Lekeler, Çiller Eşimin Güneş Lekesi Serüveni.Mutlu Son...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Merhaba henuz 8 gun kullandim bu surec icinde hicbirsey surmedim yuzume aculma hissediyorum
Gúnes kremini neden kullanmıyoruz anlamadım İrfan beyefendi sordum ama bir sşe demedi sizin bilginiz varmı bu gung kadar hep güneşten korumamiz gerekir dediler birde siz kaç dakika bekletip siliyorsunuz bana 40 dakika dedi sabaha kadar kalmasın dedi

Bende daha yeni başladım inşallah bu lekelerden kurtuluruz sizde ara ara sonuçları paylasirsaniz sevinirim

Gunes kremi ciltte bir bariyer olusturarak irfan beyin kreminin emilimini engelliyormus

gúnes kremi surmezsem gündüzleri disadı cikarkeç daha çok olur diye korkuyorum ne yapsam bilemedim
Ozelden lekelerinizin resmini atar misiniz. Ben yikarken pirinc sabunuyla yikiyorum.sonra kremi suruyorum.en gec 1 saat sonra bebe sampuani ile yikiyorum

Mlkbyrm eşinizin son durumu nedir birde bu kremi sabaha kadar kaldi eşinizec bey 45 dj dedi ama siz nasıl kullandiniz sabaha kadar yüzde kalsa daha etkili olmazmi birde eşiniz güneşten korundumu
Eşimin halen kullanmakta. Biz 3 aya tamamlayacağız muhtemelen. Lekeler her geçen gün iyileşiyor. Kremi 40-45 dakika cildimizde bekletip sonrasında yıkıyoruz. Eşim doa kozmetik ten sülfatsız yüz yıkama jeli aldı onunla yıkıyor. Sabaha kadar kalması daha efektif bir iyileşme sağlasa herhalde İrfan Bey sabaha kadar bekletin derdi diye düşünüyorum. Bazı hassas ciltli insanlarda ,ki eşimde de oldu, krem sürülen bölgelerde kızarıklık gibi allerjik reaksiyonlar görülebiliyor.Böyle durumlarda gün aşırı kullanılabilir. Yani eşim bir süre böyle kullandı bilginiz olsun. Güneş kremi mevzusunda ,bir bariyer oluşturduğu için kremin etkisini azalttığı nı söylemişti irfan bey. Ancak belirtmeliyim ki eşim ilk bir ay her gün güneş kremi kullandı.Buna rağmen iyileşme devam etti. Zira Haziran ayı olduğu için riske atmak istemedi.

Allah hepimize sifa versin indallah.cilt cok onemli bir de bayan olunca takinti haline getiriyoruz.kullanan arkadaslar inanarak kullaali psikoloji de cok onemli.artik ben lekeli bir cildi kabullenmistim ki sizin yazinizi okuyarak kremi istedim.insallah sifa olur biz de sorunlu insanlara vesile olabiliriz sizin gibi.krem soymuyor sanirim derinin altina inerek iyilesme gerceklestiriyor.benim 10.gunum umudum var duzelecegine ilk defa inandim esinizin resimlerini gorunce.ben once pirinc sabunu ile yikiyorum sonra krem surup 45 dk sonra bebe sampuani ile yikiyorum.herkese sifalar dilerim

Mlkbyrm acaba sizin lekelerin geçmesi thulum lazerin etkisi mi lazer çünkü 2 ayda anca sonuç verir diyorla r sizinki Kreme lazerden ne kadar bir süre sonra başladınız merak ettim bende aldım kremi kullanıyorum ama sizin dediğiniz gibi sonuç alirmiyim bilmiyorum zamanla belli olacak inşallah bende kullanacak bakalib olmazsa en son thulum lazer düşünüyorum

Kullaniyormusunuz sizde su an kremi ne durumdasiniz her seye bi umutla baslayip yikiliyoruz cok muzdarip durumdatim bende yardim edin lutfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…