Eşimin çamaşırındaki lekeler

Rüyalanmış ve çamaşırına silmiş olabilir. İhtihaplı bi akıntısı olabilir. Veya o an ihtiyac duymuştur siz uyurken boşalmış olabilir. Ama bence bunların hiç biri değil.

Toz deterjan kullanmayı acilen bırakman gerek. Meni çıkmama gibi bişeyi yok yani benim mantığım almadı açıkcası zaten siz kıyafetleri makineye atarken kontrol etmiyormusunuz ne bileyim ben lekesi var mı diye bakarım beyazlarda özellikle çamaşırsuyu basarım lekeli yerlere renklilerde de lekeli yere deterjan sürer yumuşatırım ki iz kalmasın diye.

Bir erkeğin (bir kadının da) boşalması için sapık olması gerekmiyor. Normal şartlarda normal insanlar belli zaman aralıklarıyla boşalabiliyorlar. Bu zaman aralığı bir haftadan kısa.

ciddi mi soruyorsunuz?
Evet, yani bunun bünyeye göre değiştiğini biliyorum. Bazılarında haftada bir bazısında iki güne bir. Nasıl ki her kadının akıntı yoğunluğu sıklığı farklı, erkeklerin de değişiklik gösterebilir boşalma sıklığı. Benim eşim ortalama 6-7 güne bir der mesela kendininki için. Ki her şeyi açıkça konuşabiliriz. Oyüzden genelleme doğru değil

Dürmek katlamak demek galiba. Kirli değil temiz çamaşırı katladığınızı varsayarsak üstünde leke olması mantıklı gelmiyor.

Yıkanmış çamaşırda ne işi var. Bi de meni rengi çamaşırda beyaz durmuyor yaa. Balkonda kuruttuysanız yukarıdan birşey dökmüş olmasın komşular.

Sordum zaten. Evet meniye benziyor, belki rüyamda olmuştur dedi
Bu kadar rahat işte

İltihap hiç olmuyordu şimdi mi oldu ben anlamıyorum ki kaç yıllık evliyim
İltihap sizden izin almamış kocanıza bulaşmak için, hay allah.
Sordum zaten. Evet meniye benziyor, belki rüyamda olmuştur dedi
Bu kadar rahat işte
Ne demesini bekliyordunuz? Karıcım çok özür dilerim rüyamda boşalmışım. Nasıl oldu anlamadım halbuki haftalık sevişme seansımızı beklemem gerekiyordu, çok utanıyorum. Rüyamda boşaldığım için beni affet ne olur boşanmayalım falan mı demeliydi?

İltihap hiç olmuyordu şimdi mi oldu ben anlamıyorum ki kaç yıllık evliyim
Yaa şuana kadar hiç olmadı diye bundan sonra olmayacak demek değil yaa. Insan yaşı ilerledikçe hastalıklara daha açık oluyor. Boş yere kendini yıpratıyorsun. Her adam karısını aldatmıyor. Buradaki konuları okuyup okuyup herşeyden nem kapmayın. Yazık akıl sağlığınıza.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…