Eşimin aldığı arabayı herkes kıskanıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

brcdiyebiri

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2024
115
57
33
Arkadaşlar merhaba eşim bana 1 milyon tl ye araba aldı ama herkes kıskanıyor diye nazar deydi çarptım bu yüzden nazar duası bilen birilerinin araştırmasını yapıyorum Google’dan bakmıyorum çünkü Google çok güvenilir değil başım ağrıyor yazıyorsun beyin kanaması çıkıyor nazar duası yazarım Arapça süpürge kullanım kılavuzu çıkar aranızda nazar duası bilen varsa bana yardımcı olabilir mi?

Araba büyüsü yaptır, arabanın üzerine köpek işettir, kimse gısganmaz o zaman seni

Şu herkesin kendini kıskandığını sanan insanlar şaka gibi ya 😁

Kaza yapmanın nedeni beceriksiz olman sürüş dersi aldırsın sana kocişin az daha paraya kıyıp o zaman kaza daha az yaparsın.

Arkadaşlar merhaba eşim bana 1 milyon tl ye araba aldı ama herkes kıskanıyor diye nazar deydi çarptım bu yüzden nazar duası bilen birilerinin araştırmasını yapıyorum Google’dan bakmıyorum çünkü Google çok güvenilir değil başım ağrıyor yazıyorsun beyin kanaması çıkıyor nazar duası yazarım Arapça süpürge kullanım kılavuzu çıkar aranızda nazar duası bilen varsa bana yardımcı olabilir mi?

Açtığınız konulara bakarak : Acilen psikolojik destek alın.

Ayetel Kürsi nazar duası işte alıp asın arabaya. Birde kesin mi acaba nazardan çarptığınız belkide hatanız vardır :KK22:

Yani günümüz piyasasında bir milyona çok lüks bi araba aldığını sanmıyorum normal bi şeydir nazar hak tabii değmiş olabilir ama senin acemiliğinide göz önünde bulundurmak lazım sanki buraya da havasını atmak için yazmışsın gibi geldi fiyat belirtmenden vs neyse Allah kimseyi babasının evinde gördüğünden geri koymasın 😂😂

Nefesim çok kuvvetlidir, ama biraz tuzlu ne dersiniz ıban atayım mı? 😁😊🤣

Arkadaşlar merhaba eşim bana evlilik yıl dönümü hediyesi olarak diş yaptırmayı düşünüyor 196.000 TL tutuyor bütün dişlerimi yaptıracağız bu şekilde estetik yaptırıp memnun kalanlar var mı imex yaptıracağım ben çok heyecanlıyım ya bakalım nasıl olacak:))

Duygularıma tercüman oldun 😂

Kocişi dişlerini de yaptırıyormuş. Bu para nerden geliyor araştırılsın 😁

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X