eşimin arkadaşımla ilişkisi var

şimdiye dek beni dinleyen ,anlamaya çalışan ,yön veren , destek olan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum..evet insanın başına gelmeyince inanması güç oluyor ama hayatın gerçekleri malesef..umarım hiçbir arkadaş bir gün buraya bu başlığa yakın konular açmaz..içimdeki fırtınları bir ben bilirim bir allah..
yazılanlara çok kırıldım..gelip bişeyler yazıp düşünüp taşınıp bir daha gelip yazmak gibi çirkin ithamlarda bulunulmuş kınıyorum..umarım birgün sizleri okumayız burda umarım biz bu gibi yorumlar yapmak zorunda kalmayız ..neyse evet devam etmeyeceğim ,çünkü anlamayan kişiler var ve suçlanıyorum..yinede hakkınızı helal edin..

canım herkesin inanıp inanmaması kendine kalmış boşver sen...
bu kadar kırgınken kızgınken bile yine de forumdaki diğer bayanlar için iyi dileklerde bulunuyorsan bence inanılmıycak durumda değilsin..
daha yazmıcam konusuna gelince de bence aksine yazmalısın çünkü herşeye yüzünü dönersen olmaz kızın için kendin için bi tarafından tutunmalısın hayata ve belki de buraya içini dökmekle başlayabilirsin..
çünkü gerçekten bunları yaşayıp tek başına hiç kimseyle paylaşmadan bunları atlatman çok zor ama genede senin kararın saygı duyarım..

sende helel et.burdakiler seni merak ettikleri için yazmışlardır.üzme kendini bir gün bizlerde aynı duruma düşebiliriz bu erkeklere hiç güven olmaz

Koydugun nokta bu olmamalıydı.Sana ınanıp senın ıcın endıselenen bu 92 sayfada bır kısı bıle olsa senın yınede devam etmen gerekırdı.Bızlerın senın durumunu ogrenmek ıstıyor olmamız cok meraklı oldugumuzdan degıl,senın ıcın yapabılecegımız en azından bır tesellı,kucucukde olsa bır fıkır ıcındı.Yoksa tabıkı ne senın kararın nede hayatın hakkında sorduklarımız merak egomuz ıcın degıldı.Ama tabı devam edıp etmemek de senın kararın.
Allah yolunu acık etsın...

cnm sana inanlarda vardı neyse allahtan dilerim ki bundan sonra hersey gönlünce olur

Son düzenleme:
işte hala bir satır yazıp çıkıyorsun diyolar..ben her gelmediğim ve yazmadığım gün böyle olacak o yüzden kimseyi üzmeye ve bekletmeye hakkım yok ..

işte hala bir satır yazıp çıkıyorsun diyolar..ben her gelmediğim ve yazmadığım gün böyle olacak o yüzden kimseyi üzmeye ve bekletmeye hakkım yok ..

Anlasılan bu tıp yorumlardan haz etmıyorsun.Ama neden se o mesajları senın ıcın endıselenenlerınkınden daha cok onemle bakıyosun.Onlara cevap var ama bız endıse edenler umrunda olmadık.Su an itibariyle sana hayatta bol sans dılemek dısında da sanırım soyleyebılecegım baska cumlem yok.

sedef sana inanlar oldugu gibi inanmayanlarda olacak
burasi sanal
senin icin endiselenen insanlar icin bence neler oldugunu yazmalisin

peki o zaman merak edenler için yazıyorum ve konunun kapatılmasını rica ediyorum..eşimle ayrıldık herşey bitti ..ilişki doğruymuş kanıtlandı ,araya büyükler girdi boşanma davası açıcam.şu an kuzenimle kalıyorum kendi evimdeyim ,yakında eski eşim olacak şahıs nerede bilmiyorum..psikolojim iyi .ilaçlarla tabi..psikolojik destek için kuzenim yarın bir arkadaşı ile görüşecek..en hasarsız şekilde atlatmaya çalışıcam..

kızım yazını şimdi okudum sakı bir delilik yapma çünki değmez erkekmilletine ,birde eminmisin emin olmadan kendine ve seni sevenlerini üzme bak birde bebişin varmış onu düşün olurmu canım ,burda her kes sana destek olmaya çalışıyor senin morallerin bozukta yanlış anlamış olabilirsin.:teselli:

cnm verdiğin karar umarım senin için en hayırlı olan karardır

peki o zaman merak edenler için yazıyorum ve konunun kapatılmasını rica ediyorum..eşimle ayrıldık herşey bitti ..ilişki doğruymuş kanıtlandı ,araya büyükler girdi boşanma davası açıcam.şu an kuzenimle kalıyorum kendi evimdeyim ,yakında eski eşim olacak şahıs nerede bilmiyorum..psikolojim iyi .ilaçlarla tabi..psikolojik destek için kuzenim yarın bir arkadaşı ile görüşecek..en hasarsız şekilde atlatmaya çalışıcam..

sedef kendini uzme kimler icin kendini yipratiyorsun senin bebegin
var senin bebeginin saglikli bir anneye ihtiyaci var..
Hersey bitmedi asil hayat senin icin yeni basliyor..
Artik yoluna devam etmelisin ilaclari falan birak..
Seni neler mutlu ediyorsa onlari yapmaya calis..
Spora git muzik kursuna git..
Benim arkadasimin basina gelmisti ondan boyle yaziyorum..
Evliyken esi izin vermiyordu aldatildi ayrildi..
Hemen fitnese yazildi..sonra ehliyete yazildi
Arabasini aldi..Kendine guveni geldi ...esi simdi kopekler gibi pesinde
ama onun umdurnda bile degill

Bugüne kadar hep okudum,ama hiç yorum yapmadım.
Ama artık dayanamayıp yazıcam. Yaşadıklarınız gerçekten çok zor.
İnşallah en kısa zamanda boşanıp, kendinize yeni bir hayat kurarsınız.
Sizi anlıyorum , canınız çok yanıyor, ama çocuğunuz için kendinizi çok üzmemeye çalışın. O sizin yaşama sebebiniz olsun, ve Allah bundan sonra ki hayatınızda hep iyi şeyler yaşatsın.
Allah yardımcınız olsun arkadaşım...

kızım yazını şimdi okudum sakı bir delilik yapma çünki değmez erkekmilletine ,birde eminmisin emin olmadan kendine ve seni sevenlerini üzme bak birde bebişin varmış onu düşün olurmu canım ,burda her kes sana destek olmaya çalışıyor senin morallerin bozukta yanlış anlamış olabilirsin.:teselli:

sedefcim konuyu başından beri okudum.üzülmemek elde değl:nazar:.umarım en doğru kararı verirsn.Allah yar ve yardımcın olsun.umarım bundan sonra herşey dilediğn gibi olura.s.

arkadaş ben sana haklı olarak diyorum sen hala beni yanlış
anlamakta ısrar ediyorsun ben size kırılıyorsanız yazmaya devam etmeye
mecbur olmadığınız anlamında belirtmiştim gördüğüm kadarıyla hakikatten çok kırılgan
bir haldesiniz devam etmek sizi daha çok yaralayabilir diye öyle bir mesaj
yazdım yani ben size inanmış olarak düşüncelerimi belirttim
sizi kırdıysam özür dilerim Allah bundan sonraki yaşamınızda yardımcınız olsun

çok dallandırıp budaklandırmayacağım işte kesinleşti anlattıkça yeniden yaşıyorum..onu tercih etti,beni bir kalemde sildi bu kadar ..ben artık sonrasına bakacağım dediğiniz gibi ..

canım üzülme demek kolay olanı biliyorum ama inanki her şerde bir hayır vardır...
Allah kızının ve senin yardımcısı olsun bundan sonra, senin için dua edicem...
umarım herşey gönlünce olur hasarsız atlatırsın bütün bunları..

X