eşimin evleneceği ikinci kadın olduğum işin daha nikah kıyılmadan yaşadıklarım 😔

Yuva yıkanın yuvasi olmazmış.insallah burdan onu da paylaşırsınız.
Erkek kıtlığı var.Evli çocuklu adamları boşatıp burda utanmadan kayinvalde konusu açıyorlar.
Adam zaten iyi mal olsa ilk eşi o kadar yıllik evlilikten sonra hemde evladını bırakıp bosanmazdi.Zavalli kadının ahı çıksın sizden ve o kıymetli eşinizden insallah

İlla evlencem dıosan evlenmeden gördün yuzlerını . Ama bız kadınlar kaldırabılırız dıoruz sevınce susuyoruz sonra hepımız sınır hastası oluyoruz.

Hey maşallah ama nasılda bir hızlı gelişmek bu böyle ışık hızı mübarek. 1 ay içinde birine aşık olacak raddeye gelebiliyor musunuz hemen? Üstelik boşanalı daha bir kaç ay olan birine karşı?

Agam bizimle dalga geciyir.
Sen buralarda yenisin bebegim
Senin gibilerini cok gorduk biz

çocuğu benim evime göndermeyecek kadar kötü olduğumu neden düşündüğünüzü anlayamadım bal bala kalmak istemem anormal bir şey mi

Daha çok çekeceksin sen, Melda kurtulmuş...

Adam nıye boşandı? Siz adam boşanmadan mı sevgılı oldunuz?

Sen akıllı bir kadınsın, onların her dediğine inanma.
Çocukla ilgili bir şey sormayinca sorumluluk almayacağını sanıyor. Akli bir karış havada. Ya da çocuğu ne yapıp edip evime almam hesapları yapacak kadar kötü, bu da olabilir. Ama normal bir insan bosvermişligi değil kesinlikle.

Aklıma Güldür güldür naime yenge karakteri geldi o da kız sana helal olsun diye başlayıp herkese bir güzel giydiriyordu

çocuğu benim evime göndermeyecek kadar kötü olduğumu neden düşündüğünüzü anlayamadım bal bala kalmak istemem anormal bir şey mi

Anormal tabiki. 3 yaşındaki bebeği olan adamdan bahsediyoruz, sen sanıyor musun o bebeğe babaanne bakacak sen bu laflarınla kadını çıldırtırken? Sana artık geceler uykular haram oldu haberin olsun. Her gece ağlayıp, uykunuzdan uyandıracak sizi. Kıyafetlerini çekiştirecek, üstüne kusacak. Salyasını, bezini her şeyine bakacaksın artık. İnsan kendi evladıyla bile yeri geliyor sınanıyor, artık sen naparsın bilemiyorum.

Sen gelinlik bakarken biraz bebek maması markaları, bezlerinin markalarını araştır. Lazım olacak.

Vallaha bence boşanma larda sadece yüzde 15 kadın suçludur. Yüzde 5 ise ben artık cekemıorum diyor sevmıorum velkı asık olmak ıstıyorun dıor yada başkasına aşık oldum dıor. Geri kalan yüzde 80 hep bence erkek suçlu. Meldaya sorsak bine der acaba senın hakkında

neden çocuklu insanlar bakıcılık yaptırmak için mi evleniyor
Evet sen ne sandın? babaanne ne zamana kadar bakabilecek bı gün tık diye giderse çocuğu nereye gondereceksin. Adam şimdi dereyi geçene kadar he he diyor evlenince çok beklersin babanneye bırakmayı. Çocuğun günahına girme çocuk istemiyorsan çocuksuz adamla evlen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…