eşimin evleneceği ikinci kadın olduğum işin daha nikah kıyılmadan yaşadıklarım 😔

Babaya bak sen. Bir de velayeti almış bakacak gibi.
Bir de siz çocuk yaparsınız adama.
Sonra başkası gelir adam ona gider.
Böyle böyle bakamayacağı çocukları olur.
Yapar tabi ki, kayınvalideyi beğenmezler ama bir tarafı zora gelince pardon çocuk bakımına konusu gelince hemen paşa paşa kocasını da evden kovalıyor

kadının psikolojisi bozukmuş geçinememişler ayrılmışlar o kadar biliyorum çok didiklemedim

Eşiniz yok sizin. Sevgiliniz o daha. Evlenmediniz. Belki siz evlenmeden eski eşiyle de barışabilir, o zaman hiç eşiniz olamaz.
Ya su bdvde kac kere diyoruz
Nikah = es
Ama anlamiyolar
Simdi bu kadin nisanlimi, sevgilimi, metresmi biz ne diyelim kendisi bile karistiriyo durumu
Bizde kendisine yakisanimi desek

Düşündüklerimi yazarsam banlanırım muhtemel. En hafif şekilde yazayım, yuva yıkanın yuvası olacağını düşünmüyorum.
yuva yıkmadım ben yalnız ben o evliyken ona yan gözle bile bakmamıştım boşandıktan sonra hoşlandım

Hahaa allah sizi meldanin intikamini alin diye o aileye gondermiş bence. Kadin nasıl bir beddua ettiyse bunlara musibet olarak sizi vermis. Aynen devam burunlarindam getirin:)sadece cocuga üzüldüm

3 yaşında çocuğun neden velayeti babada ve annesi nasıl ne sebeple bırakmış gitmiş peki? Siz bu adamla değil sadece o 3 yaşındaki yavru ile de ev kuruyorsunuz, diyemezsiniz babaannesi baksın başbaşa kalicam vs .Bunları hep baştan düşünün.Dayanamayacaksanız da evlenmeyin ,kayinvalidenin tepkileri haklı.

Benimkisi sadece bir tahmin... Bence siz eşim dediğiniz kişinin boşanmasına sebep oldunuz ve size karşı herkes kinli... Neden bilmiyorum ama böyle düşünüyorum ben.
öyle bir şeye sebep oldugumu hiç sanmıyorum olduysamda isteyerek yapmadım haberim dahi yok öncesinde ilişkim olsa burada söylerim zatwn kimden çekinicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…