuz. Eşimin fotoğrafları ortada. Ben durduk yere neden tanımadığım ,bilmediğim insanlara yalan söyleyeyim. Üstelik ben sizinki geçer demedim. Eşimin durumunu anlattım ve bu krem sayesinde eşim iyileşti diye yazdım. Halen kullanmaktayız biz. 3 aya tamamlayacağız.10 gün 20 gün konusunda ise eşimin en net sonucu 20. günden sonra almaya başladığını yazdım. 10 günde hafif açılmalar olunca biz çok da ihtimal vermemiştik açıkcası.

Ben de kullaniyorum.umutlanip umutlanmamak sizin elinizde.bayana umut taciri seklinde laf etmeniz hos olmamis.ben sabirli olmak istiyorum.15 gunu gecti umarim olumli sonuc verir.bende acilma var
Teşekkür ederim..

Eşim okuyunca özellikle belirtmemi istedi. Kendisinde var olan gelişme 20 günden itibaren netleşmeye başladı diye sizdeki de 20. günde başlamasını beklemeniz çokta mantıklı değil. Lekenizin sebebi,cildin hangi tabakasında olduğu vesaire bir çok etken var iyileşmesinin oranı hususunda. İrfan bey eşim eczaneye gittiğinde bu kremi en az 2 ay kullancağını,bir aydan sonra ise durumu ile ilgili görüşeceğini söylemişti. .Konunun başındaki yazımda da bu konuyu belirttim,buyrun: '' Buna rağmen 10. Günden itibaren eşim de ben de şok olmuştuk. Eşimin kremi sürdüğü lekelerin olduğu bölgelerin rengi açılmaya başladı. Şaşkınlık içerisindeydik. Soyulma yok,acı yok,ancak lekeler tahtadaki yazının silgiyle silinmesi gibi silinmeye başlamıştı. Ve arkadaşlar bir ayın sonunda şu anda eşimin alnındaki lekenin %95 i yok oldu. Şok olduk inanın. Sadece göz altında ve elmacık kemikleri üzerindeki lekeleri % 85 lerde. Unutmadan belirteyim ürünü 2 ay kullanacağız. '' Bakın burada 10. günde renginin açıldığını belirtmişim. Belki sizinki 1 aydan sonra açılacak. Belki de faydası olmayacak bunu ben ve eşim bilemez ki. Herhangi bir hastalık için %100 faydalı olan bir ilaç üretilmedi henüz diye biliyorum. TEKRAR EDİYORUM ARKADAŞLAR ,EŞİMİN VE BENİM SİZİN LEKELERİNİZİN KESİNLİKLE GEÇECEĞİ GİBİ BİR İDDİAMIZ KESİNLİKLE YOK. Binlerce Tl nin harcandığı bu sektörde bir çok tedaviye oranla çok daha faydalı olduğunu düşündüğümüz, eşimin kullandığı bu kremi ve eşimin gördüğü faydayı sizlerle paylaşmak istedik. Bundan zerre kadar maddi faydamız yoktur. Yana yana derman arayan birine belki faydası olur niyetiyle paylaştık. Umarım faydalı olur..

papatya 66 hanım thulium lazerin ilk seansından 1.5 ay sonra ikinci seansa girmeyi planlarken değişiklik olmadığını gören eşimin vazgeçtiğini düşünürsek, bir ayda tatil yaptık herhalde 2,5 ay sonra gibi kremi kullanmaya başladık. Ben yukarıda da belirttim,eşim melasma ile ilgili çok fazla makale,yayın,blog okudu ve okumaya devam etmekte. Bu problemin aslında temelinde ne olduğunu çözmek gerektiğini düşünüyor. O yüzden bir yandan krem kullanırken ,diğer yandan sağlığı ile ilgili olarak yapması ve yapmaması gereken şeyleri araştırıp , şifa bulanların hangi yöntemlerle şifa bulduklarını öğrenip ona göre davranıyor. Bir düşünsenize bu problem güneşten kaynaklı ise o zaman bazı insanlar güneşin altında inşaatta,tarlada çalışıyor ve gayet ciltleri sağlıklı. Demek ki bir problem var bedenimizde diye düşünüyor ve bence haklı da.. konumun başındaki yazımda da belirttiğim gibi hiçbir krem kullanmadan bu problemden kurtulan insanlar var. Linkleri vermiştim. Bi araştırın isterseniz.

Ben İrfan beyefendi sordum 1 saat bekletin yıkayın dedi bende artık öyle yapıyorum 10 günü gectg ama daha bir etkisini goremedi 2 aya tamamlacam artık
papatya 66 hanım eşim kremi kullandıktan sonra ertesi güm kremi sürdüğü yerler ,sanki çamaşır suyu dökülmüş bir elbise gibi ten rengine nazaran daha beyaz oluyor. Sizde de durum böyle mi? Bir de bir kere 1 gün ara ile sürüp dener misiniz? Çünkü eşim 1 gün ara ile kullanınca sanki daha etkili oluyor gibi..

Teşekkürler sağolun bilgilendirdiği biz için bende şu an bu degisim yok herkeste aynı tepkiyi vermiyor demek ki yinede krem bitene kadar kullanacağım ben İrfan beye sordum bir kaç kere yıkamadan yattım yan etkisi olmadı dedim cildim kuru dedim o da yinede sabaha kadar kalmasın dedi 1 saat bekletin yıkayın dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…