eşimin evleneceği ikinci kadın olduğum işin daha nikah kıyılmadan yaşadıklarım 😔

Hadi diyelim gerçekten senin bir duygun yoktu 1 ay öncesine kadar. Ama belliki adamın varmış. Senle tanıştıktan bir kaç ay sonra karısını boşuyor, 1 ay sonrada senle sevgili oluyor. Böyle bir adama güvenebilecek misin gerçekten? Adamın gözü çocuğunu bile görmemiş. Yarın bir gün aynısını bana da yapar diye korkmuyor musun hiç? Nasıl bir evlilik aşkı bu böyle?

Kaynana eline çocuğu verince görür Koca kaçıyor gibi merhaba demeden nikah hazırlığına başlamış. Paldır küldür, Yıldırım gibi düşmüş orta yere, şenliğe bak ahajsjdj

Baba da essahdan cocaga bakacakmis gibi velayet almasina ne demeliyiz? Ilk firsattda cocugu kendi annesine sutlamis. 1.5 ay sonrada baska bi kadin bulmus. Oh ne ala ne memleket. Cocaga yazik.
Kadın değil daha çıtır bir hizmetçi adam ekmeğinde yanii

Daha çocuksun sen yaa kızım akıllı ol pişman olacaksın bak yol yakınken dön dünyada erkek mi yok çocuklu yeni boşanmış adamdan hoşlanıyorsun birde evlenmemişsiniz eşim diyorsun neyin aceleciliği bu her şeyi aceleye getirmişsiniz hiç hiç normal değil tüm durum

Türk senaristlerini geçtin

En son su kibrisda tup bebek yaptirmaya calisan kadin konusu vardi bunun kadar hareketliydi
Oda esim esim diyodu falan hatirlayan vardir mutlaka
adıyla hitab ediyorum normalde buradada söylemek istemiyorum sevgilim diyip sevgilimin annesi diye uzatacağıma kayınvalidem demeyi tercih ettim zaten evlilik yoluna girdik salon tutuldu her şey hazır sayılır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…