eşimin arkadaşımla ilişkisi var

gerçekten eşiniz nasıl aldırdı bu bankaya benimde eşim bankacıydı
bildiğim kadarıyla bankalara sınavla mülakatla eleman alınır ,dışarıdan nasıl alınmış bu da şüpheli bence
zaten eşimin isteğiyle bankanın sınavına girdi ,öyle oturuyoduk bi gün işte iş güç gibi durumlardan bahsediyorduk 6-7 ay önceydi eşim niye banka düşünmüyosun dediğinde x abi bunun sınavı var cartı curtu var nasıl olur demişti eşimde sen sınavda başarılı ol gerisi kolay dedi..kız sınava girdi mülakatlar filan,1 ay eğitime gitti ist.dışına sonra bi şubeye verildi ardından 1 ay geçmedi eşimin şubeye almışlar..

Canım kocana arkadaşın için uyabileceği bir arkadaşını ayarlasak, var mı hiç falan diye sorsan? Eğer aralarında birşey varsa kocan bunu istemeyecektir...

ben avrupa yakasındayım eşimin şirketi anadolu yakasında sabah işe servisle gidiyolar,hem işyeri dediğim banka nasıl giderim yani aslında gitmesine giderim de nasıl olur bilmiyorum..neresi olduğunu biliyorum neticede .ama mesai dediği 1-2 saat sürüyo ben burdan çıksam 3 saate anca varırım otobüsle filan o çoktan eve gelmiş olur sonra gece gece nerdeydim anlat üstelik küçük çocuğum var..

banka sube mi genel müdürlük mü

ayrıca arkadaşın evi bana çok yakın bir kere yine şüphelendiğimde eşimi aradım işyerinde yine mesai olayı vardı ,çıkıyorum şimdi dedi ,arkadaşı aradım evdeyim dedi ,bende çıktım kızımı alıp evine gittim kapıyı çaldım açan olmadı ,çıkarken o telaşla cebimi evde unutmuşum arayıp kapıyı aç da diyemedim .eve dönüp aradım hem evdeyim diyosun hem geldim yoksun dedim,ayy canım kapıda mı kaldın haber verseydin bende üst kata kadar çıkmıştım dedi.aradan yarım saat geçti eşim geldi ,yarım saate karşıdan eve nasıl geldi ..yani bu gibi şeylerden dolayı şüpheleniyorum haksızmıyım..

sorun mu yarım saate kadar nasıl geldin eve diye

işyerinden ara dediğimde mesaide telefonları kilitliyorlar diyor .bikaç kez aradım operatör çıkıyor sonra sinyale geçiyor..ayrıca bu bankaların bu kadar çok iş yemeği oluyormu acaba 15 günde bir neredeyse yemekte ,seminerde ,toplantıda filan oluyor..ayrıca şimdi bide izmire iş gezisi çıktı şimdiye dek olamıştı böyle bişey ,bi kaç kez tatil vermişlerdi beraber gitmiştik ..

hayır olmaz :nazar:hele 15 gunde bi hiç olmaz..her hafta toplantı olabilir hergün mesai olabilir ama yemek olmaz..iş gezisi de pes artık :nazar:

arkadaşlar çok sağolun gerçekten çok güzel fikirler veriyorsunuz ..bi çok kez bu gibi şeyleri yapmaya çalıştım ama sanırım gerçekle yüzleşmeye gücüm yok o yüzden bitirici vuruşu yapamıyorum..halbuki kafamda ne planlar var .dediğiniz gibi berabberken yüz ifadelerini ,bakışlarını filan yakaladığım için şüphelenmeye başladım zaten ,artık arkadaş işe başladığı içinde sık görüşmüyoruz..yani bir araya getirme şansım pek olamıyor.ama eşim ondan hiç bahsetmiyor.işte bazen soruyorum x napıyo diye bilmem ben onu görmüyorum bile diyip kapatıyor .eşim üst katta masa başı arkadaş ise altta veznede..

yani şubede çalışıyolar :bbo: nasıl aldırabilmiş laelaelaelaelae

banka sube mi genel müdürlük mü

sorun mu yarım saate kadar nasıl geldin eve diye

yani şubede çalışıyolar :bbo: nasıl aldırabilmiş laelaelaelaelae
banka şube canım
eve yarım saatte gelmesini de müdürün arabasıyla geldik uçuyo resmen bi görsen reno megane diye kandırdı beni
nasıl aldırdığını da anlattım canım yukarıda

eğer böyle bişey varsa artık dicek hiç bişi bulamıyorummmmmm,pess
dünyanın çivisi çıkmış artık
kimseye güven yok,ya artık insan arkadasınadamı güvenemicek:1no2:
ama ihtimaller üzerinede konusulmazki,kesin ispatlamak lazım
bencede arkadasını yemeğe çağır,gelsni bi akşam.onun yanında kocana sırnaş,emin ol yüz ifadelerinden belli olur...
inşallah böle bişey yoktur,çok çok çok acı

bide şu dul meselesinede gelince bi arkadas demişki dulsa,güzelse yaklaştırma bile
şiddetle kınıyorummm
bende ayrıldım,bende gencim,bende güzelim ama kimsenin ne kocasında ne sevgilisinde gözüm yok olamazdaaaa,evlenip ayrıldık diye namussuz olmakmı zorundayızzz
ne bekarlar,ne evliler varkii aevelenip ayrılanların tırnağı olamazzzzz,insanın içinde olsunnnnnnnnnnnnkötükedihüso

bu sözünden dolayı canım ve bırde arada arkadaşın bırıde bır yorum yapmış..
o yuzden yerı geldı soyledık bızde dul bahsını..........

anladım canım ,ama bişeyi eksik yazmışım o da şu ki ,arkadaşım evliykende bana abuk subuk şeylerden bahsedince soğumuştum dedim ya ,boşanınca çok rahat davranmaya başlamıştı o yüzden böyle bir cümle kullandım.

Mesai, eğitim, toplantı konusunda:

Şubede Genel müdürlükte her an mesaiye kalabilir. Bu da genellikle son dakikada belli olur. (lüzumsuz yöneticiler sağolsun).

Eğitim pozisyona göredir. Kocanın gittiği eğitime muhtemelen arkadaşın gitmez. Eğitim dönüşü eğitime giden adamın elinde, bavulunda mutlaka eğitim notu olur....

Toplantı her yerde olabilir. Performans yada moral toplantısı olabilir... Genellikle İstanbul da olsa da İzmir, Antalya ya falan çağırıp; moral toplantısı da yapabilirler....

Tavsiyem şubelerinden başka bir bayanı ne yapıp ne edip arkadaş, güvenilir arkadaş yapman.... Hemen arayıp ona sorabilirsin böylece...

peki SEDEFCİM bundan sonra ne yapmayı düşünüyorsun?burda herkes bişeyler yazdı bende dahil.eşinlemi konuşacaksın olayın üstünemi gideceksin yoksa kurcalamayacak mısın .yada arkadaşınla konuşacaksın??? düşüncen nedir???

yalnış anlaşılma olmasın arkadaşım evli iken de aynı şeyleri hissediyordum çünkü bana evli olduğu halde başka birinden hoşlandığını söylemişti bende o günden sonra ona karşı bir soğuma oldu.sonra ben tepki gösterince şaka yaptım hiç öyle şey olurmu demişti .ama benim içimde o şeytan hep kaldı

Canım zor bi durum bi arkadaşımın dediği gibi eve yemeğe çağır mutfağa git köşeden bak falan bi şekiklde anlarsın ama bunları yaparken normal ol görün önyargılı yapma en ufak hareketi yanlış anlarsın yok yere bide adamın aklına sokma rahat ol kendinide sıkma uzaktan kontrol altına alki kimse yanlış anlmaasın paranoyak duruma düşersin inşaaALLAH ÖYLE BİŞEY YOKTUR ARKADAŞIM HERŞEYİN HAYRLISI KENDİNE DİKKAT ET

işyerinden ara dediğimde mesaide telefonları kilitliyorlar diyor .bikaç kez aradım operatör çıkıyor sonra sinyale geçiyor..ayrıca bu bankaların bu kadar çok iş yemeği oluyormu acaba 15 günde bir neredeyse yemekte ,seminerde ,toplantıda filan oluyor..ayrıca şimdi bide izmire iş gezisi çıktı şimdiye dek olamıştı böyle bişey ,bi kaç kez tatil vermişlerdi beraber gitmiştik ..

valla canım çok zor bir durum.nerde neyi ve nasıl takip edicen.üstelik bebeğinde var.heralde benim başıma gelse tek yapacağım şey bir dinleme cihazı alıp arkadaşımın evine yerleştiririm.:jeyyar:

ama inş yanılıyorsundur diyelim
.

zaten eşimin isteğiyle bankanın sınavına girdi ,öyle oturuyoduk bi gün işte iş güç gibi durumlardan bahsediyorduk 6-7 ay önceydi eşim niye banka düşünmüyosun dediğinde x abi bunun sınavı var cartı curtu var nasıl olur demişti eşimde sen sınavda başarılı ol gerisi kolay dedi..kız sınava girdi mülakatlar filan,1 ay eğitime gitti ist.dışına sonra bi şubeye verildi ardından 1 ay geçmedi eşimin şubeye almışlar..

Eşine abi mi diyor ? :1shok:

anladım canım ,ama bişeyi eksik yazmışım o da şu ki ,arkadaşım evliykende bana abuk subuk şeylerden bahsedince soğumuştum dedim ya ,boşanınca çok rahat davranmaya başlamıştı o yüzden böyle bir cümle kullandım.

tamam canım ben senı anladım...
şimdi bence şu andan itibaren dul bahsını kapatılıp senın şüphelerınden kurtulman olacaktır...
bunun için şüphelerınden kurtulup sonuçlarını görmeye hazırmısın......

Sedef;
kocan bir halt yiyecek ya da yiyor olsa senin hiç tanımadığın bir insanla da yapar aynı şeyi...
Tabi ki şüphelendiğin insanın arkadaşın olması daha bir kötü...

Ama olaya biraz daha soğuk kanlı ve akılcı yaklaş...
kadının arkadaşın olduğunu unut önce...kocanın seni aldatıp aldatmadığına odaklan...Bunu anlamaya çalış...Sana karşı tavırları değişti mi, ailesine çocuğuna karşı davranışlarında bir gariplik seziyor musun?
Eskiden yaptığı şimdi yapmadığı ya da eskiden yapmadığı şimdi yaptığı birşeyler var mı?
Duygusal ve cinsel hayatınızda da bir değişiklik var mı?
Önce kendini ve kocanı çözmen lazım...Bize biraz bunlardan bahset ama dediğim gibi olaylar üzerine değil, arkadaşının üzerine değil de eşinin tavırları sana hissettirdikleri üzerine bir şeyler anlat bize

peki SEDEFCİM bundan sonra ne yapmayı düşünüyorsun?burda herkes bişeyler yazdı bende dahil.eşinlemi konuşacaksın olayın üstünemi gideceksin yoksa kurcalamayacak mısın .yada arkadaşınla konuşacaksın??? düşüncen nedir???
kurcalamaya devam edeceğim ,emin olduktan sonra düşüneceğim artık
CADIARZU eşine abimi diyor :1shok::1shok:

o zaman diyordu şimdi demiyor bu da var bide şüphe uyandıran

karşına al arkadaşını eşinle çok mutlu olduğunu vs onu kıskandıracak şeyler söyle eşimin benden başkasını gözü görmediğini ve diğer basit kadınlardan çok farklı olduğunu söylediğini söyle ..... çok sinirlendim.... eşinle ve çocuğunla zaman ayırmak için haftasonu alışverişe çıkın aile sıcaklığını eşinize hissettirin

Sedef;
kocan bir halt yiyecek ya da yiyor olsa senin hiç tanımadığın bir insanla da yapar aynı şeyi...
Tabi ki şüphelendiğin insanın arkadaşın olması daha bir kötü...

Ama olaya biraz daha soğuk kanlı ve akılcı yaklaş...
kadının arkadaşın olduğunu unut önce...kocanın seni aldatıp aldatmadığına odaklan...Bunu anlamaya çalış...Sana karşı tavırları değişti mi, ailesine çocuğuna karşı davranışlarında bir gariplik seziyor musun?
Eskiden yaptığı şimdi yapmadığı ya da eskiden yapmadığı şimdi yaptığı birşeyler var mı?
Duygusal ve cinsel hayatınızda da bir değişiklik var mı?
Önce kendini ve kocanı çözmen lazım...Bize biraz bunlardan bahset ama dediğim gibi olaylar üzerine değil, arkadaşının üzerine değil de eşinin tavırları sana hissettirdikleri üzerine bir şeyler anlat bize

zaten eşimin değişmesinden sonra bazı şüphelerim oluştu ,yani bana ve kızıma ilgi normaldi fakat cinsellik azalmıştı eskiden çok istekli olan adamın nedense hep morali bozuk oldu hep yorgun oldu ..

diyebilir normaldir yaşı büyükse eğer
ama
onu söyleyiş tarzı çok önemliiişakkıdı

tabıkı normaldır..
ama ne demişler abi ayagı ......... :nazar:

kurcalamaya devam edeceğim ,emin olduktan sonra düşüneceğim artık

İyıcıe emin ol canım a.s

o zaman diyordu şimdi demiyor bu da var bide şüphe uyandıran

VARAN 1.......:1shok::1shok:

ya bişi sormak istiyorum?
acı bi soru olucak ama:KK43:
şimdi örnekler veriliyo şöyle yap böyle yap bende verdim git ani süpriz yap işyerine diye

ama diyelim %100 emin oldun seni aldattığına
peki napıcaksın sonrasında ayrılabilecekmisin

evet ayrılırım kaldıramam dersen bitirmek istersen
çok merak ediyosan durumun kötü olsa bile para biriktirir taksiyle gidersin
ama evine çağırmak gibi bi hata yapma

ama yok ayrılamam yinede öğreneyim içim rahaat etsin dersen
öle bi hata da yapma dahada üzersin kendini
sürekli düşünceler olur kafanda

Son düzenleme:
X