eşimin evleneceği ikinci kadın olduğum işin daha nikah kıyılmadan yaşadıklarım 😔

Sen harbiden aklını peynir ekmekle yemişsin. Kendinden 10 yaş büyük,çocuklu adamla ne diye evlenirsin hemde bu yaşta? İleride o kadar pişman olacaksın ki.

Ve şu anda adım kadar emin oldum ki siz adamla boşanmadan önce sevgiliydiniz. Hadi diyelim senden yana bir şey yoktu(hoş buna da pek inanmıyorum ama) adam kesinlikle karısından senin için ayrıldı ve sende böyle bir adamla arkadandan atlı kovalar gibi evleniyorsun. Aferin sana kızım aferin.
benim ona nasıl bi cevap vericeğimi bilmeden boşanma riskini sırf benim için göze almaz diye düşünüyorum öncesindede ilişkim asla ve asla yoktu bunu inatla söyliycem

Hayatınızı kaydırmak üzeresiniz. Tehlikenin farkındasınız aslında, neyi bekliyorsunuz vazgeçmek için.

Bencede. Adam da zaten yangından mal kaçırır gibi hareket ediyor ki elinden kaçmasın. Ohh hem 19 yaşında gencecik karısı olacak hem anasına hizmetçi hem de çocuğuna bakıcı. Adama helal olsun be.
o dediklerinden olmayacağımı o kadar iyi biliyoki

Ya 19 yaşında olduğunu görünce istemsiz şekilde üzüldüm.
Bir buçuk yıldır berabersiniz.
Yani adam 28 yaşında daha yeni celbini eline almışken 17 yaşında kızı yemeğe çağırıyor vs ask itirafında bulunuyor. Evliliğe ikna ediyor.
Bir de diyorsun ki, 'onceden de tanirdim ama sevgili degildik'
Senin 17'nin öncesi ne zaman ki ? Sapik mi bi adam lise ogrencisine bu gözle bakmış ya.
Korkunç korkunç korkunc gerçekten de.
Güzelim, sen deli misin?
Melda'dan ders al bak kadın gençliğini vermiş adama, ne halde. İyi bir adam olsa karısına iyi olurdu. Bu yaşında 3 yaşında çocuk annesi mi olacaksın?
Senin adam velev ki kaynanaya 'bizi rahat birakin,kıza karismayin' dedi (ki karısını yıllarca haftada bir gündelige gider gibi anasının evine temizliğe yollamış bir bilaloglan, diyemez. 🍑'ü yemez ama velev ki dedi . Kadın 'al o zaman çocuğuna sen bak' demez mi? Kadın salak mı üç yaşında - enerjisi bitmeyen,ilgi isteyen çocuğa tam zamanlı baksın yeni gelin dururken. Siz diklenince ya atarsa size çocuğu? Sen zaten kendin çocuksun.
Seni o evde çiğ çiğ yerler, psikolojin bozulur. Sonra o sübyancı seni genç kızla aldatır, ona da "zaten benim karı deli" der.
Hadi sen safsin,cahilsin. Annen baban nerede yaa. İnşallah adamı terkeder,kendine daha güzel hayat kurarsın. Gençliğine yazik
Saf görmemişsiniz siz. Buna da saf deme ya. Çarpılırsın.

Küçümsemek istemiyorum.
Bu yaşta hiç mi üniversite hayali kurmuyorsun ?
18-19 yaşında evlenen herkes ilerki yaşında mutlaka pişman oluyor. Evliliği iyiyse bile okumadığı için pişman oluyor. Vallahi üzüldüm ya. Nedir bu koca merakı?

Çocukmuşsun daha.
Müstakbel eşin 18 inde evlenmiş, eski eşi yaşlanınca(!) boşanmış.
19 unda seninle evlenir, 6-7 seneye seni boşayıp başka 18 arar.
Lolita seviyorsa demek..
bu yaşta evliliğe acelen ne? Yok mu okulun falan, önce okulunu bitirsen?
adam tabiki sana he de geç der. Sana da he diyip geçiyor çünkü.

Ben kimsenin kapatması olmam diyorsun boşandıklarından 1 ay sonra ilişkimiz başladı diyorsun buna kimse inanmayacak eski karısıyla aralarını senin bozduğunu düşünecekler o çocuk bile sana kin güdecek kayınvalide desen seni hiç mi hiç istemiyor zaten sen kendini niye zorla kabul ettirmeye çalışıyorsun ki gençliğin gidecek gençliğinnnn sen şuan okul okuman gerekiyor boşanmış adama karılık yapıp onun çocuğuna cici analık yapmayı çok mu istiyorsun bu söylediklerimiz kulağına küpe olsun en ufak tartışmanızda pişman olacaksın göremiyorsun bazı şeyleri yaşın küçük daha

metres olan düşinsün
Ben bu herifle evliyken de beraber olduğunu, onun çoluğunun çocuğunun rızkını sana yedirdiğini beraberlik yaşadığınızı ve boşanma sebepleri olduğunu düşünüyorum. Kim ne sorsa bilmem bilmem diye geçiştiriyorsun da bal gibi biliyorsun, yuvayı ben yıktım yazacak hâlin de yok; buradakiler seni suya götürür susuz getirir, konuna kaç kişi inandı sence? 19 yaşında üniversite mevzunu değilsin, para kazanacak diploman mesleğin yok, güvencen yok; aklını peynir ekmekle mi yedin kendinden 11 yaş büyük çocuklu herifle evleniyorsun? Daha çocuksun, evlenince dünya kaç bucak görürsün; 10 sene sonra Melda keyfinde aleminde, sense psikolojin bozulmuş(!) vaziyette saçlarını yoluyor olacaksın. 10 sene sonra ömrümüz varsa KK’da buluşalım.

benim ona nasıl bi cevap vericeğimi bilmeden boşanma riskini sırf benim için göze almaz diye düşünüyorum öncesindede ilişkim asla ve asla yoktu bunu inatla söyliycem
Hee yavrum sen öyle san. 1 ay içinde adam bağlamış seni,sen risk diyorsun. Dünden hazırmışsın ki zaten ne riski? 😂 Adam seni görür görmez çoktan hedef tahtasına koymuş zaten. Ve seni bağlayacağından da gayet eminmiş. Bellki zor da olmamış. Valla sen istediğine inan ama ben bu kadar şeyin tesadüf olduğuna hayatta inanmam. Senle tanışalı bir kaç ay olmuşken boşanıyor,1 ay içinde de seninle sevgili oluyor ve ilk adımda ondan geliyor. He tesadüf aynen ya. Sana şimdi her şey toz pembe nasılsa.

Ben bu herifle evliyken de beraber olduğunu, onun çoluğunun çocuğunun rızkını sana yedirdiğini beraberlik yaşadığınızı ve boşanma sebepleri olduğunu düşünüyorum. Kim ne sorsa bilmem bilmem diye geçiştiriyorsun da bal gibi biliyorsun, yuvayı ben yıktım yazacak hâlin de yok; buradakiler seni suya götürür susuz getirir, konuna kaç kişi inandı sence? 19 yaşında üniversite mevzunu değilsin, para kazanacak diploman mesleğin yok, güvencen yok; aklını peynir ekmekle mi yedin kendinden 11 yaş büyük çocuklu herifle evleniyorsun? Daha çocuksun, evlenince dünya kaç bucak görürsün; 10 sene sonra Melda keyfinde aleminde, sense psikolojin bozulmuş(!) vaziyette saçlarını yoluyor olacaksın. 10 sene sonra ömrümüz varsa KK’da buluşalım.
Yaşını duyunca üzülenler var ya çok komik 🤣

X