eşimin evleneceği ikinci kadın olduğum işin daha nikah kıyılmadan yaşadıklarım 😔

Bak şu kurduğun cümle bile o kadar celiski dolu ki ,herif çıtır seviyor demek ki.Yarin öbür gün sen de eskiyeceksin ve senin pasazade yeni citirlara yelken açacak.O zaman da o fikirlerini önemsemediğin ailen kucak açacak sana.
Ölüsü olan üç gün ağlar, delisi olan her gün ağlar. Aileye şimdiden sabır diliyorum. Kocaya kaçmasın bu çığırsız diye razı gelmişlerdir, baksana terelelli, ben istedikten sonra ne düşündüklerinin ne önemi var diyor. Ailesine diyor.

benim ona nasıl bi cevap vericeğimi bilmeden boşanma riskini sırf benim için göze almaz diye düşünüyorum öncesindede ilişkim asla ve asla yoktu bunu inatla söyliycem

Senin yaşında bir çocuğu, (17 yaş çocuktur) kandırmak kolay. Göze alamayacağı bir şey yok, adam seni eli yüzü biraz düzgünse havada karada ikna eder zaten :) ama sen bu yaşında her şeyin en iyisini bildiğin ve ultra mükemmel muhakeme yeteneğine ve zekaya sahip olduğuna inandığın için, bunlar sana boş laf geliyor :))

o dediklerinden olmayacağımı o kadar iyi biliyoki

Çok pardon, neyine güveniyorsun?
Bilgi birikimin, eğitimin, mesleğin, kendi ayaklarının üzerinde durman? Neyine gerçekten?
Aileme hiç deme, ailen belli ki başından atmaya çalışıyor.
17 yaşındaki çocuğumun peşine düşen 30 yaşındaki çocuklu adamın aklını alırım ben.
Çocuğa bu konuda saygı duymak çocuğun iyiliğine olmuyor.

Sen kaçın kurasısın seeeeeennn!
Sen 19 yaşında olabilirsin ama feleğin çemberinden güzelce geçmişsin.
Meslegin yok,seni önplana çıkaracak bir meziyetin yok,arkadaşın vasıtasıyla haberdar olduğun,beğendiğin adamın yuvasını yıktın şimdi de kaynanaya ve çocuklara hayatı zindan edeceksin değil mi..
Uhrevi kanalların ucuz senaryolu dizileri mi çocuğum hayat?
Elini beline koyup Hanım Hanıııııımmm diyeceğin bir kaynana değil belli ki karşındaki:)
Ama evlen de gör isterim dünyanın kaç bucak olduğunu.
Tek düşüncem cocuklara yazık olacak,çapsız babaları yüzünden travmanın dibini sıyıracak yavrular

Ölüsü olan üç gün ağlar, delisi olan her gün ağlar. Aileye şimdiden sabır diliyorum. Kocaya kaçmasın bu çığırsız diye razı gelmişlerdir, baksana terelelli, ben istedikten sonra ne düşündüklerinin ne önemi var diyor. Ailesine diyor.
Yarın boşancam ama ailem sahip çıkmıyo diye zırlar.

benimde mesleğim var kalıcı makyaj / estetisyenlik + protez tırnak eğitimlerim var gayette başarılıyım bu konularda

Ee süper olmuş seni almaları. Nafaka derdi, bebeğin masrafı derken adam zaten sana para yetiştiremezdi. Ne güzel. Tam altın yumurtlayan tavuksun valla. Adam paranı yiyecek resmen.

Mesleğin olduğu halde kendini bu duruma sokmuşsun ya yazık cidden.

Benim de aklıma Dilek geldi. Onun kocasının çocuğunu da eski karısı istemiyordu, kadının ruhsal hastalığı vardı.
Katip imam nikahliyim diyen bir kız vardı,18 yaşındayım ve güzellik uzmanıyım falan diyordu.Üstüne basa basa eşim diyordu ama herif başkasıyla evliydi ve adamın tir şoförü olduğunu söylemişti.O olabilir mi sence?

X