Eşimin bana söylediği yalan ve mantıklı bulamadığım gerekçesi..

Mesela hiç aldatmamış olsun. Bana göre sıradan yalanlar da aldatmadır. Ayrıca siz bir erkekle arkadaş gibi dertleşseniz kabul etmediği birşeyi kendi neden yapıyor acaba?

önce şunu belirteyim de, ben aldatmamış diyemeyeceğim. tüm bu olanlar karşısındaki tavrım da aynı sizinki gibi olurdu.

eğer netten tanıştığı kadın gerçekten de başka bir şehirden olsaydı ve eşinizin de sadece konuştuğunu düşünsek bir nebze kabul edilebilirdi, ki o da asla kabul edilmez ama kötünün iyisi diyelim... ama bu kadın sizin şehrinizdeymiş, yani eşinizin ulaşabileceği bir mesafede. ayriyeten kadın başlarda ben başka şehirdeyim falan diyerek yuva yıkan kadın durumuna düşmemeye çalışmış size telefonda. o yüzden işin içinde aldatılma var gibi diyorum ben.

son yazdığınız olayı da resmen yalan söylemiş yok inşaat işleri yok bilmem ne... hiç inandırıcı değil bana göre. güveninizi kaybetmekte haklısınız.

Mesela hiç aldatmamış olsun. Bana göre sıradan yalanlar da aldatmadır. Ayrıca siz bir erkekle arkadaş gibi dertleşseniz kabul etmediği birşeyi kendi neden yapıyor acaba?

Muhakkak öyle.. bu sayede ona olan güvenimi tamamen kaybetti en büyük cezayı da kendisi çekiyor.. huzursuz olmanın devamlı sorgulanmanın, güvensiz bakışlarımın cezasını çekiyor..

eşiniz doğru birşey yapmadığının farkında ki size o kadınla ilgili yalan söylemiş. yalanlar başka yalanları doğurur. siz aynı seyi yapsanız bir erkekle sadece dertleşme amacıyla da olsa görüşseniz kabul edebilirmiydi acaba. eşinize güveninizi kaybetmekte haklısınız. aldatma sadece tensel olmuyor. her türlüsü kötü bence. allah yardımcınız olsun.

Bende çok kızardım açıkcası,
ben dururken gidip internetten
tanıştığı dul bir kadınla dertleşmesine..
Çok saçma ama yaa..
Siz dururken neden o kadınla dertleşmiş ki..?
Siz onun hayat arkadaşısınız, acıyı da
tatlıyı da birlikte paylaşmalısınız..
Değil mi ama..?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…