eşimin eski eşine sinir oluyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ah melda bi gelsede yüzleşsem onunla defalarca aradım her seferinde bi kahve içelim helalleşelim diye ama küfür edip yüzüme kapamaktan başka hiçbir öey yapamadı korkak sanki ben yıktım yuvalarını
Valla bize de öyle geliyor bakalım, hayırlısı.

BU kadar harika ulaşılmaz mükemmel bir kadın mı ki melda sizi bu kadar telef etti. O kadar mı eksiksiniz ondan o kadar mı eziksiniz karşısında ki kıskançlığınızın kokusu uzay boşluğuna ulaşmış. Sana ne kadının bıyığından mikisinin kılından. eğer zamanında kılını kılçığını görecek kadar yakınsanız yıktığınız yuvanın üstüne yuva kurup bok mutlu olursunuz ha yok siz bilmiyordunuz da kocanız olmayan kocanız söylediyse çok haysiyetsizmiş birbirinizi bulmuşsunuz.

neden korksunki insani bir şekilde helalleşmek istedim alt tarafı cidden buydu yani
hem ben ondan korkmalıyım bence
Sen niye helallik için kadının peşine düştün bakiyim? Kocişin de senin gibi küçümen bir çanlı bulur seni de bırakır diye mi korktun çennn? Kıyamam.

İyi fantezi bu hesap mika raun tarzı ama estetik öncesi biri tarafından dalga geçmek amaçlı yönetiliyor gibi

Melda kesin full bakımlı ve yatak odasında mükemmel bir ablaydı ama adam yetmedi ona. Erkekler böyle yetemedikleri hatunu boklar çünkü. Kesin ayagını falan öpüyordur kadına elini sürebilmek için yalvarıyordurKonu sahibi safoza da aksini anlatacak tabi bu da inanmış garibim.Yazık.

Sen niye helallik için kadının peşine düştün bakiyim? Kocişin de senin gibi küçümen bir çanlı bulur seni de bırakır diye mi korktun çennn? Kıyamam.
Onu bende sordum da , dediki meldayi boşadıktan 1 ay sonra sevgili buldu ya eşi o kadar hızlı buldu diye kötü hissetmiş heralde ne alakaysaaa

neden korksunki insani bir şekilde helalleşmek istedim alt tarafı cidden buydu yani
hem ben ondan korkmalıyım bence
Boşanmış bitmiş gitmiş bir mesele için neden helallik alasın? Demek ki sümsük adama yapıştın sonra başıma gelir diye korktun. 19 yaşında büyük bir kariyer yapmışsın. İş yok güç yok eğitim yok tek başarısı evli adamla birlikte olmakgelmiş burada eski eşe laf söylüyor kadın kurtulmuş o adamdan sen kendi derdine yan

1. Medeni kanuna binaen “Taraflar boşansa da kayın ilişkisi devam eder” yani müstakbel kayınvalideniz her ikinizin de kaynanası.
2. Belki kadın evliyken kendine fırsat bulamadı ve eşinin geliri ile sunduğu hayat imkanı daha iyiydi ve mahkeme çocuğu babaya verdi (belki de nafaka vs uğraşmak istemedi müstakbel eşiniz)
3. Cinsellik vs vs vs tamamen taraflar arasında olan bir konu evli olmadığınız sürece tek hakkınız mahkeme işleriyle uğraşmadan ilişkiyi rahatça sonlandırmanız olur.

Ya isminin anlamını atmış gittim baktım emel isminin anlamına geliyormuş.

İsmi gerçek olmayabilir melda ve emel aynı düzeyde kulağa hoş geliyor kesin kadını kıskandı ismini değiştirdi ahaha
Ay ciddi ciddi yazmış ya, sidik yarışının geldiği boyuta bakar mısınız? Helal olsun Melda'ya iyi kudurtmuş. Melda resmen aleme dert olmuş.

İnsanlar büyük badire atlatmış

Aklıma gelmedi değil. Yaz dizilerinden aklı bulanmış, gerçeklik algısını kaybetmiş geyikli pijaması ile genç odasında pinekleyen bir kezonun ıslak rüyalarını da okuyor olabiliriz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…