eşimin eski eşine sinir oluyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tüm diğer Emelleri ayrı tutmakla beraber :

E-ski kocaların avcısıyım
M-etres doğdum metres oleceğim
E-ziklik ruhumda var
L-arge mideli olmanın hakkını veriyorum

Ayrica ilk defa bir konuyu okurken burnuma ter kokusu geldi, çünkü o kadar alçak bir uslup ve dusunce tarzi var ki ortada, bu yazıyı yazan temiz pak biri olamaz diye dusundum heralde
Kız beni mahvettin ter kokusu ha
Bu kadar cok yorum olan konuda kesin tartisma vardir ban vardir dedim haklıymısım

Sonra diyorlar önyargılı davranmayın. Kesin yaşanmıştır bu.
gelmiş boşandıktan 1 ay sonra eşinin sevgili bulması kötü olmuştur diye helallik alcam bu kadar nefret dolu olduğu kadından helallik mi alcak kimse buna inanmaz sayfalarca kadının dış görünüşünden tutun cinsel hayatına kadar eleştirdi

Bütün 2. eşler eşi olacak adamın eski eşinden helallik alır zaten bunu bilmiyor muydun?

Tüm söylediklerine tek bı soru sana niye bunlar dert oldu

Yahu kuzum, yavrum, dişi terminatörüm bu sinir bu öfke neden? Ay okurken hem çok güldüm hem de yanlış anlama ama biraz acıdım. Sen bu sinirini neden buralara kusuyorsun git de MELDA'ya kussana ? Kiskanmadigini umursamadigini söylüyorsun ama her şeyini takip edip kılına kadar yazmışsın ne manağğ ? Daha genceciksin neden bu kadar yılan hikayesinin içine inatla kendini atmaya çalışıyorsun yapma gözünü seveyim aç şu gözünü daha sana yapabileceğim bir yorum yok

O kadını bilmem de Allah herkesi sizin gibilerden korusun

amcamın oğlu askere gitti bende onu bekleyemeyeceğim için nişanı atma kararı versim
Sadakatta Bratzgirl gibi ol
Nişan dediğin evlilik öncesi tanışmak için yapılır. Askerlik zaten ne zaman yapılacağı belli olan bir olay değil mi? Nişan atmak tabii ki boşanmak kadar zor değil ama bir yerden sonra insanlarda güvensizlik duygusu oluşturuyor.

Melda eşi ve eşinin ailesi tarafından korunuyor, ondan birşey yapamaz. Bütün hırsını buraya kusması da o sebepten.

Yalnız Melda'dan çok kayınvalidenin tavrına davranışına illet oluyor, hırsından kuduruyor. Kadın eski gelinini tutuyor, davet ediyor, kolluyor torununa bakıyor. Hem kendisi hem de eş dost akraba çevresi aramızda yerin yok diyor konu sahibine. Bu zavallı da çarşaf gibi yırtarım onları diye horozlanıyor ama tek yapabildiği sosyal medyadan takip edip kıskançlıktan çatlamak. Bu tip adamların layığı böyle kızlar bence. Sizlerin de gözünün önüne kavga eden Cono kadınları gelmiyor mu?

Kadının yüzüne diyemiyor, şirinlik yapıyor kıhvi içilim mi ihihi diye, kusmuğunu biz çekiyoruz burda

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…