eşimin arkadaşımla ilişkisi var

her kelimene katılıyorum canım..çok doğru bi mantık..a.s.

bu gercekse cok irenc aşşalık biri kocan Allah bildigi gibi yapsın evliyken eşini aldatan şerefsizlere

sedef zaten kararını verdi kendisini aldatan kandıran gözden cıkaran kocasıyla aynı evde yaşamaya eş görevini eskisi gibi yerine getirmeye devam edecek
kendi tercihidir umarım bundan sonra aynı duruma düşmezsin sedef
ben olsam çoktan o evi cocugumuda alıp terk etmiştim
inan hiçbir erkek gururunu yerler altına almaya değmez

haklılık payınız olmakla birlikte belki de ayrılmak en mantıklı yol da olsa yine de bence arkadaşa ayrılmadın gurursuzsun midesizsin şeklinde yaklaşmamak gerekir..onun neler yşadığını bi kendi bi allah bilir...

Sedefcim zor bir durumdasın inşallah herşey yoluna girer Allah yar we yardımcın olsun

sedefe üzüldüm ama bunlardan bir sonuç çıkarın bence

demekki erkekler aldatıp, aldattıkları kadınla bir olup harika yalanlar uydurabiliyorlar
sırf eğlence olsun evliliğin monotonluğundan kurtulayım diye aldatmış bu adam

Eğer aldatan adam o kadından ayrılamıyorsa boşanmak lazım böyle yaşanmaz , hemen boşanmak çabuk yenilmektir bence

sedefciğim geçmiş olsun canım,
ekonomik güvencen yok, bebeğin var... seni bağlayan durumlar var fakat... bence bu durumda yapılacak en iyi ve doğru şey boşanmaktır... ya hiç bildiğini çaktırmayacak kocanı tekrar kendine çekmeye çalışacak, ortam değiştirmenizi sağlayacaktın ya da bu noktaya getirdiysen son vuruşuda yapacaksın... erkekler bi kere aldattılarmı bi daha aldatırlar... hele ki böyle bi olay ortaya çıkmış ve eşi kabullenmiş... güvende hissediyor artık eşin... bir kere affetti bir daha affeder... zayıf buluyor artık seni... ortaya çıkarmayı kendini rahatlatmayı sen istedin ama boşanmalısın...
söylemesi kolay gibi gelebilir ama daha fazla acı yaşamamak için bir kez daha acı çekmelisin...
weyada kabullenip aldatılışlara göz yummalısın...
üzgünüm senin için.
Allah kimsenin başına vermesin... hep karşımıza iyi insalar çıkarsın...
umarım hayat sana hiç olmadığı kadar cömert olur ve çok mutlu olursun bundan sonra...

Sedef belkide ona yazılanları okuyordur arkadaşlar. Ve yeni bir olay olana kadar kendi ismiyle gelmeyecek belki bu siteye. O da bizim gibi eşinin yalan söylediğinin farkında ama inanmak istemiş inanmış gibi görünmek istemiş demekki. Burada o kadar çok yorum varki herkes kendi açısından birşeyler yazdı. Senaryo yazıyorsun dendi. Ve o kadar senaryo diyene rağmen sedef ağır başlılığını korudu ve bizi bilgilendirdi. Ben onun psikolojisinin çok kötü olduğunu tahmin edebiliyorum. Allah kimsenin başına vermesin inşallah. Sedef eğer okuyorsanda seni bu sitede bu konuda olmasanda yorumlarınla görmek isteriz. Bu konuda kapansın gitsin artık canım dimi, inşallah tekrarı olmaz eşinde yaptıklarından pişman olur mutlu mesut yaşarsınız canım benim. :1hug:

sana kesınlıkle katılıyorum,bazı arkadaşlar bu kadar agır eleştirme hakkını nasıl buluyolar kendılerınde hiiç anlam veremedim..burda sadece yardımcı olmaya calısabılırız yada guzelce cnm bunu boyle yapsan daha dogru olmazmı seklınde akıl verılebılırız yazılanları okudugumda sok ustune sok oldum ne munasebet yaa,bu arada ınanmayanda okumasın bunca sayfayı kendını yormasın bence,biraz empati lütfen...

eşin hangi bankada anadolu yakasında muhtemelen genel müdürlükte dimi tatlım benim eşimde anadolu yakası genel mğdürlükte bir bankada mesai olmaz bazı akşamlar ki haftada bir o da bazı biirmlerde 2 saat geç çıkılır.özelden bana msj at istersen banka adını.

Bence sedef bunlari okumak istemiyor, cünkü ozaman akli karisiyordur,
o simdi kocasina inanmak istedigi icin inaniyor , aslinda oda cok iyi biliyor ki kocasida kizd akoca bir yalan söylediler, ama sedefin duymak istediklerini söylediler.

Ne yapsin oda aff edip oturdu.

Adamin koca senaryo kurmus, sanki kadin pesine takildida yenimi takildi kim bilir ne zamandir hoslaniyordu, her adamda bir kadinin halinden anlar hoslandigini vs, madem rahatsiz oluyordu, neden yaninda is ayarladi ona????

Bence daha rahat görüse bilmek icin, ???

zor bir durum okumaya çalıştım olayın büyük bir bölümünü.eşim yakışıklı dikkat çekiyor diyorsundu o da çevresinden gaz alıp asılanlarda vardır bence birçok kişiyle seni aldatmıştır..adam yakışıklı karizmatik takım elbiseli eli yüzü düzgün hatunlarda asılıyordur seninkide kendini bir halt sandı evdeki nasılsa bekliyo çocuk bakıyor beni affeder duysa deyip işine devam etti.

konuyu okurken erkeklerin yüzde doksanı hayatında bir kere aldatır yazılmış.bence bir erkegin aldatmamasının ilk şartı inanç.inancı olan adam aldatmaz gerisi boş.allahtan korkan haram helal nedir bilen adam aldatmaz.inancı vermemin nedeni benim babam çok yakışıklı karizmatik zengin bir adam ve çevremde bazı bayanlardan resmen duydum baban ne kadar hoş dediklerini babamın annemi aldatmamasının tek sebebi inancı allahtan korkması ve annemi gerçekten çok sevmesi.
benim kocişde allahtan korkuyor ama bak işte bankacı bende tırstım şimdi:)))ama ben eşime baştan göz dagını verdim:))ayagını denk al genel müdürlügü birbirine katar piyasaya çıkamazsın akıllı ol demiştim:))

sedefciğim öncelikle allah yardımcın olsun öbürlerinide allah ıslah etsin dikkatimi çekti herşeye rağmen kocanı çok iyi tanıdığını vurgulamışsın güvenin sarsılsada bu konu dışında güvendiğini yazmışsın bence 1 şans tanı aldatmadığını söylüyor ya doğruysa sırf intikam için boşanılmazki kanadında bir çocuk zor bu devirde bu sana ders olsun devam et bir daha aldatma olayı ile karşılşırsan artık her yönüyle hayatada hazır edersin kendini eminsen terk et değilsen ve yanılma şansınıda düşün boşa yuvanı yıkmış olursun evli bekar hepimizin başına gelebilir herşey insanlar için seninki çok acı bir tecrübe ama benzerlerini aile ve çevrede yaşıyoruz sen elinden geleni yap yaa yuvanın temelini sağlamlaştırırsın yada kurtarmaya çalıştım ama değmezmiş dersin senden ricam önce emin ol şüphelerle yaşamak çok zor ama yaaa doğruysa tercih senein allah yardımcın olsun

kızlar bende sizin görüşlerinize katılıyorum
sedef buradaki yorumları belki okumuyor bile artık
o kadar çok kafasını karıştırmış olmalıyız ki
hem konu dışına çıkılıp farklı tartışmalara yol açılıyor hem de sedefe karşı hakarete varan ithamlarda bulunuluyor ki hakareti ve daha fazlasını hakeden bir adam varken ortada
onun şu anda ne durumda olduğunu bilemeyiz ki
yaşadıkları her gün yaşanan bir olay değil kolay kaldırlabilir bir şey değil kesinlikle
sedef sadece dışarıdaki insanlar ne düşünür hiç tanımadığım insanlar bu konuda bana nasıl fikir diye düşünüp buraya gelip bizlerle paylaştı sıkıntısını derdini yardımcı olabiliriz diye düşündü ama maalesef bir cevap bulamadı
elbette bebeğini yalnızca annesi düşünmek zorunda değil ama şu anda ortada sorumsuz evinin barkının rızkını bebeğini karısını düşünmeden kendi sefasına heba eden bir yaratık var insan demeye adam demeye dilim varmıyor üzgünüm.
sedef mutlaka kafasını topladığında gelişmeleri bizimle paylaşacaktır
inşallah başına kötü bir şey gelmemiştir psikolojisi alt üst olmuş bir kadından daha tehlikelisi olamaz diye düşünüyorum.

Arkadaşlar erkekler bir yerden ışık görmediği sürece birşey yapmazlar ordan oraya akıp giderler.Çoğu benim eşim yapmaz falan der.ama erkeklerin geninde var bir zamanlar aşkından peşinden koştuğu ağladığı kıskandığı o güzel sevgili gün birden bire başka boyuta gecer aynı çorba muhabbetine geçilir.
Herkes için demiyorum ama geneli böyle.Görmüyormuyuz buradaki hikayeleri..

Size yaşadığım bir olayı anlatacağım..Benim 15 senelik çocukluk bir bayan arkadaşım vardı evlendi şehrin dışında bir memlekete gitti.Gecen yaz beni yanına çağırdı.uzak olduğundan 3-5 gün kalcaktım..tatlımı tatlı oğlu vardı..Geleyim konuyu bir gece dvd ye film koyup o gece hep film izlemeye karar verdik eşi ben ve kendisi..oturduk cerezlerimizi içeceklerimizi aldık başladık izlemeye..Saat 1 gibi bizimkinin uykusu geldi.ben yatcam dedi oğluşumun yanına gideyim dedi.ve gitti.kaldık mı eşiyle başbaşa..hatta odaya gittim kız ne sözünde durmazsın bak bu film çok güzeldi söz vermiştin ama sen yatmaya gittin.bana ya uyucam git izle dedi.Ben tekrar odaya gittim eşiyle o filmibitirdik.4 e kadar oturduk.işten gücten bahseetik.filme yorumlar yaptık.ama ben salonun bir köşeşsinde oda aynı şekilde.canım benim tertemiz çocuk.inşallah evlendiğimdede benim eşim öyle olur.

Ertesi sabah olduğumda arkadaşımı kenara çektim..kız dedim ne güzel eşe sahipsin.adam ne kadar efendi..dürüst..namuslu...hem sen nasıl bırakıp giiitn ben ilk başta çok bozuldum sana dedim.

Arkadaşım ne dedi biliyormusunuz??

-canım arkadaşım ben eşime değil sana güveniyorum seni tanıyorum..ben sen değil başkasıyla bırakırmıyım..Ayşe sen gibimi durur sen gibimi bakardı..ve benim eşim dururmuydu..

Ben kaldım öylece...ANLIYORSUNUZ dimi...

Kısaca dişi köpek kuyruk sallamazsaaa erkek köpek takılmazzzzzz

şu son cümle olmamış toredo. erkek yada kadın. kadın erkeğe yanaştı yüz verdi,sarktı diyelim,hemen erkek aaa,karımı sevsemde bu fırsatı deneyeyim der mi. önce onu düşünelim. diyen erkek var,demeyen var.. bu erkeğin ahlaklı olmasıyla ilgili. hele karısının arkadaşına ,hele o yan odada uyurken ,bakacak erkek benim için şerefsizin tekidir. aynı şey o arkadaş içinde öyledir. yani,bu cinsiyetle değil,o kişinin karakteri ile ilgilidir.
bu arada ,elbette dediğin örnek çok güzel. benimde arkadaşım evli. bazen onlara gider kalırım çok geç saat olursa eğer,kendisi teklif eder...eşi beni eve bırakır. arkadaşım zerre kadar kötü düşünmez. eşine ve bana güvenir. o arabaya bende bineyim,beraber seni bırakalım demez..,
yani herkesin sütü bozuk değil.ama bu tipler işte ,evli kadınların arkadaşlarını potansiyel yuva yıkıcı olacağı düşüncesine sebep verdiriyor. erkeklerinde keza aynışekilde...

haklsın tabiki..ama şunu demek istedim şimdi o kadının arkadaşı bu adama yuz vermezseydi eğer başbaşa yemeğe gitmeseydi..adam zorlamı taciz etcekti.yada ne yapcaktı.bişeyler görmüşki kadından eşini aldatmış..

işte toredo suç, 2 tarafta da ... sadece kadında değil. adam da yemeğe çıkmış.
yani yarı yarıya ,yani yüzde elli, her iki tarafta suçlu.

yahu buraya eklemeden edemicem..

Uluslararası ölçekte bir kadın araştırması yapan sosyolog, dünyanın çeşitli ülkelerinde kadınlara bir soru sormuş.
Kocanızı başka bir kadınla yakalarsanız NE yaparsınız???
Soruya ülkelere göre verilen yanıtlar ise söyle olmuş:
İsveçli: Neyimi beğenmediğini sorarım.
Rus: Evi terk ederim.
Fransız: Sesimi çıkarmam, sevgilime gider beni teselli etmesini isterim.
İtalyan: Kadını vururum.
İspanyol: Kocamı vururum.
Yunanlı: Her ikisini de vururum.
Türk: Benim kocam yapmaz. Kadın ayartmıştır..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…