eşimin arkadaşımla ilişkisi var

ya bişi sormak istiyorum?
acı bi soru olucak ama:KK43:
şimdi örnekler veriliyo şöyle yap böyle yap bende verdim git ani süpriz yap işyerine diye

ama diyelim %100 emin oldun seni aldattığına
peki napıcaksın sonrasında ayrılabilecekmisin

hani çok merak ediyosan durumun kötü olsa bile para biriktirir taksiyle gidersin
ama evine çağırmak gibi bi hata yapma

evet sedefcım...
100 de 100 emin olduktan sonra .bundan sonrakı stratejin ne olcak...
bunu bır kaç sefer sormama ragmen cevap alamdım henüz...

canım o zaman emin olmadan eşine şüpheli tavırlar sergileme.eğer böyle bir durum yoksa sen bana güvenmiyormusun gibi bir soruyla karşılaşırsın ve buda olayı tamamen senin tarafına çevirir.zor olacak belki ama gizliden takip edip ( tel görüşmeleri,giriş çıkış saatleri,söylediği sözler,yalan söylediğini düşündüklerinin üstüne git eğer yalansa söylediğini unutur ve karıştırır).ancak böyle yapabilirsin...

Eğer gerçekten böyle birşey olduğuna emin olursan; bence kesinlikle boşanmamalısın... Arkadaşını rezil edip yuvandan uzaklaştırmalısın....

Bekar'a karı boşaması kolay derler... Evli olan arkadaşlar bilir, bir evlilik kolay oluşturulmaz; bayan acı çeker fedakarlık eder; tam kocanı istediğin kıvama getirmişsin; şimdi ben yiyemedim buyur sen ye diye arkadaşına mı vereceksin?

Bence kesinlikle böyle birşey çıksa da kocana sahip çık; gözünü korkutabilirsin ama bırakma; arkadaşını uzaklaştır...

Bence sakın ha cahillik edip te boşanacağım falan deme; bekara karı boşaması kolay; bir bakmışsın burada akıl verenler uçup yokolmuş hayatından...

Yuvana ve çocuğuna sahip çık; eğer öyle birşey varsa...

yalnış anlaşılma olmasın arkadaşım evli iken de aynı şeyleri hissediyordum çünkü bana evli olduğu halde başka birinden hoşlandığını söylemişti bende o günden sonra ona karşı bir soğuma oldu.sonra ben tepki gösterince şaka yaptım hiç öyle şey olurmu demişti .ama benim içimde o şeytan hep kaldı

hanimlar arkadasimizin bu yazisi gorulmedi galiba ondan oldu dul evli bayan tartismasi baksaniza x hanim evliykende soylemis arkadasimiza evliyim ama hoslandigim birisi var diye bizimki bozulunca bu soze geri cevirmis saka saka diye var bunun alti bi bakla suphelerinde haksiz deilsin canim kurcala bu olayi dogruyu bulana kadar sonrada vur son darbeyi ikisinede:mymeka:

emin olduktan sonramı eşin itiraf ettikten sonramı???

bana düşmez belki ama haddim olmayarak söylüyorum daha kesin bişey yok belki olacak ortam hazır ama daha net değil neden kalıp savaşmak yerine hemen boşanmayı düşünüyorsun???

küçük bir kızın var eşinide seviyorsun (bilmiyorum)

neden o kadına yar edeceksin senin olan senindirkötükedihüso

Eğer gerçekten böyle birşey olduğuna emin olursan; bence kesinlikle boşanmamalısın... Arkadaşını rezil edip yuvandan uzaklaştırmalısın....

Bekar'a karı boşaması kolay derler... Evli olan arkadaşlar bilir, bir evlilik kolay oluşturulmaz; bayan acı çeker fedakarlık eder; tam kocanı istediğin kıvama getirmişsin; şimdi ben yiyemedim buyur sen ye diye arkadaşına mı vereceksin?

Bence kesinlikle böyle birşey çıksa da kocana sahip çık; gözünü korkutabilirsin ama bırakma; arkadaşını uzaklaştır...

Bence sakın ha cahillik edip te boşanacağım falan deme; bekara karı boşaması kolay; bir bakmışsın burada akıl verenler uçup yokolmuş hayatından...

peki ben bu adama birdaha nasıl güveneyim ,nasıl kocam diye koynuma alayım,nasıl öpüp koklayayım,her seferinde aklıma gelmeyecekmi ,beni aldattığı kandırdığı ,beni beğenmeyip başkasına gittiği,bu gerçekler her seferinde yüzüme patlamayacakmı ..biz ne hayallerle evlendik ,bunları düşündükçe ben kahrolmayacakmıyım..

tabiki boşanıcam yapacak daha mantıklı bişey varmı ?

inşallah canım oyle bir şey yokturda..
boşanmassın...:1no2:
bır yuva yıkılmasına çok üzülüyorum..:nazar:
senin için dua edecğim..:Saruboceq:

ama ne kızıyon bana ya .:çok üzgünüm::çok üzgünüm::bbo:
sadece senın herşeye hazır olmanı istemiştim...:dilcikar::dilcikar: :mymeka:
iyi gıdıyom bende alla alla :a015::a015::a015:

canım allah yardımcın olsun :teselli:a.s.

konuyu daha yeni okuyorum ve hayretler içerisindeyim,acaba eşinin çalıştıgı yerde arkadaşınız falan varmı,bu eşininde arkadaşı olabilir, arayıp ondan yardım isteyebilirsin, bence ne yap et ögren ama bu devirde kimseye güven olmaz

Arkadaşına nispet yapacak diye kendisini aldatan adamla evli mi kalacak? Böyle bir mantık olabilir mi? Ben yiyemedim sen ye benzetmesi ise hiç hoş değil. Ne kıvamı ne kaptırması Allah aşkına. Bırakın bunları. Nispetle evlilikmi yürür. O adamla her yatağa girişte aklına gelmeyecek mi bir zamanlar başka bir kadınla birlikte olduğu. İnat uğruna, arkadaşına kaptırmamak uğruna aldatan bir erkekle evli kalmak ancak insanın kendine zarar verir. Adam gene aldatır siz evde adamı bekler durursunuz.
Kusura bakma arkadaşım ama beni aldatan bir adama sahip çıkamam. Kaldıki kimse kimseninde sahibi değildir. Beni aldatan erkeğe yapacağım tek iyilik poposuna vuracağım tekmenin şiddetini biraz azaltmak olur o kadar.
Yuvasına sahip çıkmayan çoluğunu çocuğunu düşünmeyen birini sırf inat ve nispet uğruna boşamamazlık edip adamı kıymete bindirmem ben.
Tabi konu sahibi arkadaş ne düşünür bilemem, bu benim şahsi görüşümdür.

canım arkadaşına koyduğum teşhis ahlaksız bir kadın evli çocuklu bir adama dadandığına göre gayet ahlaksız ve tehlikeli ikincisi kusura bakma ama kocanda adam değil karakteri sağlam bir adam olsaydı bunu asla ama asla yapmazdı bir çocuğunuz olmuş o bu mutluluğun tadını çıkaracağına seninle beraber, uçkurunun derdine düşmüş kusura bakma ama eşinde gözü dışarda ... düşkünü bir adammış ben bu durumda ne yapardım kesin emin olduktan sonra ikisinin de yüzüne vurur evi terkeder boşanacağımı söyler ve çocuğumu uzun bir zaman asla ona göstermezdim kolay bişey değil ama boşanmakta dünyanın sonu değil daha iyisini seni hakeden birisini bulursun eşin pişman olur dönmek ister kabul etmemelisin çünkü tekrar yapar nasıl güvenirsin birde nasıl onu tekrar kabul edersin bilemem ikisi ayrılır eşinin hayatı mahfolur çünkü senden ayrıldıktan sonra o kadınla evleneceğini zannetmem sen hayatına bir yön verirsin o kadını da Allah a havale edersin

Bence acele etme, boşanmayı falan da aklına getirme henüz..Şimdilik erken, sonra bakarsın duruma..

Elinde somut hiçbirşey yok, hepsi şüphelerden ibaret..

Kadının önceden beri rahat bir kadın olması, güzel ve çekici olması ve eşinin sana karşı değişmesi sana ister istemez bunları düşündürüyor..
Ama eşin başka sebeplerden de ilgisiz olabilir..

Kuruntularını bırak demiyorum, eşine hissettirmeden şüphelerinin üzerine git, mesela, birgün çocupu bırakacak bir yer ayarla, erkenden yola düş, öğle paydosunda eşine sürpriz yap, ben geldim yemeğeee diye..Tepkisini ve bayan arkadaşının da tepkisini ölçmüş olursun..

Ufak ufak ilerle..

yzılanları hayal kırıklığı ve kızgınlıkla takip ettim arkadaşom öncelikle allah yardımcın olsun ben hep şunu düşünürüm benim başıma gelse ne yaparım bir evlilikte kadın aşırı olmamak kaydıyla bi şekilde kocanın hakaretinide dayağınıda kötü sözünüde mecburiyetten de olsa çeker ama aldatılmak çok kötü bişi kişinin arkadaşın olması hiç önemli değil önemli olan kocanın aldatması ne yani bilsen kocanda sana dönse sen bi daha o adama saygı gösterebilecek misin isterse zemzemle yıkansın güvenebilecek misin önce emin ol gözünle mutlaka gör icabına bak emin ol ilkokul mezunuda olsan bu ülkede namusuyla çalışacak herkese iş var ama önce bi şekilde varsayımları bırak emin ol

hicte bosama al ben yiyemedim sen ye diyecegine surum surum surundur eger boyle birsey yasiyorlarsa tabiki aklina gelir belki miden almaz ama onlarda aci ceker eger x bayan bu karakterdeyse (tum dul hanimlari demiyorum) bu karaktrde olan bir bayan yeni bir av bulur sen kocanin basini ez once canim surundur onu sonucta bir kiziniz var ne demek ya bu sen karini kizini guzel yuvani birak bir kadin ugruna inanamiyorum ya bosama

emin olduktan sonramı eşin itiraf ettikten sonramı???

bana düşmez belki ama haddim olmayarak söylüyorum daha kesin bişey yok belki olacak ortam hazır ama daha net değil neden kalıp savaşmak yerine hemen boşanmayı düşünüyorsun???

küçük bir kızın var eşinide seviyorsun (bilmiyorum)

neden o kadına yar edeceksin senin olan senindirkötükedihüso

Ha emin olduktan sonra ha itiraf ettikten sonra ne farkeder... Zaten şimdi boşanmayı düşünmüyor. Şüpheleniyor emin olup bu durumu ıspatlsrsa boşanmayı düşünüyor.
Evet küçük bir kızı var kocasını da seviyor ama kocası onu aldaytıyorsa benim olan benimdir bırakmam kimseye demek kadar saçma bişey yok. Eğer aldatıyorsa o kadına yar olacağı kadar olmuş zaten istediği kadar benim olan benim desin... Adam aldatıyosa nikahı bende diye ısrarcı olmak da ne oluyor.
Beni aldatan adamla bir dakka aynı evde durmam, ister 1 ister 5 çocuğum olsun. Çalışıyorum kazanıyorum. Zaten aldatma sonucu boşanma olacağı için çocuklar nafaka da vermek zorunda... Asla ama asla arkama bile bakmam...

cnm olaya inan çok üzüldüm ve hani derler ya bu devirde babana bile güvenme 100 de 100 doğru emin ol cnm herşeyden emin ol küçük çocuğun var sonuçlarına katlanabilceksen devam et ama şimdi biz bayanlarda vardır bu tarz bi kuruntuu acaba napıyolar konuşuyolar mı öle mi böle mi kuruntu yapma cnm belki gerçekten aralarında bişey yoktur.................

gerçekten nutkum tutuldu ya inanamıyorum neyaparsan ne karar verirsen Allah yardımcın olsun cnm yaaa

İğrenççç boyle bişi olabilir mi yaa...arkadaşınfln değilmiş o senn canım...kocan da koca değilmiş ya neyse..

Ben tanıdığımda 28 yaşında olan dul bir arkadaşım vardı. Çok genç, 2 çocukla kalmış ortada. Bir de güzel ki, ay parçası. Aynı işyerinde çalıştık. herşey güzeldi, ikimizde işten ayrılana kadar. Sonra ben başka iş buldum, o da aylarca kendine göre bir iş aradı çocuklarının rızkı için. Aradığı işte öyle aman aman bir iş değil ha, çaycılık filan. Her gittiği yerde dul diye yaklaşmaya çalıştı patronları veya iş arkadaşları. Her girdiği işte en fazla 1 hafta dayanabildi. Ne acıdırki hala iş arıyor aradan tam 6 sene geçti. Söyleme dedim dul olduğunu, kim nereden bilecek. Duyulmaz mı anlaşılmazmı diyor hala. Ah Meryem ahh, bir doğrucu senmisin.:1closedeyes:

ahh ahh çok üzülüyorum böyle şeyleri okuyunca...yazık günah değil mi neden yani evlenmek kadar boşanmak ta doğal sonuçta...kadınlara neden bu eziyet ...alnının akıyla çalışmak günah mı oldu nedir anlayamadım...allah yardımcısı olsun...

X