Lekeler, Çiller Eşimin Güneş Lekesi Serüveni.Mutlu Son...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
1 gun gun araylada denecem bakalim

Mlkbyrm hanım ben sizin hakkınızda olumsuz yorum yazmadım okursaniz yazdıklarımı benim yorumum altına sitem de bulunmussunuz ama ben sizin attığınız resimlere istinaden aldım ama biliyorum ki herkesin cildi farklı tepkiler veriyor bende bir umut aldım kullaniyorum inşallah geçer ama şu vitamin takviyeleri de mantıklı belki vücudumuzda bir eksik var bilmiyoruz ondanda geçmiyor olabilir yillardiy uğraşıyorum bakalim

Hanımefendi sizi kırdıysam özür dilerim. Ancak her denediğimiz ürün hayal kırıklığı ile sonuçlanınca böyle tepki verdim. Ben yüzümün komplesine sürüyorum... cilt tonu farklılıkları olmasın diye. Belki ondan dolayı farkedemedim lekelerin iyileşmesini. İyi akşamlar...

evet haklısınız papatya 66 hanım ben diğer olumsuz yorum yazan arkadaşa cevap manasında yazmıştım. Kusura bakmayın..

elbeda24 hanım tüm yüze uygulamayın ,sadece lekelerin üzerine kullanın demişti irfan bey eşime. Bence sizde öyle yapın.

''ayrıca bir yakınım sadece woto gıda takviyeleri linkindeki vitaminleri kullanarak,allerjisi olduğu besinleri ,gluteni,şekeri kullanarak ''yazmışım terk ederek yazacaktım kusura bakmayın..

papatya666 hanım krem bitene kadar değil galiba,maksimum 3 ay kullanılabilir demişti irfan bey,bilginiz olsun.Kaş yapalım derken göz çıkarmayalım,mazallah...

Teşekkürler mlkbyrm sağolun ben şu attığınız vitamin takviyeleri ni araştıracagim çünkü daha önce tahlil yaptırdığımda bende de b 12 be kansizlik d vitamini eksikliği çıkmıştı uzun zamandir baktirmiyorum baktirmam gerekiyor attığınız linklerde okudum çok mantıklı ama sabır ve devamlılık istiyor bu konuda gercegerç çok araştırma yapmışsınız emeğinize sağlık inşallah herkes faydasını görür

Merhaba Melek hanım rabbim sizdende eşinizdende razı olsun ben 10 yılı aşkındır yüzümdeki lekelerle uğraşan hem maddi hem manevi olarak çok yıpranan biriyim yaptırmadığım işlem gitmediğim doktor kalmadı yaşadığım şehirdeki doktorlar yetmedi şehir dışlarına gittim ve her defasında hüsran piskolojim mahvoldu ama yinede Allahtan umut kesilmez deyip arayışlarıma devam ettim ve sizin paylaşımınızı gördüm hemen İrfan beyle görüştüm ve kremi kullanmaya başladım ve beşinci günü akşamı şok oldum kremi sürdükten 45 dk sonra yüzümden makyaj temizleme pediyle siliyordum ve yüzümdeki o kahve rengi lekeleri pedde görünce sevinçten oturup ağladım şükür namazı kıldım Rabbim bana sizi vesile etti Allah razı olsun bu gün 9 cu günüm ve yüzüm 70 açıldı Rabbim herkese şifa nasip ettin.

Elhamdülillah. Gözlerim doldu okurken. Şifa Allah dan. Eşim ile beraber Dualarınızı bekleriz.

İşte buna kızıyorum. Mlkbyrm biraz dürüst ol dürüst. Nezahat nickini kendin açmışsın toplam paylaşımın 3. Edep sizde olsa böyle şeyler yapmazsınız. Ya o eczaneye ortaksınız ya da sırf bir eleştiri yaptık diye bizi haksız çıkarmak için sahte nick üretiyorsunuz. Bu kadının dediklerine inanmayın. Bakın kendi yorumlarını destekleyen kişiler daha yeni üye be sadece 1-2 şey paylaşmış...

Hanımefendi eğer bahsi geçen nezahat nicki benim ise sizin ve ailenizin bütün günahı benim olsun ancak şayet değilse ki Vallahi de,billahi de,tallahi de değil benim ve ailemin bütün günahı sizin olsun ,ne diyeyim ki başka. Allah Size akıl fikir versin,nereden çıkardınız bunu. Nasıl bir halet i ruhiye ye sahipsiniz? Nezahat hanım lütfen siz cevap verin bu bayana. Rica ediyorum..

Bu forumun yöneticileri ne ricamdır,mümkünse benim IP adresimi ve bahsi geçen nezahat hanımın IP adresini veya hangi şehirden katıldığını yada konuyu ispata dair ne varsa çok rica ediyorum araştırın. Hukuk da suçu isnad eden ispatlamak zorundadır malumunuz,ancak burada bu suçu bana isnad eden,müfteri olan elbeda24 nickli kullanıcının ispatlaması gerekirken ben ispat etmek için uğraşıyorum. Bu bile vicdan ı olan biri için bir emaredir aslında.Lütfen değerli yönetici arkadaşlar yardımınızı talep ediyorum. Her türlü bilgiyi ben Size vermeye hazırım.

Merhaba nasıl bi sıkıntı içerisindesiniz bilemiyorum sizin belliki karşınıza çok yalan söyleyenler insanlar çıkmış ama isterseniz özelden fotolarımı atarım size Melek hanımında çok günahını alıyorsunuz

Melek hanım üzmeyin lütfen kendinizi ben ispat ederim kendisine

Bu forumdan çıkıyorum. Melek hanım bana foto attı. Yüzünün soyulmaya başladığı zamanları, siz ise soyulma kızarma yok diye yazmıştınız yanlış hatırlamıyorsam. Yok benim günahım sizin ailenizin boynuna felan. Gerek yok bedduaya. Hadi ben kötüyüm ailemin ne suçu var. Mantıklı bir şekilde ispat edersiniz. Demagoji yapmayalım.burada günah keçisi ilan edildim galiba. Hoşçakalın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…