eşimin arkadaşımla ilişkisi var

Yok işte adam doğru söylemiş daha ne diye yok olmaz diyorsunuz ki anlamadım sizi...kendinize güvenin eşinize neden bu konuda güvenmediginizi söylemişsiniz daha önce aldattı mı sizi ?eger böyleyse kötü tabi..

tabiki geçmedi canım,sadece bu akşam onları beraber görmedim diye ortada bişey yok değil ,bunca zaman olduğunu düşündüm bir olayla mı vazgeçeceğim,peşini bırakmak yok,amacım ispatlamak değil ,amacım bu şüpheden kurtulmak..

canım 29 sayfayıda baştan sona okudum bu seferlikte olsa haklı çıkmamana sevindim yani onları birlikte yakalamamana sevindim

umarım hepsi kuruntudur ,umarım böyle bişey yoktur

ama haklısın içinden bu şüpheyi silene kadar sakın vazgeçme ,önemli olan senin içindeki bu kemirgen şüpheden kurtulman

bide bişey diyeceğim kanıtların olmadan sakın eşinle konuşma yoksa bi daha böyle bişey varsada asla onları yakalayamazsın çünkü senin şüphelendiğini anlarlarsa çok çok dikkatli olurlar hiöç yakalayamazsın

sedefştan beri okudum, cevap vermek için de sabrettim, bu hikayede kendimden de bişeyler var, onun için beni çok çekti.
tabiki benim durumum seninkine benzemez, herşeyden önce bir çocuğum yok, tek sorumluluğum kendim, evli de değilim.
ama aldatılmanın ne olduğunu biliyorum.
bugün aklandığına gerçekten çok sevindim, ama peşini bırakmamakta haklısın, destekliyorum.
bırakma arkadaşım, ben peşine düşmediğim için düşemediğim için çok pişmanım.
gerçi düşseydim ne değişecekti bilmiyorum, zaten çok geçmeden öğrendim.
ama bu şüpheyle yaşanmaz, gerekirse tanıdıklarını, güvendiğin eş dostunu da seferber et.
ve bugünkü gibi her şüpheli durumu değerlendir.
ama kendine çok dikkat et, stresten koru kendini kızın için

takıldığım bi nokta var ,bazı arkadaşlar demişler ki tamam işte düşündüğün gibi değilmiş birlikte değillermiş neden kurcalıyorsun ki diye ,nasıl kurcalamıyım birlikte olmadıklarını bu akşamlık kanıtladım peki yarın ,öbürgün , diğer günler bu akşam değillerdi diye hiç olmayacakları yada olmadıkları anlamına gelmez ki,bu akşam onlar şanslıydı ,eşimin gerçekten işi vardı peki yarın??

arkadaşlar önce derin bir ohhhhh çekiyorum ve başlıyorum anlatmaya,

evet dediğim gibi tedirgin bir bekletişin ardından ben yürüyerek gelecek ve arka arkaya apt a girecek eşim ve arkadaşımı beklerken servis geldi evin önünde durdu ve arkadaş indi tek başına ,tabi hemen ayrılmadık ordan biraz daha bekledik o esnada eşimi aradım açtı tel i.konuştuk kaçta gelirsin diye aradım dedim,erken gelirim canım çok geç kalmam dedi 10-10.30 gibi dedi .arkadan erkek sesleri geliyordu ,ve tabak çanak ve hafiften bi müzik sesi..nasıl rahatladım anlatamam .

Vallahi ne yalan söyleyeyim cok sevindim.... hihoyyyt En azından bu aksam için

senin bu kadar kafana takmanda var bisey.nedense onlarin mumu yatsiya kadar yanacak diye icimde bir his var.esinin bundan daha öncede böyle garip davranislari oldumu,yani ona karsi güvenin cok yikilmis gibi geliyor.ne yaparsa yapsin seni ikna edemeyecek gibi.

takıldığım bi nokta var ,bazı arkadaşlar demişler ki tamam işte düşündüğün gibi değilmiş birlikte değillermiş neden kurcalıyorsun ki diye ,nasıl kurcalamıyım birlikte olmadıklarını bu akşamlık kanıtladım peki yarın ,öbürgün , diğer günler bu akşam değillerdi diye hiç olmayacakları yada olmadıkları anlamına gelmez ki,bu akşam onlar şanslıydı ,eşimin gerçekten işi vardı peki yarın??

Ah be güzelim hiç mi güvenmiyorsun eşine? Bu şekilde yasanmazki, hep şüphe nere kadar gider, gecmişte neler yasadın bilemiyorum ama guvenini bir şekilde sarsmış eşin demek ki Allah yardımcın olsun canım benima.s.

Güzel arkadaşım daha kaç akşam takip edeceksin peki, yarın takip edeceksin gene şanslı günlerinde diyeceksin, ertesi gün daha ertesi gün hep aynı duygular içinde olacaksın. Bugün şanslı günündeydiler lafını söyleyip duracaksın kendine. Benim naçizane fikrim lütfen biraz relaks olurmusun. Eşine zerre kadar güvenin yok peki afedersin bu adamla hala nasıl bir evlilik sürebiliyorsun.

Güzel arkadaşım daha kaç akşam takip edeceksin peki, yarın takip edeceksin gene şanslı günlerinde diyeceksin, ertesi gün daha ertesi gün hep aynı duygular içinde olacaksın. Bugün şanslı günündeydiler lafını söyleyip duracaksın kendine. Benim naçizane fikrim lütfen biraz relaks olurmusun. Eşine zerre kadar güvenin yok peki afedersin bu adamla hala nasıl bir evlilik sürebiliyorsun.

zaten bende hergün takip etme niyetinde değilim daha öncede söylediğim gibi amacım basmak ,yakalamak değil bu şüpheden kurtulmak demiştim ,eşine zerre kadar güvenin yok demişsin ayrıca eşime güvenim var bu konuda yok ,bunu da söylemiştim.bu konuda olmama sebebide yakaladığım yalanlar yani somut bişey yok elimde ,

seni anliyorum canim. bir insan ne kadar yalanci olursa olsun arada bir de dogru soyler dimi yani. senin esin de bugun dogru soylemis olabilir. insallah sadece vaktinde bir yakinlasma olmus ve siniri cekmistir ikisi de. yoksa sen bu isi yakinda cozceksin kesin. iyi ya da kotu. umarim kafanda hicbir soru isareti kalmayacak sekilde sonuclandirirsin. suna uzuluyorum ki; esin o kadinla bir iliski yasayip seni kaybederse onunla da mutlu olamiycak. yani kazanan olmayacak. kulliyen felaket. o yuzden umarim aralarinda birsey yoktur. ama sen bundan emin olana kadar kontrollu birsekilde devam et takiplerine. artik hayirlisi...

bencede takibe devam et.hiçbir kadın boş yere şüphelenmez

Okurken baya bi gerildim-tatlicadiarzu- arkadas cok sinir bir durum.

Bence hic caktirmadan ögrenmeye calis kendini rahatlatmak icin.

Yilar önce buna benzer bi durum yasamistim ama bi sey ispatlamayadim ben, insan kafaya takinca öyle seytanliklar düsnüyor ki akla hayale sigmaz.... saptanip kaliyorsun o düsünceye ki cik cikabilirsen....

Sonradan anlamistim mi kadin manyak, benim arkadaslarim da o manyaktan daha manyak ki pireyi deve yapacak kadar...
Kac yil ugrastim tek aradigim bir ispat, o ispati bulsam bitirmistim kafamda evliligimi....
Insaallah korktugun gibi degildir,. Bize güzel haberler verirsina.s.

evet bence de bugün yakalamamış olman bidaha yakalamayacağın anlamına gelmez
çok kasmadan kendini takip et yine ama biraz rahat ol..

şüpelenıyorsan aklına kurt sokmak ıstemem zaten kurt gırmıs bıle aklına ama süpelerının gercek olma ıhtımalı cok yuksek bılıyorsun bunu degıl mı. önlemını al. elınden gelenı ardına koyma şekerım.

zaten bende hergün takip etme niyetinde değilim daha öncede söylediğim gibi amacım basmak ,yakalamak değil bu şüpheden kurtulmak demiştim ,eşine zerre kadar güvenin yok demişsin ayrıca eşime güvenim var bu konuda yok ,bunu da söylemiştim.bu konuda olmama sebebide yakaladığım yalanlar yani somut bişey yok elimde ,

Peki canım, sonuçta bu olayları yaşayan sensin. Hayırlısı ne ise o olsun.

inşallah hepsi bi şüpheden ibaret kalır,aslı yoktur umarım...yoksa evliliğe arkadaşlığa dostluğa güvenim kalmayacak..

basindan sonuna kadar okudum...hayretler icindeyim...Allah yardimcin olsun canim...
bence de tedbiri elden birakma...
sonucta biz kadinlar hissedebiliyoruz bazi tehlikeleri,durduk yere yasanmayabiliyor tüm bunlar...
insallah yanlis anlamissindir ama gizliden gizliden tedbirlerinide al yani...

ama aslında arkadasın üstüne basarak söylediği ve hepimizin sanki inatla eşine ve arkadasına odaklanarak bunu göz ardı ettiğimiz bişi var.
1.sorun arkadasından darbe yemesi değil.cünkü böyle bişeyi arkadasına kondurdugu için samimi ve gerçekden arkadas olmamaları lazım. ben sahsen arkadasımla eşimi gözlerimlee birebir sevişirken görmeden inanmazdım.arkadasıma asla bu lekeyi yakıstırmazdım.
2.eşinede sanırım bircok duyguyu yitirmiş.cunku basmak değil dior amacım. yani sahsen ben köpekler gibi sevdiğim nişanlımı öyle bi ortamda bassam serrfsizim kanını emerdim oracıkda. sevgim kadar güçlü bi intikam alırdım ondan.

sedef bence bir takıntı yapmıs kafasında.bunu hepimiz yasamısızdır.rüzgar bankaya dogru esse bile artık ister istemez o ona göre bi işaret olacaktır.
belkide bu düşünceleri içinde biriktirip.eşin akşam eve geldiinde ona suclayıcı bakıslar atıyorsundur farkında olmadan.belki eşin bu anlamsız suclayıcı bakıslardan dolayı senden soğuyodur.uzaklasıyodur.
bence kesinlikle aralarında bişey yok.eger gerçekden olsa emin ol lag diye herşey ortaya serilir.bu kadar düşünmene gerek kalmaz.bunu kelimelerle acıklayamıcam ama ben bu gibi bikaç durum yasadım.ama hakketen yalanlar er gec ortaya dökülüyor.sen bile sasıyorsun. kırk yıl düşünsem bu sekilde öğreneceğim aklıma gelmezdi diye.
lütfenn içini rahatlat. bu korkunc şüphelerle aileni kaybedebilirsin:KK43: eşine zaten temiz duygularının cogunu şüphelerin yüzünden kaybettiğini düşünüyorum. lütfen onları geri kazanmaya calıs.eşine ilk zamanlardaki gibi yaklaş bakalım biraz.hala mı senden cooooookk uzaklarda olucak bakısları??

tum bunlardan sonra eger cevabın.şüphesiz Evet! se onları düşünmeyi bırak ve kendi hayatın ile ilgili planlar yapmaya basla.bu arastırma performansını kendi hayatın için olumlu hale getir derim ben

Son düzenleme:
arkadaşlar müthiş bir atak yaptım ve bu akşam eşimle çok detaylı bir şekilde konuştum ,herşeyi ama herşeyi konuştuk o kadar rahatladım ki anlatamam ,gözlerimden akan yaşları durdurmak mümkün olmadı benimde onunda ,yaptığını kabul etti,köpek gibi pişman olduğunu bana karşı vicdan azabı duyduğunu ve benden yardım istediğini söyledi..bu saate kadar konuştuk ,ağlaya ağlaya uyudu.psikolojim alt üst.

X