eşimin evleneceği ikinci kadın olduğum işin daha nikah kıyılmadan yaşadıklarım 😔

Aferin kız valla bıkmıştım burda sessiz saygımdan sustum diyen gelinlerden ohh içimin yağları nasıl eridi anlatamam çok iyi cevap vermişsin. Konuya gelecek olursak üzülmemek adına kendi dengin birini bulman taraftarıyım davul bile dengi dengine mutsuz huzursuz olacaksın gibi

Ay ben tamamını okumamışım sözlerimi geri alıyorum

Kesin öyle olmuştur keeeesin

Koca yok demii illa entrika hüzün mutsuzluk olacak bu kadinlardaaa .2 seneye bosanirsin o kaynana seni mum edecek

Neden boşanmışlar bütün yazılanları okumadım yazıldıysa kusura bakmayın. 1.5 yaşında çocukla bir kadın bırakıyorsa ciddi bir sorun vardır aralarında tam olarak biliyor musunuz nedenini. Yoksa adam sizin için mi boşadı kadını?

sürekli eşim eşim yazmışsınız, evlenmeden bu kadr sahiplenmenizde iyi cesaret tepkileriniz de haklısınız ,

17 yasinda basladi bu adamla birlikte olmaya..
Zamanla isin gercegini anladiginda "sanssiz kaderim" diye hayiflanir. Böyleleri sorunun kendilerinde oldugunu hic anlamazlar. Hep Kaderleri kötüdür

Bu aileye girmek istediğine emin misin ?

Kayınvalide çok haklı buradan bakılınca. Demek ki ilk gelinini seviyordu yuvasını yıkan oğlunun böyle bir kadınla muhatap olduğu için kendini şanssız hissetmiş. Nasıl bir yokluksa evliyken beraber olmuş hadi olmamış boşanır bosanmaz bir adamla beraber olunur ona eşim denir mi diye düşünmüş kadincagiz. Çok zenginler herhalde. Zengin olmanin dezavantajları bunlar

Ben de yuva yıkanın yuvası olmaz diyenlerdenim,ama arkadaşlar maalesef yuva yıkanların da yuvası oluyor çok örneklerini görüyoruz ,diğer taraf enkazın altından çıkmaya çalışırken diğer taraf gayet hayatlarına devam ediyor evlilik /çocuk yapma / vs
Yani bu yuva yıkanın yuvası olmaz sözü kendimizi avuttuğumuz şey olabilir

Arkadaşlık ötesinde bir şey düşünmediğiniz adamla nasıl birkaç ay içinde evlenme noktasına geldiniz ben anlamadım. Bizi mi yiyorsunuz ? Ben ilk görüşte arkadaşlıktan başka her şeyi düşündüğüm adamla bile 3 yıl sonra evlendim yahu. Eşim eşim dediğiniz adam eşiniz de değil galiba, daha evleneceğiz diyorsunuz, tek nikah mı yaptınız onu da anlamadım niye eşiniz oldu bu adam ? "O çocuk" diye bahsettiğiniz 3 yaşında bir sabi ve eşinizin çocuğu, elbette ebeveynlerinden birisiyle olacak. Babannede ne işi var küçücük çocuğun ? Garip ailenin garip gelini işte, tam bulmuşsunuz birbirinizi, olan çocuğa olmuş yazık. Ki eğer düşündüğümüz gibi bir yuva yıkma durumu varsa -bence var-, kaynana da haklı yani kimse sofrasında ikinci kadın istemez. Mutsuzluk garantili evliliğiniz hayırlı olsun.

Rabbim o yavruya da Melda'ya da hayırlı kapılar açsın , ferahlık versin. Mutlu , huzurlu tüm bu kaostan ve kötülüklerden uzak günler nasip etsin. Umarım kadını tedaviye ikna eden birileri olur da şu toksit muhabbetten kalan yaraları geçer. Kayınvalideye de yeni geliniyle mutluluklar diliyorum

En sevdiğim boşanan erkek bahanesi. Eski karımın psikolojisi bozuktu deyip de haklı olan bir tane adam bilmiyorum
Valla var hem de kız tarafıyım , çok yakın arkadaşımdı cidden psikolojisi bozuldu yemez içmez uyur yatmaz kalkmaz vs vs 2 sene çekti eşi , ikisi de yakın arkadaşımdı en son boşandılar kız arkadaşım hala der benim psikolojim bozuktu çok çektirdim o yüzden ayrıldık diye ha erkek olan arkadaşım da evet psikolojisi bozuktu boşadım der olabiliyor örnekler aslında ya ben her şeye mümkün gözüyle bakıyorum

O adamın ve kayınvalidenizin sizden çekeceği var. Adam bin pişman olacak muhtemelen boşandığına, sizinle evlendiğine. Çarşaf gibi yırtarım ne
Ama müstahak valla böyle adamlara. Eden bulurmuş gerçekten. Olan çocuğa olmasa bari, umarım annesi alır babasının elinden.
Evlen bence valla hiç durma o adama ve kayınvalideye de çektir. Biri eşini aldatmış diğeri kadını hizmetçi gibi kullanmış. Senin gibi bir gelin gelir onların hakkından.
Dipnot: Eğer çocuklu bir adam ile evleneceksen o çocukla birlikte yaşamak zorundasın! Velayet baba da. Bunuda göze alacaktınız! Lütfen o masum çocuğa iyi davranın, hiçbir günahı yok onun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…