eşimin evleneceği ikinci kadın olduğum işin daha nikah kıyılmadan yaşadıklarım 😔

Adam başkasıyla evliymiş,bu kadın da imam nikahliymis adamla ve ondan çocuk yapmaya çalışıyordu.Karisi boşanmiyor diye karısına çok kızıyordu.Ben mi yanlış hatırlıyorum🤔?
Yok işte oralar tamam da, sonra da o kadın benim dedi o kısmı unuttunuz mu?

O alık alık bilmiyorum cevapları bu yüzden.
Sen kendin çocuk sayılırsın, ne yapacaksın 3 yaşındaki çocukla evlenince?
Sevgilin seni asla düşünmüyor. Çocuğunu da düşünmüyor. Biraz akli başında olsa çocuklu bir adam olarak senin yaşında biriyle koşa koşa evlenmeye kalkmaz. Sana da çocuğuna da yazık olacak. Eski esine de neler yaptı kim bilir?
Allah akıl fikir versin. Boşa esip gürleme sevgilin gösterir sana nikahtan sonra dünya kaç bucak. Bosuna bu yaşta birini seçmedi.
Bence elinde patlayacak herifin. Bu bıcırık içlerinden geçecek. 🤣

rahatsız oluyosanız okumaya devam etmeyebilirisiz okuduğunuzu anlamıyosanızda siz bilirsiniz
Sen ne yaptığının bile farkında değilsin yavrum. Evlenince neler yasayacagindan habersizsin. 19 yasinda yeni gelin hayalleri kuruyorsun, 3 yasinda çocuğu sizinle yaşayacak olan bir adamla. Yazık bu kadar aptal olmayın.

nickin bile çizgi film karakteri kızım sen aklını peynir ekmekle yedin sanırım 30 yaşındaki adam 19 yaşındaki birini elbet ister her şeyide hızlı hızlı yapıyor demekki uyanma diye akıllı ol dünyada tek erkek değil yol yakınken geri dön evlendikten sonra o çocuk hep evinizde olacak kayınvalide çocuğu sana kışkırtacak siz yalnız kalamayacaksınız en güzel yılların heba olacak sende melda gibi sinir hastası olacaksın aahh ahhh bratz girl yapma etme bacım gel laf dinle

Hadi ya,orayi kaçırmışım ben😁.
Yaa hakikaten neler okumuşuz biz yahu?
Bu üyenin de düğün salonu bile tutulmuş.
Bir ayda neler olmuş. Benim artık aklım ermiyor hemşire. Bizler 40+ insanlar olarak, Z kuşağı bizi aşıyor. Alalım örgümüzü, takalım yakın gözlüğümüzü :))))

X