Eşimin alkol problemi boşanıyorum

Birde en son gelip pişman olacağı yere babamı aramış arabaya almış babamı dağ götürmüş orda yine kavga etmişler seni şimdi öldürücem demiş babama bıçak çekmeye kalkmış babamda silah atmış
Babanızın sizin ailenizin de canı bile tehlikede görüşmeyin bile görüşücem diyince artık görmemeniz lazım hatta imkan varsa adres değiştirin vallahi ya bu ne

Birde en son gelip pişman olacağı yere babamı aramış arabaya almış babamı dağ götürmüş orda yine kavga etmişler seni şimdi öldürücem demiş babama bıçak çekmeye kalkmış babamda silah atmış
ve sen hala üzülüyorum ayrılıyorum diye diyorsun afedersn de gitsin böylesi pislik bir insan (düzenlemek zorunda kaldım)

Ben bordo bereliyim hepsini okudum. Ama dediğim gibi annen kardeşin olur dayak yemeyen varsa araya onlar da bir dahil olsun en son çocuk yaparsın bir de onu dövdürürsün tamaaam mis gibi. Babana yaşattıklarından sonra ne yaşarsın ömrünce merak içindeyim arada bilgilendir burayı bir kaç sene sonra.

Nasıl yani hepsini dövmüş mü adam 😥

ve sen hala üzülüyorum ayrılıyorum diye diyorsun afedersn de s.. gitsin böylesi pislik bir insan
İnsan ne hayallerle evleniyor sonra evlendiğin insan ne çıkıyor üzülüyorum ama kendime evlendiğim için insan herşeyi düşünebiliyor

Nasıl yani hepsini dövmüş mü adam 😥
Babasını dövmüş sadece. Bıçak çekmiş karakolluk olmuşlar babasını mahalleye rezil etmiş ardına da dönüp o adamla eve gitmiş gerisin geri. Babası da yüzüne tükürmüş haklı olarak. Ama ben işin devamını tahmin ettiğim için diyorum annesi kardeşi vs varsa arada onları da dövdürüp anca rahatlar diye.

Babasını dövmüş sadece. Bıçak çekmiş karakolluk olmuşlar babasını mahalleye rezil etmiş ardına da dönüp o adamla eve gitmiş gerisin geri. Babası da yüzüne tükürmüş haklı olarak. Ama ben işin devamını tahmin ettiğim için diyorum annesi kardeşi vs varsa arada onları da dövdürüp anca rahatlar diye.
Çok bilmiş çok biliyorsun ya millettin neler yaşadığını yaşamadan bilemezsin sende yaşa gör o zaman

Hayır iki kez babama bu şekilde davrandı babam affetti en son dağ götürmüş konuşmak için babamın silahını kuru sıkı sanmış babam atınca korkup kaçmış

Siz kafayı mı yediniz? Bunca olay üzerine 1 yıl sabretmekte büyük başarı. Babanıza yazık ya.

Hayır iki kez babama bu şekilde davrandı babam affetti en son dağ götürmüş konuşmak için babamın silahını kuru sıkı sanmış babam atınca korkup kaçmış
Keşke ölseymiş. Yereyüzünden bir pislik silinirdi de işte yazık olan babana olurdu adam hapse düşerdi. Veeee bunların sorumlusu kim sence ? Sensiiiin. En son biri mezara biri hapse girecekmiş nerdeyse. Baban sırf senin için neler yapmış be.

Ben boşanmayı vermişim ne dönmesi ya siz okumayı mı bilmiyorsunuz ? Sadece insana zor geliyor neden böyle oluyor kalp çarpıntısı uykusuzluk bunları söylüyorum benim bir suçum yok dimi demek istiyorum

Ayy bize çıkardığın tırnaklarını ona çıkarsaydın.
Adamın baştan ne olduğunu bile bile evlenmişsin zaten. Hala kalbim çarpıyor diyorsun.

Salon Kadıncığım baya iyi okumuşsun sende yarı bordo bereli sayılırsın gözümde artık 😂 ben 3. Cümleden elendim.
Ya normalde sabreder hepsini okurum ben ama ne virgul var, ne nokta, ne paragraf... astigmatim cok zorluyor bugun.

Yuhh hemen ustumdeki cevaba bakar misin, damat tam bir paçavra, kayinpederini daga kaldirmis.

Yuh.

Konu sahibi bosaniyorsun degil mi? Bence adini sanini degistir, adreslerinizi degistirin adam tam bir kriminal.

Okuyan bordo bereli kardeslerim bi ozet gecseniz hayrina?

En son oglanin anasina telefon etmis karakolluk olmuslar kisminda kaldim ben.

Babasını dağa bile kaldırmış eşi
Yine sık sık olan alkol probleminde arabada babası kendi eşi varken ablası polisi aramış ama karakolda şikayetçi olmamışlar
Eve dönmüş
Şiddet artmış hem psikolojik hem fiziksel
Saç yolmadan tutun babana küfür edeceksine kadar
Şuan baba evindeymiş ama hala aklı eşinde(!)

Ikide bir herkese ve bana iyi okuyun diyeceğinize siz yaşadıklarınızı bi oturun düşününde belki algılarınız açılır konu sahibi

Ya normalde sabreder hepsini okurum ben ama ne virgul var, ne nokta, ne paragraf... astigmatim cok zorluyor bugun.

Yuhh hemen ustumdeki cevaba bakar misin, damat tam bir paçavra, kayinpederini daga kaldirmis.

Yuh.

Konu sahibi bosaniyorsun degil mi? Bence adini sanini degistir, adreslerinizi degistirin adam tam bir kriminal.
Noktanın virgülün sırası ya evet boşanıyorum

Boş boş konuşmayı kesin ! Bir yıllık evliyim eşim bu arada bana eve bağlansın diye büyü yaptırmış ses kayıtlarını dinledim onu da geçtim vicdan azabı çekmemek için çabaladım düzelsin diye ama yok verdim boşanmayı sadece bazen psikolojik olarak kötü hissedebilir insan yaşamdan konuşma öyle
Yeterince çabalamışsın bir sürü kötü karşılık görmüşsün hem ruhsal hem fiziksel,önce kendine sormalısın ben neden bu kötü davranışlara maruz kaldıkça dayandım ? Travmatik sıkıntılar olur bilinçaltımızda ,alışkanlıklar kötü davranışlara alışma oraya konfor olanı görüyor bilinçaltı,bunlardan temizlenmek için imkanın varsa doğru psikologtan tedavi almalısın,ve zaten boşanmak en güzel çözüm kimse hayatını böyle bir insanla mahvetmek istememeli dünyaya bir kez geliyoruz .

Yuh.

Ay gözlerine yazık. Kendisine, ailesine hiç acımayan, saygı duymayan birisi için gözlerimi heba edemeyeceğim.

Babasını mahallede rezil etmiş birşeyler olmuş kadın yine o adamla gitmiş. Can korkusu da yok. Çok ilginç bir konu.

X