eşimin evleneceği ikinci kadın olduğum işin daha nikah kıyılmadan yaşadıklarım 😔

Eski eş neden minnacık çocuğu bırakıp gitmiş ya. ben oraya takıldım. Velev ki baba anneyi aldattı. konu sahibi yuva yıktı vs. ama insan nasıl 1.5 yaşındaki süt kuzusunu bırakıp gider. hangi gerekçeyle ya. benim kızım 2 yaşını bitrene kadar meme emdi. ay sabah sabah içim kıyıldı. çocuğa çok üzüldüm

çocuğun velayetinin babada olmasına takıldım ben, hiç karşılaşılan durum değil. Adam napmış olabilir ki kadın cocugun velayetini babaya verip gider.

Yüksek ihtimalle kadının ailesi çocuğunla bu eve dönemezsin demiştir..
boşanmaya kalkan kadınların büyük çoğunluğunda olduğu gibi.
kadın da yazık nasıl köşeye sıkıştıysa bırakmak zorunda kalmıştır.

Bir diğeri, kocası 17 yaşında kızın peşine düşünce boşandığında rahat edemesin diye çocuğu almamıştır :) buna ihtimal vermiyorum pek ama böyleyse de çocuk açısından kötü, adamı cezalandırma açısından başarılı.

Forumda bir genelleme yapılınca ille birilerinin gelip kendi çevresinden bir örnekle yalanlamaya çalışmasına hastayım ya yani dünyada milyar çift var hepsinin bir tane genellemeye uymasını kimse beklemiyodur herhalde. Bunun için kendi çevrenizi örnek vermenize gerek yok. Sizin çevrenizde böyle olması genellemeyi yanlış kılmıyor.

Zaten eski eşin mağdur olduğunu anlamak için bu genellemeye de ihtiyaç yok. Kayınvalide kadına yapılan eziyetleri kendi ağzıyla anlatmış.

Yahu ne alaka hiç sekmez dediğin konuya örnek veriyorum haliyle var diye gayette geyiğine yazdım örneği olabiliyor diye ne yazıp yazmayacağıma karar verecek değilsiniz

Şu kk’daki konuları oğlumdan önce ve sonra diye okumaya başladığımı anladım. her zaman anaç Bir yapım vardı ama kendi çocuğum doğduktan Sonra bambaşka olduğunu fark ettim.

senin metres olman, yuva yıkman, sevgilinin nasıl bir şerefsiz olduğu filan zerre umrumda değil. Sadece üzüldüğüm tek şey annesiz kalmış, babaannesinin nasıl bakacağı meçhul ve velayeti uçkurunun peşinde koşan bir babada olan o masum yavru. Ben bakmam, ben istemem diyorsun ya inşallah o yavrunun eline muhtaç kalırsın bir gün.

allah sen ve senin gibileri kahretsin inşallah.

Evlenmeden birlikte olduğunuz kişiye eşim demeniz çok tuhaf.
İlk eş böyle toksik bir aileden çocuğunu dahi bırakmış, kaçmış. Siz hevesle evlilik hayalleri kurmayın.
Ömrünüzü yiyecekler.

Böyle konularda çocuğunu bırakan annelere tek kelime edilmemesi beni hep şoka sokuyor..
bilmiyorum hassas düşünüyorum sanırım bir gün hepimiz çocuğumuzu bırakabiliriz demek ki çünkü kimse tek kelime etmiyor sanırım bu olasılık herkeste var

Kadının hangi şekilde çocuğundan uzak kaldığını bilmiyoruz.
Ancak olur da buraya gelip anlatırsa bilebiliriz ki aksi boş laftan başka birşey olmaz.

Evlenmek ve onları çekmek zorunda değilsin, başka bekar erkek bulamadın mı gittin evli çocuklu bir adam buldun?

Kadının hangi şekilde çocuğundan uzak kaldığını bilmiyoruz.
Ancak olur da buraya gelip anlatırsa bilebiliriz ki aksi boş laftan başka birşey olmaz.
Sebep ne olursa olsun yani baksanıza mesela eşinin sevgilisi bile çocuğu istemiyor yani bir anne canını verir çocuğuna da böyle başkasına bırakmamalı.
Çok fazla şaşırıyorum buradaki konulara gün geçtikçe..
Çocuğa çok üzüldüm anne kuzusu daha.. o çocuk babamın sevgilisi beni istemedi demez annecim beni bıraktı istemedi annem beni der anne yarası daha fazla olur

İyiki varsınki bu yorumu yaptın çok güldüm affett

Çocuğa sağlıklı bir ebeveyn olarak anlatırlarsa durumu demez annem bıraktı diye ki böyle bir ortamda sağlıklı bir yetiştirme olmayacağı kesin.

Çocuğa sağlıklı bir ebeveyn olarak anlatırlarsa durumu demez annem bıraktı diye ki böyle bir ortamda sağlıklı bir yetiştirme olmayacağı kesin.
Çocuğu babasına ve babasının sevgilisine bırakıp üvey anne terörü yaşatmayı da savunmayın bi zahmet ya

Çocuğu babasına ve babasının sevgilisine bırakıp üvey anne terörü yaşatmayı da savunmayın bi zahmet ya
Kim üvey anne terörünü savunmuş? konuyu açan kişi öz anne değil anneye niye saydıralım burda bile değil. Konuyu müstakbel cici anne açmış ona saydırıyoruz. Hem de ayrıntılarını bilmediğimiz bir konuda öz anneye laf dememiz de mantıksız.

Siz kendiniz de çocuklu adamla berabersiniz diye sanırım diğer herkesten farklı yerlerden baktınız. Önce benim mesajımı alıntılayıp boşanan adam duyarı kastınız sonra da öz anneye sallamadık diye bize salladınız

Bekar birinin cocuklu biriyle mutlu olma ihtimalini cok cok az buluyorum. O cocuk elbet sorun olacak bu aile elbet sorun olacak eşinde eğer suyuna git he de geç diyorsa hep ole diyevek ve hep susmak zorunda kalacaksin. İnsanlar hep der cocuk okduktan sonra daha ck kavga edioruz esimle diye birde dusun sdce esinin cocugu ve cicim ayinda bile var. Bana mantikli bir evlilik gelmiyor hicbirzmn bu gibi evlilikler. Umarim mutlu ve huzurlu olursunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…