eşimin eski eşine sinir oluyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen kudurmuşsun artık seni ne islah eder bilmiyorum, babandan görmemişsin istiyorsun ki o kız da babasından ilgi, sevgi, şefkat görmesin. O çocuğun annesi seni ilgilendirmez ne b... yerse yer, sen çocukla babası arasına giremezsin öyle bi hakkın yok, adamın kanından sperminden düşenle sen bir misin allahın gafili? Elsin el, haddini bil o çocuğun karşısında. Kaç tane daha profil açıp aynı şeyi vızıldayacaksın acaba? HAKSIZSIN.

Allah Melda'ya sabır versin. Kocası yatak odasını gidip kız arkadaşlarına anlatacak kadar şerefsizmiş. Üstüne manyak sevgilisi arayıp oturup kahve içelim diyecek kadar yüzsüz çıkıyor. Ayy evlenin siz ya başka bir kadına ve adama yazık olmasın. Siz birbirinizi iyi bulmuşsunuz. Tam birbirinize layıksınız. Melda kurtulmuş adamdan. Ama sen o adama sıkı sıkıya tutun olur mu? Sakın bırakma ve evlen. Bi yanlışı olursa da hakkından gel o adamın. Bin pişman et.

Ama atlatmis kadin o travmalarini, cok guzel degil mi ustelik ben de anneyim, cocuk dogurmak icin 10 kilo falan almadim

suçlu sizmisiniz değilmisiniz bilemem ama eski eşe çok takmışsınız,hiç düşündünüzmü bu kadın neden bu kadar bakımsız,ben söylim mutsuz olduğu için,ilgi görmediği için,muhtemelen kocası onun dışında herkesle ilgilendiği için, ve bütün bunlara raĝmen eşini millete kotülemiş,çocuğununda velayetini almış kadıni bildiğin bitirmiş.şimdi kendiside muhtemelen farkında değil ama ileride yeni birisiyle tanışınca aradaki farkı anlayacak,kuaföre gitmiş diyosunuz elbetteki gidecek,guzelleşecek,zayıflicak,hayata yeniden başlicak ve bu şekilde uzun süre mobbinge uğramış kadınlar kolay kolay hata yapmazlar,yeni eş seçimi çok iyi olacak,onu çok seven iyi bir insan bulacak eminim,eski kayınvalidesiylede eşinizlede surekli görüşecek buna alışın çünkü ortak çocukları var ayrılsalarda maalesef hep görüşecekler.bu arada uyarmak gibi olmasın ama aldatmak bir dürtüdür karakterle ilgili bir sorun yani bu insanlarda sadakat sorunu var,şöyle düşünmeyin eşini bıraktı hayatının aşkı için fln yok öyle birşey, aldatan yada eşini ve çocuğunu yarı yolda birakan adam herkese aynısını yapar...not:nerdenmi biliyorum kendimden çünku bende uzun yıllar mobbinge uğramış,aldatılmış,yok sayılmış bir kadınım,boyle söyleyince kafanizdaki profili silin hemen,mütevazi olamicam bu konuda inanın çok ciddiyim kocamın muhtemelen gördüğü,goreceği en güzel kadınımdır ona rağmen yaptı bunu,bakımsızlıkla yada tipsizlikle alakası yok bunun....

He he kesin öyledir, çatla sen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…