eşimin arkadaşımla ilişkisi var

inş iyisindir sedefcim hayat senin hayatın kararları sen wericeksiniyi düşün eşinle konuşş ikiniz halledin meseleyi ölüm yok sonunda sende aklı başında bir kadınsın bir ewladın war ayakda durman lazın yawrun için kendine dikkat et allah yar we yardımcın olsun canım

bu ne kadar bir yüzsüz kadınmış yaaa besle kargayı oysun gözünü
iyilikten maraz doğar derler ya sedef ALLAH YARDIMCIN OLSUN bacımmm

merhaba arkadaşlar; beni merak edenler olmuş hepinize çok çok teşekkür ediyorum,çok sağolun..gelemedim bi kaç gündür,bursadaydım.çok büyük kavga ettik eşimle, evden kovdum bi gece gelmedi eve ,nereye gittiği umrumda değildi o derece bi kavgaydı yani..bende bursaya teyzemin kızına gittim dün geldim eve .aslında kalıcaktım ama eşim gelip aldı.yarın yazarım ayrıntıları herkese iyi geceler..

merhaba arkadaşlar; beni merak edenler olmuş hepinize çok çok teşekkür ediyorum,çok sağolun..gelemedim bi kaç gündür,bursadaydım.çok büyük kavga ettik eşimle, evden kovdum bi gece gelmedi eve ,nereye gittiği umrumda değildi o derece bi kavgaydı yani..bende bursaya teyzemin kızına gittim dün geldim eve .aslında kalıcaktım ama eşim gelip aldı.yarın yazarım ayrıntıları herkese iyi geceler..

nerelerdesin seni cok merak ettik???
iyimisin cocugun nasil iyimi???
esinle berabermisin ...

sedef ne yaptin esinle konustunmu???
itiraf ettimi herseyi ....

Sonunda bı ses verdın ya sukur...

kadının evi birbirine girmiş herkes meraklandı tamam da evde nasıl bir hava var bi düşünsenize saatlerce oturup bize yazmasını mı bekleyeceğiz biraz anlayış bence...

Sedef evi guzelcenez terk etmis arkadaslar
Eside gelmis onu almis eve getirmis..
Sedefte geri dondugune göreee...
Pismanim affet dedi oda affetti :)
Olan arkadasina olan bu filmin kötu oyuncusu o :)

off ya bi solukta okudum bu ne böle allah kimseye vermesin umarım bu konu da daha fazla uzamaz gelişmeleri takip etmek çok zor oluo sonuç umarım sedef hakkında hayırlı olur

arkdaşım hoş geldin inan sağlığından endişi etti şükür yaaaaa

senin için üzüldüm daha kötüsü olmadan herşey yoluna girer çünkü arada bir çocuk var

hoşgeldin canım. Merakle bekliyoruz :uhm:

kadının evi birbirine girmiş herkes meraklandı tamam da evde nasıl bir hava var bi düşünsenize saatlerce oturup bize yazmasını mı bekleyeceğiz biraz anlayış bence...
aynen katılıyorum :1closedeyes:
bu nedir ya???
sedefi tek merak eden siz misiniz?
bizler merak etmiyor muyuz??
kadın zaten bunalımda bi de buraya gelip zılgıt yiyo niye yazmıyosun diye
hasbinallah....
magazin forewer izlemiyosunuz
siz her istediginizde gelip yazacak diye bi kaide yok :kahve:
biraz sabır ve anlayış lütfen...

İyide Sedef bizimle derdini paylaşmak için buraya üye olmuş ve derdini açmış sonuç vahim kocası en yakın arkadaşıyla aldatmış ne yapsın yani kendi derdini unutup buraya mı yazsın.Zaten kendisi müsait olduğunda gelip yazıyo.Ben sadece endişelendim merak ettim.
Umarım iyisindir Sedef

Ben acikcasii hergunn buraa bakltimm sedef gelmis mi ? diyee inaninn cokk koektumm ne olduu bu kadina diyee hatta haberlerii bile dikkatlice izlemeye calistimm . sonucta olmaan olaylar degill .ben o ne demis dememis hic kafami takmadimm acikcasii onemli olan su sedef ben geldimm yazisi idi sukur onuu gordumm rahatladimm dogrusuu .eminimm kendine geldikten sonra bize herseyii anlatacaktir . kiz bide bizim yazdiklarimiza kafayii yormasinn arkadaslarr ne olurr anlaysili olalimm:1hug:

sedef çok sevindim yazını görünce canım kaç gündür çok merak ettim seni biraz daha iyisindir inş canım ben seni ilk yazdığından beri takip ediyorum o yüzden seni çok merak ettim fırsat bulunca tekrar yaz ona göre yorum yapalım kendine çok iyi bak:Saruboceq:

Herkese merhaba ben aranıza bu gün katıldım uzun süredir misafir olarak izliyordum sizleri hepiniz samimi ve candan insanlarsınız sohbet konusu beni üzdü sedef arkadaşımız zor günler yaşıyor umarım her şey gönlünce olur ve çok yıpranmaz şu an kimbilir nerde ve ne yapıyor merak ediyorum ve ona dua erdiyorum

sedefcim tum yazdiklarini okudum. allah sana sabir versin hersey yolunda gitse bile tekrar guvenmek cok zor olacaktir. umarim esin o kadinla birlik olup yalan soylemiyordur.. cok zor bir durum

okudum okudum gözlerimi agrıttım üzüldüm valla dogru yada yalan bunu sedeften başkası bilemez ..
böyle bir olayın düşüncesi bile beni bu kadar üzmüşken birinin bunu yaşaması çok zor kaldırabimiş gene güçlü bir insan sedef .. nediyim

X