Eşimin alkol problemi boşanıyorum

Yok ben yemedim hiç

O sizin gibilere özel.
Anlamamışsınızdır, sevmişsinizdir, kandırılmışsınızdır hepsine çok okeyim ama ilk anladığınızda çekil gitmek varken hem kendinizi hem ailenizi nelere maruz bırakmışsınız.

Üzülmenin sebebi yaşadıklarının ağırlığı ,zaman her şeyin ilacı ,bu süreçte destek almayı ihmal etme ve zaman gerekiyor bazı şeyleri atlatabilmemiz için biraz kendine zaman ver ama o adama dönme.
Yok öyle birşey olamaz artık bitti zaten

Eşi alkolük biri ve şiddet yanlısı birkaç defa ağır şiddet olmuş ,konu sahibinin babasıyla da şiddetli kavga etmiş ,konu sahibi bir gün düzelir umuduyla hep mücadele etmiş bu mücadele kavgalarla dolu geçmiş,aynı zamanda konu sahibi Vajinusmus bu dönemlerde de onu da böyle bir psikolojide aşmış ,
Babayi daga kaldirmis o detayi okudun mu luck? Ben soktayim, asamiyorum bunu.

Babasi, Allah'tan silahliymis, bu pacavra damada kurban olmamis, yazik bir de dayak yemis herhalde adamcagiz.
Babasının verilmiş sadakası varmış. Orda başına birşey gelse ya toprağa ya cezaevine düşecek neden?

Allahım evlatlarımızı kendimizi iyi insanlarla karşılaştırsın, bizlerde başkaları için iyi insanlar olalım. Yüce rabbim annesi babası kahırından ölür. Çok zor.
Ay amin festim, 2 kizim var, buyuk konusmayim, Allah evlatlarimizi, basinin taci edecek adamlarla, kadinlarla, ailelerle karsilastirsin. 🙏
İnsanlık adına hiç bir belirtisi olmayan eşiniz ve sözde yuvanız için vijdan yapacağınıza ailenizi düşürdüğünüz durum için vijdan yapın. Şu vijdan denen şeyi bir kerede doğru olan için kullanın.
Olmaz kocamda kocam diye olmek varken, ne diye bu yasa getiren babasi, anasi icin vicdan yapsin ki? Ay yazik ailesine cok uzuldum

Babasi, Allah'tan silahliymis, bu pacavra damada kurban olmamis, yazik bir de dayak yemis herhalde adamcagiz.

Ay amin festim, 2 kizim var, buyuk konusmayim, Allah evlatlarimizi, basinin taci edecek adamlarla, kadinlarla, ailelerle karsilastirsin. 🙏

Olmaz kocamda kocam diye olmek varken, ne diye bu yasa getiren babasi, anasi icin vicdan yapsin ki? Ay yazik ailesine cok uzuldum
Ne diyorsun be sen iyice oku aşşağları

babayı dağa mı kaldırmış ? orayı atlamışım yazı paragraf çok okunması zor olduğu için,ben konu sahibinin psikolojik sıkıntılarının olduğunu düşündüm ,Hala hatalı mıyım diye kendini sorgulayarak .

çünkü normal psikolojide bu sorular sorulmaz kurtulmak için elinden geleni yapar insan.

Aşagıda ne var ki de ne okuyacak ?
Seni kendisi bırakmış, sen onu degil.
arayıp sormamasını, özür dilememesini, ailesinin iletişme geçmemesini dert edinmişsin.
Ne yazdıklarını da bilmiyorlar ya

Okuyamiyorum diye yazmistim.

Nokta, virgul, paragraf koyup yazinizi duzenlerseniz herkes okur.

Hah iste okuyan biri aşagida yazanlari anlatti, adam sizi birakmis? Bunca seye ragmen, babanizin daga kaldirilmasina ragmen ozur bekleyen, ozleyen sizmissiniz?

Ayrica üslubunuzu duzeltin, burda size yardimci olmaya calisiyor insanlar. Erken dogursam cocugum yaşında olacak insansiniz, siz edepsiz tavirlara alismis olabilirsiniz, burda hicbirimizi bunu tolere etmek zorunda degiliz.

Siz neden sinirlis
Siz neden bu kadar kötü karşılık veriyorsunuz üslubunuzu cirkinleştirerek ,Burdaki insanlar size yardımcı olmak için yazıyor ,yaşanan kötü şeyleri pohpohlayarak yazamazlar ki,dış pencereden bakmak böyle bir şey.Burda sinirlenmek yerine önce bu üzüntü duygumdan nasıl kurtulabilirim diye destek alın.Dünyada daha iyi sevilecek doğru adamlar var ama önce siz şemalarınızı iyileştirin.

babayı dağa mı kaldırmış ? orayı atlamışım yazı paragraf çok okunması zor olduğu için,ben konu sahibinin psikolojik sıkıntılarının olduğunu düşündüm ,Hala hatalı mıyım diye kendini sorgulayarak .

çünkü normal psikolojide bu sorular sorulmaz kurtulmak için elinden geleni yapar insan.
Bu kadar deliligin arasinda normal bir psikolojide kalamaz zaten kimse, o konuda cok haklisin.

Okuyoruz işte bide mahalle ağzıyla konuşup duruyosun. Git tövbe et, ne yaptım ben diye. Sadaka ver ailene ve sana biriey olmamış.
Sen kimsin ya sen kim olduğumu biliyormusun benim mahalle ağzı felan nerden bilebilirsin evlendiğin insan canavar çıkıyor ben çok mu meraklıydım evlenip boşanmak kolaymı sanıyorsun insan düşünüyor ister istemez ne olacak diye

Siz neden sinirlis

Siz neden bu kadar kötü karşılık veriyorsunuz üslubunuzu cirkinleştirerek ,Burdaki insanlar size yardımcı olmak için yazıyor ,yaşanan kötü şeyleri pohpohlayarak yazamazlar ki,dış pencereden bakmak böyle bir şey.Burda sinirlenmek yerine önce bu üzüntü duygumdan nasıl kurtulabilirim diye destek alın.Dünyada daha iyi sevilecek doğru adamlar var ama önce siz şemalarınızı iyileştirin.
Siz yazdığınız uslüba bakın daha sonra beni yargılayın yazılanları okuyormusunuz tedavi ol kafayı yemişsin bak düzgün yazanlara nasıl cevap veriyorum

Siz neden sinirlis

Yazılanları okuyormusunuz ? Ben burda derdimi anlatıyorum sizler neler yazmışsınız ayıp

Okuyamiyorum diye yazmistim.

Nokta, virgul, paragraf koyup yazinizi duzenlerseniz herkes okur.

Hah iste okuyan biri aşagida yazanlari anlatti, adam sizi birakmis? Bunca seye ragmen, babanizin daga kaldirilmasina ragmen ozur bekleyen, ozleyen sizmissiniz?

Ayrica üslubunuzu duzeltin, burda size yardimci olmaya calisiyor insanlar. Erken dogursam cocugum yaşında olacak insansiniz, siz edepsiz tavirlara alismis olabilirsiniz, burda hicbirimizi bunu tolere etmek zorunda degiliz.
Edepsiz sensin bir kere edepli olsan bu şekilde konuşmazsın mağdem öyle yazmayacaksın okuyupta

sağlıklı bir ruh hali bunları yaşayıp sonra hatalı mıyım kendini sorgulamaz kurtuldum diye sevinir hayatına yön verir.Yaşadığı acıya da zaman tanır, bir gün geçecek o hisler.

X