eşimin evleneceği ikinci kadın olduğum işin daha nikah kıyılmadan yaşadıklarım 😔

Adamla evlendiniz mi evlenmediniz mi ; eşiniz mi sevgiliniz mi ?

eşimin tarafı babasından annesine herkes beni istemediklerini bana hiç utanmadan şimdiden çaktırmaya başladıla

Adam evliyken tanışmışsınız. Adamın ailesinin, çok kısa bir sürede bu kadar hızlı ilerleyen bir ilişkiye inanmamaları ve oğullarının evliliklerinin bitme sebebi olabileceğinizi düşünmeleri çok mu anormal ?

Yazdıklarınıza bakarak: adamın eski eşinde zerre kadar akıl varsa; çocuğunu sizin olduğunuz eve değil göndermek, çocuğunu sizden gözü gibi sakınıp, korur umarım.

Kadının adını da ifşa etmiş.
Melda'ya cevap hakkı doğmuş.
Bu adamla, adam daha Melda ile evliyken tanışmışlar madem. Adamın evliliğini biliyor, Melda'yı da biliyor. Neden boşandıklarını da biliyor muhtemelen. Sadece o detayı özellikle de yazmamış. Tuhaf.
Yazık minicik çocuğa. Daha o yaşta başlamış çilesi.

Dobralığına hayran kaldım. Ohh ne güzel çat çat söylüyorsun herşeyi. Yanlız bu kadar hızlı evlenme teklifi bana şüpheli geldi. Evliliğin bitiş sebebi eşinin ihaneti olabilir mi? Birşeyler eksik anlatılıyo gibi gibi. Daha evlenmeden eşim demeler falan. Mevzu karışık

Evlenme desek bizi dinleyecekmisin?

Simdiden bi suru sacma sapan dedigin, ama aslinda Allah sana isaret vermisde sen oyle yorumluyosun, bisuru sorun yasamisin.
Bu daha fragman

Bu arada sizin yas kac?

Boşandıktan 1 ay sonra başlayan ilişkiden dolayı saygı görmüyorsunuz muhtemelen.
Adam boşanır boşanmaz, 1.5 yaşında çocukla koşa koşa başkasına gitmesin bir zahmet.
Biraz düzenini oturtsun, önünü görsün, ölmez kadınsızlıktan.
Çocuk dediğimiz kadın/erkek fark etmeksizin birinci önceliğimiz.
Müstakbel eşinize saygı duymazdım ben olsam.
Dolayısıyla onun seçimini de saygı duymak zor.

Diğer garibanın niye boşandığı ortaya çıktı.
Fettan bir kaynana ve örgütü ha birde olmazsa olmazımız ana kuzusu herif.

Bir kadın olarak şunu anlamalısın;

Bir kadın asla bir anda onca senelik evliliğini bitirmez hele ki çocuk varsa burda çocuğu bahane edenlerden biliyoruz.
Şiddeti kumarı içkisi yok deme, demek ki pskolojik şiddeti hat safhada bir cendereye girmek üzeresin.
Değer mi gerçekten??

Konu da siz haksız tarafsınız. Kayınvalide başından kendini belli etmiş helal olsun bile bile lades yapan sizsiniz.

Çocuk kısmına takıldım, mahkeme kararıyla çocuk kimde kalacak? Babasında dimi kabul de etsen rahatsız da olsan kendini yırtsanda o çocuk sizinle yaşayacak. O, onun babası sizin kesinlikle katiyen söz hakkınız yok. Kayınvalide bakmak zorunda değil. Burada böyle bir konu vardı, gelir 1 yıl sonra hamileyim eşim ilk çocuğuna miras verir mi daha fazla mı sever gibi konular açarsınız.

Bana da öyle geldi ama eski eş kayınvalidenin dediği gibiyse,kadın o kadar ezilip bir de üstüne aldatılmış, bu aileye konu sahibi gibi bir gelin lazım. Olan sadece çocuğa olur. Allah onu konu sahibinin gazabından korusun.
Kayinvalidenin tavri bosuna degil bence. Bende soframa herhangi bir ikinci kadin otursa poncik poncik konusmam. Eski gelinimi överim

ne gibi huzur kaçıracak olaylar olabilir anlatabilirmisiniz biraz

oğlu ne alaka kendisi diyo takma onu he de geç diyo kendisi olur çarşaf ben onu yırtarım merak etme

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…